Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Pistacjowego zawrótu głowy Dabell


dabell

Recommended Posts

Witam!

Dawno się nie odzywałam ale byłam kompletnie "zakręcona" budową. Nasza pistacja nie tak dawno osiągnęła stan surowy zamknięty i przed nami wykończeniówka :lol: :lol:

 

http://images38.fotosik.pl/134/2595ddec3a04c7e2m.jpg

 

http://images43.fotosik.pl/138/00d531b5b59542edm.jpg

 

Aktualnie działają instalatorzy, w przyszłym tygodniu posadzki i trzeba poważnie zastanowić się nad płytkami. W związku z tym mam pytanie do Ciebie bo wiem, że w górnej łazience masz płytki Baldocera Durago (zastanawiam się nad ułożeniem ich w dolnej łazience). Czy jesteś z nich zadowolona, czy nie są kłopotliwe w utrzymaniu porządku?

Pozdrawiam serdecznie

Kasia

Może zamieścisz jakieś fotki z ogrodu? Jestem ciekawa jak teraz wygląda wokół Twojego domku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 448
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Cześć :-)

Ale ładnie wygląda ta Wasza Pistacja :-).

Jeśli chodzi o płytki Baldocera Durango- polecam, są ok, a cena super. Tylko nie bierz tych najjaśniejszych na podłogę :-? (widziałam u znajomej - NIE dla jasnych płytek na podłodze w łazience - ja nie chciałabym ich sprzątać). Ja mam na podłodze i częściowo mieszane z jasnymi na scianach, te kolejne kolorystycznie (takie jasno miodowe) i sa ok.

Były równe i dobrze się układały.

Musze zrobić zdjęcia ogrodu. Jeszcze dużo do zrobienia, ale powoli walczymy. Najbardziej udała mi się skarpa przy tarasie :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :-)

Ale ładnie wygląda ta Wasza Pistacja :-).

Jeśli chodzi o płytki Baldocera Durango- polecam, są ok, a cena super. Tylko nie bierz tych najjaśniejszych na podłogę :-? (widziałam u znajomej - NIE dla jasnych płytek na podłodze w łazience - ja nie chciałabym ich sprzątać). Ja mam na podłodze i częściowo mieszane z jasnymi na scianach, te kolejne kolorystycznie (takie jasno miodowe) i sa ok.

Były równe i dobrze się układały.

Musze zrobić zdjęcia ogrodu. Jeszcze dużo do zrobienia, ale powoli walczymy. Najbardziej udała mi się skarpa przy tarasie :-).

 

Dzięki za ostrzeżenie (myślałam właśnie jak wyglądałaby podłoga w tych jasnych płytkach i w takim razie już przestanę myśleć :wink: ).

A z ogrodem też walczę od wiosny. Porządkuję metr po metrze z chwastów, śmieci i gruzu, dosadzam rośliny (sporo ich tu było już wcześniej) i czekam aż weźmiemy się za elewację i taras bo wtedy będziemy mogli pomyśleć o trawniku za domem. A przed domem na razie krajobraz księżycowy :cry:

Z niecierpliwością czekam na zdjęcia (szczególnie tej skarpy :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :-)

Ale ładnie wygląda ta Wasza Pistacja :-).

Jeśli chodzi o płytki Baldocera Durango- polecam, są ok, a cena super. Tylko nie bierz tych najjaśniejszych na podłogę :-? (widziałam u znajomej - NIE dla jasnych płytek na podłodze w łazience - ja nie chciałabym ich sprzątać). Ja mam na podłodze i częściowo mieszane z jasnymi na scianach, te kolejne kolorystycznie (takie jasno miodowe) i sa ok.

Były równe i dobrze się układały.

Musze zrobić zdjęcia ogrodu. Jeszcze dużo do zrobienia, ale powoli walczymy. Najbardziej udała mi się skarpa przy tarasie :-).

 

Ty sie nie chwal tylko pokazuj ta skarpe przy tarasie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months później...

Najserdeczniejsze życzenia zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia, pełnych rodzinnej atmosfery radości oraz masy pięknych prezentów. Nowy Rok niech przepełniają same dobre dni które będziecie pamiętać przez długie lata. Dosia i Secam

http://www.albumik.pl/albumy/secam/dom/5362044357922.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months później...
DO DABELL: Witam przeglądam sobie tak pistacjowy zawrót głowy i bardzo mi się podoba. Dom z zewnątrz identyczny jak mój. Mogłabym prosić o zdjęcia wykończonego wyciągniętego dachu nad wejściem. My tez taki mamy tylko u nasz budowa dopiero na etapie posadzek i jeden z panów budowniczych powiedział nam że taki ścięty po bokach daszek trudno będzie ładnie wykończyć. W ogóle to jestem z Krotoszyna 80 km od Wrocka i chciałabym zapytać czy może moglibyśmy zobaczyć domek w realu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months później...

Świąt wypełnionych radością i miłością,

niosących spokój i odpoczynek.

Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia,

pełnego optymizmu, wiary,

szczęścia i powodzenia

życzą scur-ki

 

http://www.allthingschristmas.com/pics/christmas-cards1.jpg

 

ps . niektórzy wciąż pamiętają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...