Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Pistacjowego zawrótu głowy Dabell


dabell

Recommended Posts

:-)

Kuchnia i kominek zostaną zaprezentowane po nadaniu ostatecznego wyglądu.

Kuchni brakuje 4 frontów - mają być w przyszłym tygodniu. Wtedy zrobię zdjęcia :-).

Kominek wyszedł super :-), musimy jeszcze pomalować ściany w salonie i wtedy zdecydujemy na jaki kolor zrobimy ścianę - tło kominka. Zdjęcia dopiero wtedy :-), żeby był efekt :p .

Ponieważ we wtorek będa schody, to będą to zdjęcia już z ostatnim brakującym elementem.

A teraz wybaczcie - ledwo żyję po wczorajszym balu :-) - nogi mi odmawiają posłuszeństwa a i powieki coś ciążą 8) .

Tylko na sekundę zajrzałam do kompa - to już chyba nałóg 8) :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 448
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

gratuluje kuchni w komplecie.

 

Mam pytanko czy Pan Jarosław Czarnota pracował kiedyś w OBI we Wroławiu. Jeżeli to ten sam to faktycznie miły sympatyczny i fachowiec.

 

A kominek, już mówiłem jak w projekcie.

 

Miło patrzeć że marzenia się spełniają.

 

My jesteśmy w fazie ostatnich dokumentów do PW.

 

Mamy już ekipę do stanu surowego. Architekt i kierwonik budowy powiedział że Pan Paweł (wykonawca) to ideał i nie zna takiego drugiego.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dabell jeszcze raz pooglądałam sobie w Waszym dzienniku kuchnie i kominek. Naprawdę wszystko swietnie wygląda. Gratulacje !!

Wyobrażam sobie ukladanie naczyń w szafkach - kiedy wszystko jeszcze pachnie nowością. Az wam zazdrosze ( w pozytywnym słowa znaczeniu) u mnie dopiero okna wstawiają i do etapu kuchni to jeszcze

dłuuuuga droga i brniemy do przodu :wink:

 

Serdecznie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vanko

dokładnie rok temu bylismy na takim samym jak Ty teraz etapie. Na początku lutego, bodajże 2.02. wstawialismy okna :-). Zobacz jak czas szybko przeleciał. Nie spodziewasz się, jak szybko bedziesz miała dylematy kuchenne :-).

Trzymam kciuki:-)

 

Jeśli chodzi o wszystkie elementy na dole, to naprawde jestem zadowolona - sama nie sądziłam, że tak fajnie wyjdzie. Najważniejsze to to, że udało się do tej pory wszystko zgrać kolorystycznie - drzwi, schody, kuchnię i kominek - a to najważniejsze detale wystroju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dabell serdeczne dzięki za podpowiedz w sprawie kolejności prac po elektrykach. Pomogło to nam w podjęciu decyzji jak to sobie rozsadnie rozplanować. Mam tylko nadzieję, ze uda nam sie znaleźć hydraulika który będzie chciał zrobic prace na raty i to samo dotyczy posadzek. Jeszcze raz wielkie dzięki.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj :)

 

wnękę przy wannie - od geberitu - też masz wykafelkowaną w środku?

nasz hydraulik zmienił miejsce dla sedesu i też będzie jak u Ciebie ...pod skosem przy wannie...... 8) podobieństwa się namnażają :wink:

i.... jakie konkretnie halogeniki masz w ścianie i co oświeca tę wnękę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dabell serdeczne dzięki za podpowiedz w sprawie kolejności prac po elektrykach. Pomogło to nam w podjęciu decyzji jak to sobie rozsadnie rozplanować. Mam tylko nadzieję, ze uda nam sie znaleźć hydraulika który będzie chciał zrobic prace na raty i to samo dotyczy posadzek. Jeszcze raz wielkie dzięki.

 

Pozdrawiam

 

Czy mogę poznać tę kolejność :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...