Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Pistacjowego zawrótu głowy Dabell


dabell

Recommended Posts

Nooo, ogród piękny. Niezła jesteś, jeszcze dom nie wykończony a już ogród wymalowany :wink:

Mam pytanko:

Czy byli u Ciebie z serwisu Oknoplastu zmieniać zasówkę (czy coś takiego) w drzwiach z ruchomym słupkiem? Muszę przyznać, że bardzo mnie miło zaskoczyli, kiedy zadzwonili z Krakowa, by umówić się na termin wymiany wadliwej podobno części okna.

 

PS. My właśnie nagrzewamy domek- jest suuuuuuuuuuuer gorąco :lol: :lol: :lol: :lol: Nie odpalaliśmy jeszcze kominka, ale piecyk gazowy nagrzewa nam kaloryferki. i wodę do mycia. Czasami mam ogromną ochotę wskoczyć pod prysznic, ale nie mam jeszcze drzwi :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 448
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

:D

 

Widzę, że piękny będziesz miała ogród. Też bym tak chciała. A u mnie chwasty tak wyrosły po ostatnich deszczach, że kwiatki zginęły między nimi. A czasu na plewienie brak. :cry:

 

Przy okazji tabalugo1 u mnie był pan z Oknoplastu wymieniać tę wadliwą część w drzwiach tarasowych i całe szczęście, bo u mnie to się zepsuło i przez to kiepsko się drzwi domykały. Całe szczęście już mamy naprawiono i póki co działa bez zarzutu.

 

Pozdrawiam. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Konto_usunięte*
Piękny ogród. Sama projektujesz czy to z jakiejs firmy ?? Poelcam położyc agrowloknine i poprzecinac ja tylko w miejscach gdzie maja rosnac kwiatki nie trzeba wtedy nic plewic :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dabell - projekt grodu robi wrażenie :o i to jest malowane :o łał! strasznie dużo czsu musiało to zająć :roll:

 

tazja - no z tą agrowłókniną to nie jest tak do końca ;-) tez czasem cos tam wyrośnie, ale fakt że bardzo mało i wyrywa sie to leciutko :-)

no i niestety nie w każde miejsce można dać - ja mam dużo rabat z bylinami i one sie rozrastają różnymi sposobami - tam włókniny nie ma....za to jest plewienie - mój sposób na zrelaksowanie sie po siedzeinu w pracy przed komputerem ;-)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Ivo - malowane :-). Na żywo wygląda jeszcze lepiej :-).

Robimy właśnie oczyszczalnię i gazowe przyłacze wewnętrzne (krajobraz na działce jest księżycowy :-), więc będzie można nawieźć ziemi i ruszyć z ogrodem :-).

Na razie robią się kafelki na parterze i w dolenj łazience. W weekend zrobię fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Dawno tutaj nie zaglądałam i jak zawsze w takiej sytuacjie człowiek się dziwuje, jak wiele się zmieniło :o . Widzę u Was sporo takich samych rozwiązań jak u nas. Nawet szary styropian, który wciąż wzbudza sensację fachowców :wink: . Ale jak zobaczyłam mastifa tybetańskiego, to nie mogłam się powstrzymać przed wpisaniem do komentarzy: ja też chcę mieć takiego :D .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Hehe :-) wiedziałam, że się spodoba. Ten zestaw oczywiście :lol: :D ...

Secam - mojemu mężowi to chyba nie pokażę tego ogrodowego węża :D ..., bo jak mi każe na tym paradować to się nam ciągniki naszych sąsiadów - rolników powywracają do rowu :lol:

Skorpionku - będzie i wanna i prysznic. W przyszły wtorek wchodzi parkieciarz na cyklinowanie i lakierowanie, łazienka górna będzie skończona potem. Oczywiście zrobię zdjęcia.

Teraz siedzę i dumam nad armaturą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ mamy dość zakamienioną wodę to żaden panel prysznicowy nie wchodził w grę. Poza tym ja to tak raczej nie do sprzątania jestem stworzona :-) - więc minimalizuję wszelkie trudne do czyszczenia powierzchnie.

Ten wyginany przysznic spełnia wszystkie potrzeby: łatwy do umycia, jest prysznic i to super - deszczownie odpadają, i hydromasaż.

Świetny pomysł ktoś miał. Jest jeszcze inny zestaw Grohe - z pojedynczą dużą słuchawką też ruchomą na podobnej zasadzie, ale to jest chyba lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaka wanna się tam mieści , czy masz może narożną????

Czekam z niecierpliwością na zdjęcia .

 

Byliśmy oglądać domek u Plento,wprowadzili fajne zmiany.

Wersja z garażem jest bardzo praktyczna i my chyba też się na taką zdecydujemy.

 

Mam nadzieję że w najbliższym czasie , wreszcie się wybierzemy obejrzeć wasze cudo , jeśli oczywiście nie będzie wam to przeszkadzać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja oferta cały czas aktualna, tylko czasu coraz bardziej brak :-).

Będę go miała do końca roku jeszcze mniej bo odę na szkolenie a potem musze zdać państwowy egzamin na początku roku. Więc co drugi weekend mnie nie ma.

Ale może uda nam się zgrać :-).

Wanna będzie z Koła - owalna Clarisa 180*85 - zdjęcie w dzienniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...