Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

Nastka, nic nie mów. W zeszłym tygodniu jechałam Grudziądzką koło polo marketu. Samochody wymijały potrąconego psa, który tak strasznie skomlał, że szok. Nie było jak się zatrzymać. Wyminęłam go i rozryczałam się. Zadzwoniłam do pracy, że wrócę później, bo wracam po psa i jadę z nim do weterynarza. Zawróciłam i jechałam powoli, żeby się zatrzymać i zabrac psa. Jednak juz go nie było. Musiał chyba komuś uciec i wpadł na ulicę i ktoś już go zabrał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja torozumiem, że czasem jakiś zwierzak wyskoczy w ostatniej chwili i już nic nie da się zrobić, ale uważam, że w 90% przypadków winny jest kierowca, bo jedzie za szybko. Ostatnio w drodze do Obór za tym zakładem ALWO (czy jak on tam się nazywa) przed mostkiem nad autostradą wybiegł nam na jezdnię kot, ale w związku z tym, że mąż jechał ok. 50km/h to zdążył zahamować, ale było już blisko :o .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem już kto jechał tym samochodem w Złotorii. Gnojek, który mojemu mężowi na służbie jakieś dwa lata temu rozwalił nogi jak go ścigali :evil: Handlarz samochodów, dealer narkotyków. Ale tata jest baaaardzo kasiasty (ma znaną w Toruniu firmę) i synusia zawsze wyciągnie z pudła :evil:

Samochód wyłożył się na wysokości kościoła i na dachu dojechał do tego domu i rozwalił ścianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pare godzin temu wracalem w nocy z vipowskiego otwarcia nowego marketu w rumii. kawalek za gniewem jadac juz do torunia byl korek w srodku nocy gdyz podobno byl jakis smiertelny wypadek. pojechalismy przez jakies wioski i lasy bo nikt nie wiedzial ile to potrwa. jadac przez lasy tez wyskoczyly nam sarny na szose - auto na szczescie jest z gornej polki wiec bylo w miare bez stresu loecz jak to mowia wypadki chodza po ludziach

 

ja tez dostaje gesiej skorki jak widze jakiego rozjechanego zwierzaka na szosie lecz za duzo jezdze i wiem ze czesto tego sie nie uniknie. te psy, koty dlatego gina na drogach ze ktos ic nie dopilnowal. zgodnie z prawem psy nie powinny chodzic bez opieki wlasciciela samopas wiec najczesciej tak naprawde nie jest winien kierowca auta tylko wlasciciel zwierzaka - kierowca czesto jest ofiara gdyz za wlasna kase musi naprawiac uszkoczone auto - znalezc wlasciciela zwierzaka ktore wyskoczylo na droge, zginela i zbilo lampe jest prawie niemozliwe

 

to tak troche od drugiej strony gdyz kazdy kij ma 2 konce :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem już kto jechał tym samochodem w Złotorii. Gnojek, który mojemu mężowi na służbie jakieś dwa lata temu rozwalił nogi jak go ścigali :evil: Handlarz samochodów, dealer narkotyków. Ale tata jest baaaardzo kasiasty (ma znaną w Toruniu firmę) i synusia zawsze wyciągnie z pudła :evil:

Samochód wyłożył się na wysokości kościoła i na dachu dojechał do tego domu i rozwalił ścianę.

 

Agnieszka, jeżeli to ten sam o którym myślę, to to nie jest jego ojciec tylko ojczym. On ukradł wcześniej mojemu tacie samochód i się nim rozbił. Wyciągała go z samochodu straż pożarna, ale mimo tego, że został złapany na gorącym uczynku, to nic mu nie zrobili :evil: . Załamać się idzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Rubinkowie na E... :wink:

 

tu jakis watek kryminalno-szpiegowski sie widze zrobil 8)

 

u nas pomieszczenia juz prawie wytynkowane

 

niebawem koncza centralne

 

pon-wtorek maja lac posadzki i pozniej kotlownia

 

GDZIE sie porozgladac za wata na ocieplenie dachu/poddasza? Jest to dostepne od reki czy sie czeka? Jakie sa ceny? jaka firma godna polecenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...