Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Pistacjowego zawrótu głowy Dabell


dabell

Recommended Posts

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 448
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

:D

 

Witaj Dabell.

 

Podjechałam wczoraj na Twoja budowę, bez zapowiedzi, ale akurat miałam czas. Skoro was nie było to nie chciałam baraszkować po domu, zwłaszcza, że panowie właśnie kładli wełnę i mówili, że strasznie się kurzy.

 

No nic może kiedys umówimy się na konkretny czas.

Pooglądałam domek z zewnątrz, popodziwiałam okna (zwłaszczam,że mam takie same) i dach.

 

Ale za to znalazłam w Rogożu domek wg mojego projektu Dom za Rogiem(tak jak podejrzewałam) :D.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie fajne psiaki - tez jestem milosnikiem zwierzat - uwielbiam koty i psy -i takowe bedziemy mieli u siebie w domku

 

Oczywiście że psiaki są fajne, ja jednak polecam rasy wyjątkowo obronne takie jak mój prawie lablador :)

Czyż nie słodki? :wink:

http://i147.photobucket.com/albums/r300/patomex/zuza.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kabina super, ale my jednak decydujemy sie na prysznic murowany i panel prysznicowy z hydromasarzem - zalet jest kilka nie ogranicza mnie kabina, nie martwie sie polamaniem brodzika czy dzrzi, i cena jest zdecydowanie konkurencyjna

 

Ale na samym poczatku tez chcialam kabine - wiec bardzo Wasza mi sie podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mati_sowee - brodzik murowany na górze? My tez początkowo o takim mysleliśmy, ale tam naprawdę nie ma dużo miejsca a doświetlenie jest tylko przez drzwi balkonowe. Taka kabina powoduje doświetlenie w części WC-towej :-), inaczej mogłoby być tam ciemnawo niestety.

Brodzik murowany będzie za to na dole :-).

Mohag - dochodzimy do końca i się wykańczamy, a raczej ja się wykańczam :-). Kabina jest naprawdę ładna i np. do kabiny Sanplastu (jedynie taką znalazłam w podobnym przedziale cenowym :-? ) nie ma porównania.

Co do ciepła w nóżki :-) - myślałam o podłogówce pod całym brodzikiem, ale mnie instalator (mimo, że ma własnie tak zrobione) - odwiódł od tego. Jak się wyjedzie i kilka dni nie używa prysznica i woda wyparuje, to niestety potrafi zaśmierdzieć :-? . Więc tylko w przejściu, by nóżki miały ciepło podczas rozgrzewania się podłogi od wody w dalszej części 8) .

pozdrawiam

:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huppe, zawsze polecam... chociaz cena nie jest "przyjazna" jak sie czlek wykancza wykonczeniowka to jednak warto. Mam od 11 lat parawan nawannowy... szklo jest jak nowe, zadnych zaciekow, odpryskow. Ramki chociaz biale sa nadal biale, jedno co zzolklo troche to gumowa uszczelka, ale ona miala prawo po tylu latach uzytkowania :wink:

Teraz kupilam do goscinnej lazienki, scianke stala 190x100 ktora bede grodzic koncowke lazienki wlasnie na prysznic bezbrodzikowy. W tym kacie jest ciemnawo i murowana scianka nie za bardzo mi tam pasowala.

 

Co do podlogowki w brodziku tez slyszalam o wyparowywaniu wody z syfonu i nieprzyjemnym zapachu pozniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mati_sowee - brodzik murowany na górze? My tez początkowo o takim mysleliśmy, ale tam naprawdę nie ma dużo miejsca a doświetlenie jest tylko przez drzwi balkonowe. Taka kabina powoduje doświetlenie w części WC-towej :-), inaczej mogłoby być tam ciemnawo niestety.

Brodzik murowany będzie za to na dole :-).

Mohag - dochodzimy do końca i się wykańczamy, a raczej ja się wykańczam :-). Kabina jest naprawdę ładna i np. do kabiny Sanplastu (jedynie taką znalazłam w podobnym przedziale cenowym :-? ) nie ma porównania.

Co do ciepła w nóżki :-) - myślałam o podłogówce pod całym brodzikiem, ale mnie instalator (mimo, że ma własnie tak zrobione) - odwiódł od tego. Jak się wyjedzie i kilka dni nie używa prysznica i woda wyparuje, to niestety potrafi zaśmierdzieć :-? . Więc tylko w przejściu, by nóżki miały ciepło podczas rozgrzewania się podłogi od wody w dalszej części 8) .

pozdrawiam

:p

 

my takie chcemy wlasnie na dole, na gorze bedzie duza wanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy podłogówkę na całym dole oprócz kotłowni i gabinetu - tam będą grzejniki. Do tego kominek - Hajduk 9KW - ale bez rozprowadzenia DGP - mamy wentylację mechaniczną z rekuperatorem, więc i tak obieg powietrza będzie wymuszony. Kominek ma być dla rekreacji i ewentualnego podwyższenia temperatury na dole w razie potrzeby. Cała góra to grzejniki a dodatkowo podłogówka w łazience.

Będziemy mieli ogrzewanie gazowe z sieci - gaz GZ50, a piec kondensacyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki macie gaz - z sieci?

Przy pompie ciepła najlepiej mieć podłoówkę na całości, czyli również w pokojach, bo to najlepiej współpracuje (żródło niskotemperaturowe). Jesteście do tego mentalnie przygotowani A jakie macie warunki glebowe? Woda jest wysoko czy głęboko - to też ważne przy pompie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...