Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

Jestem załamana... :evil:

 

Wczoraj będąc w pracy myślę sobie: o dziś to nam pobudują, tak cieplutko, nie pada. Ale o zgrozo pomyliłam się. Naszej ekipie nie odpowiadała pogoda i nic wczoraj nie zrobili. Wieczorem rozmawiałam z ich szefem, on stwierdził, że chyba pracownicy chcą czekać do wiosny, aż upały przyjdą. Obiecał, że dziś podrzuci nam inną ekipę, nie taką rozpieszczoną...

 

Zobaczymy co z tego będzie... :-?

 

Im zawsze jest

 

za cieplo*

 

za zimno*

 

za mokro*

 

za sucho*

 

* niepotrzebne skreslic w zaleznosci od dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak czytam te wszystkie historie o ekipach to dopiero wiem jakie my mamy szczescie :wink:

 

nam wczoraj zrobili posadzkarze tylko polowe piwnicy gdyz pozno przyjechali. Chwile przed 15-ta polecial z rury pierwszy betonowy glut :D

 

maja konczyc w srode

 

Nie ciesz sie tak. Przyjda klasc plytki i uslyszysz jaka masz krzywa posadzke. :o Powaznie, tez bylismy zachwyceni, ze taka rowniutka, a plytkarze od poczatku marudzili i koniec koncow cala wine za krzywe plytki zwalili na posadzke. Ale jak kazalam im kuc i klasc od nowa to juz wyszlo im prosto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak czytam te wszystkie historie o ekipach to dopiero wiem jakie my mamy szczescie :wink:

 

nam wczoraj zrobili posadzkarze tylko polowe piwnicy gdyz pozno przyjechali. Chwile przed 15-ta polecial z rury pierwszy betonowy glut :D

 

maja konczyc w srode

 

Nie ciesz sie tak. Przyjda klasc plytki i uslyszysz jaka masz krzywa posadzke. :o Powaznie, tez bylismy zachwyceni, ze taka rowniutka, a plytkarze od poczatku marudzili i koniec koncow cala wine za krzywe plytki zwalili na posadzke. Ale jak kazalam im kuc i klasc od nowa to juz wyszlo im prosto.

 

spokojnie

 

posadzki naprawde robia proste a klasc plytki bedzie ta sama ekipa co pierwsza lopate pod wykopy law robila, ta sama ekipa tynkuje, ociepla, robi regipsy, itd, itp, etc ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :)

 

No coś się zaczyna dziać - w sobotę jestem umówiony z architektem, jak dobrze pójdzie to w przyszłym tygodniu będę miał projekt mojego pięknego domku

 

Cały czas myślę na ogrzewaniem - myślę i myślę, rozmawiałem z kilkoma instalatorami, czytam fora, oferty firm etc. :o

 

No i bardzo chciałbym mieć ogród zimowy - to takie moje marzenie :D

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...