Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Pistacjowego zawrótu głowy Dabell


dabell

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 448
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Nasz geberit stoi ok. 30 cm od ścianki i jest wzmocniony prętem stalowym przyspawnym do geberita i przymocownym do ściany. Poza tym od tyłu podmurowaliśmy do wysokości ok. 50cm żeby zrobić podstawę pod półkę, na której schowamy z tyłu różne rzeczy związane z kąpielą np. płyny do kąpieli.

http://foto0.m.onet.pl/_m/f580f60117f242aa31033eb9fba89814,5,19,0.jpg

Przy 1m odległości to chyba najlepiej właśnie podmurować - zrobić ścianki prostopadłe do geberita i ścianki kolankowej. Te puste przestrzenie wykorzystać można do zrobienia szafek. My jedną będziemy mieli przy bidecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Dzięki Grzesiu :-)

Naprawdę jestem zadowolona z drzwi - kolor jest super, nie za jasny, i nie ciemny np. wenge, bo takiego nie chciałam. Wnętrze się zrobiło takie domowe...ach, się rozmarzyłam... Już tak niewiele brakuje... :-? a tu się przeprowadzić nie można :evil: , bo gazownia nie wywiązuje się z umów.

Ale po 15 XII ma wejść wykonawca sieci, zobaczymy, może Wielkanoc będzie już w domku :-? .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie masz pojęcia jak ciepło i przyjemnie na serduchu mi się zrobiło oglądając zdjęcia ze środka domu. Faktycznie jednakowo nam w duszy gra - drzwi extra - jak mi jeszcze powiesz,że Pan Murach schody będzie Ci robił to w ogóle telepatia na 200%.

Nie mogę doczekać się Twojego kominka.

A Pan od parkietu , to taki do wzięcia czy terminy wolne za 2 lata ma dopiero?

 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :-)

miło mi, że masz podobne odczucia :-), powiem tak na dodatek - u nas też będa drewniane żaluzje w oknach :-). Stolarz jest z Wrocławia, też godny polecenia, zresztą namiar na niego dał nam parkieciarz :-) - więc brałam w ciemno. Tak, że telepatii po uwzględnieniu żaluzji będzie tak ze 175% :lol: .

 

Drzwi są naprawdę super, kolor jest trochę jaśniejszy od okien w orzechu, ale w podobnej tonacji. Nie mogę się doczekać efektu ze schodami.

Nasz mistrz parkietu miał w październiku roboty zaklepywane na marzec. Teraz to juz pewnie II połowa 2008r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dabell macie piekne drzwi i jak do tego dojdą zrobione schody to bedzie czym oczy cieszyć. Czy schody robicie z drewna dębowego?

Szkoda, że Wam gazownia spowolniła prace ale zima szybko minie i tylko patrzeć jak będziecie sie cieszyć z zamieszkania we własnym domku zwłaszcza ,że idziecie z budową jak burza.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vanko - schody będą dębowe, masz nosa :-)

myśleliśmy o jesionie, ale inczej się wybarwia i jest mocniej zróżnicowany kolorystycznie, co bejca jeszcze by podkreśliła, a jego koszt to tylko 500 zł mniej. Zresztą stolarz w naszym przypadku sugerował właśnie dębinę, bo okleina - limba, na drzwiach jest w miarę jednolita.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Ta kolęda od opłatka się zaczyna,

Bo opłatkiem najpierw dzieli się rodzina.

Od opłatka i od życzeń naszej mamy

Od tych słów nad opłatkiem wyszeptanych.

(...)

I zaśpiewaj, zakolęduj nam kolędo

Że najbliżsi zawsze blisko przy nas będą,

Że nikogo nie zabraknie przy tym stole

Przy kolędzie najpiękniejszej z wszystkich kolęd!

http://img213.imageshack.us/img213/3019/kartka1im5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dabell ślicznie wyszła Wam łazienka, właściwie wszystko co u Was oglądam jest śliczne i fajnie dobrane.Zyczę zeby dalej tak sprawnie wszystko szło. Jak zwykle czekam na fotki ( zapewne nie ja jedna :wink: )

 

A z okazji Świąt życzę :

szczerości duszy, zapachu ciasta,

przyjaźni, która jak miłość wzrasta.

Kochanej twarzy co rano budzi

I wokół pełno życzliwych ludzi..

Nowy Rok 2008 niech da dużo zdrowia,

pomyslności i spełnienia marzeń.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...