Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

tak, u mnie zacznie kłaść kanalizę być może w ciągu tygodnia, dwóch. Zależy czy pogoda pozwoli. Pracuje u mnie w firmie, jest kierownikiem robót. NIe kasuje dużo, a jest bardzo dobry.

 

jak tacy juz w budowach oblatani jestescie to dajcie namiar na kierownika budowy co wezmie mniej niz 1200 za calosc nadzoru nad nasza budowa ...

 

gdzie waszym zdaniem najlepiej kupic:

stal na lawy?

deski na szalunki?

cement?

zwir?

 

transport do Wielkiej Nieszawki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam kiero "darmowego" więc nie mam pojęcia.

Stal kupowałam u Kuby w Złotorii, wychodziło najtaniej.

Deski i cement również. Tyle, że to jest niedaleko i miałam darmowy transport. żwir przywoził nam facet z miejscowości Obory, ale to za Kopaninem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kierownika do bani więc nie polecam. Nadaje się tylko do robienia wpisów w DB. A 1200,- to niedrogo - byle był dobry i często sprawdzał waszych budowlańców. Ja słyszałam, że lubią i 2000,- wołać za nadzór...

 

Cement, żwir itp. kupowalismy w lokalnych hurtowniach, bo cenowo wszędzie było podobnie a za transport przynajmniej nie płaciłam. Deski na szalunek kupowałam w tartaku. Prawdę mówiąc nie znam waszej okolicy ale gdzieś za Lubiczem jest tartak (ADREWNEX), z którego my braliśmy więźbę, łaty i kontrłaty - mieli dobre ceny nawet z dowozem (szalunkowe kupowałam w pobliskim tartaku i przepłaciłam :-? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej nie da rady. To dyrektor jednej z toruńskich firm budowlanych. Znajomy, ale bardzo zalatany i wątpię, żeby chciał gdzieś nadzorować budowę. Ale podpytam w poniedziałek jeszcze jednego gościa.

 

moj glowny majster czyli tesc stawia domy od 30 kilku lat i jest w tym niezly wiec duzo to taki kierownik nie bedzie musial przyjezdzac jak chwile z nim pogada - w tej kwestii naprawde mozna mu zaufac :)

 

papa, idziemy spac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,my z zoną zaczynamy budowę na wiosne 2008 w Mierzynku.

 

Chcieliśmy sie zapytac czy ktoś może buduje z ytonga moze polecić ekipę budująca z tego materiału, bo słyszelismy że trudno o fachowców do ytonga.

 

My niestety ci nie pomożemy bo budujemy z betonu komórkowego i nie znamy ekipy budującej z Ytonga. Ja też slyszałam, że trudno o dobrą ekipę budującą w tej technologii. Ale macie sporo czasu - może zapytajcie na wątku bydgosko-toruńskim http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=2106&postdays=0&postorder=asc&start=4620

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :-)

Poszukuję dobrej ekipy do budowy domu. Będę wdzięczna za namiary.

 

moj tesc wlasnie skonczyl jakas budowe w lubiczu - dal bym Ci na niego namiar ale ........

 

nie da rady bo najpierw nam musi wybudowac :)

 

Ja poszukuje 1-2 murarzy/pomocnikow do wielkiej nieszawki - zapewniam transport w obie strony z grebocina-lubicza i przez torun do nieszawki

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :-)

Poszukuję dobrej ekipy do budowy domu. Będę wdzięczna za namiary.

 

No proszę Gmina Lubicz :D A gdzie dokładnie?

Bo my Krobia :)

 

Aga przestań z tymi co Ci spartolili, bo my się jeszcze nie zdecydowaliśmy :wink:

 

Jak ktoś potrzebuje namiary na gościa co robi adaptacje i nadzór to nie ma problemu. Dam namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...