Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wolnoć Tośku w swoim domku - komenentarze uczesne i nie


tosinek

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A jaki twój dziennk jest optymistyczny!!! Ja miałam kiedyś złamany palec u ręki i myślałam, że oszaleję... nie wobrażam sobie jak radzisz sobie ze złamaną nogą, gdy tyle się dzieje... medal za dzielność w budowaniu należy ci się awansem :D

 

A naczółki na dachu masz przepiękne, też takie będę miała :D

reszta domku też niczego sobie :wink:

 

Wiem Renko, że w twoim rankingu najładniejszy jest twój, ale cieszę sie, że Ci się moje naczółki podobają, zdradzę Ci w sekrecie, że mi też. Są cudnie, a co.

 

Dzięki za słowa uznania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tosinku :oops: ja myślałam, że ty już okna masz :oops: i lece na lepetynę a ty o dachu mówiłaś :lol: :lol: :lol: ...to taki stan surowy zamknięty :D od góry :D :D :D

Co do nieprzyjemnych rozmów z budowlańcami :-? , też tak mieliśmy . Szef wymyślił sobie, że mamy mu zapłacić za więźbę choć w umowie było , że nie płacimy po więźbie , tylko po zakończeniu :roll: ...awantura była...ulala :-? . Też nie byłam pewna czy przyjdą a mieli troche jeszcze do dokończenia- deskowanie więźby i papowanie :roll: ...jestem pewna, że gdybyśmy zapłacili (chciał 7 tyś za samą robote a do zapłacenia zostało 14000)to by nie przyszli...odpuścili by te 7000 a innemu inwestorowi by dorzucili ....były też teksty pod tytułem mieliśmy panu dokończyć ale teraz to zrobimy jak pan nam zapłacisz 3000 więcej bo i tak jestem stratny

:lol: :lol: :lol: - teraz się mogę z tego śmiać ale wtedy nie było nam do śmiechu. A i jeszcze na sam koniec chciał choć 500 złotych wydębić :o , dodam, że jak cokolwiek miał podnieść, wnieść, zrzucić to nie było mowy :o ...no to takie były kfffiatki, więc głowa do góry , przeżyjesz i bedzuesz miała co opowiadać wnukom :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mino, bo mi się myli zamkniętym otwartym z tej radości. A jeśli chodzi o budowlańców, to już mam ich dość i bardzo bym chciała aby sobie poszli precz.

 

ja też tak miałam :D no i poszli ..i wcale mi ich nie żal :lol: :lol: :lol:

to była jedyna do tej pory grupa tak okropna pod względem zachowania, bo jeżeli chodzi o robotę to ok.

Po moich tynkarzach ...prawie płakałam :-? tak samo po dekarzach :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to z Ciebie maleństwo dopiero :lol: :wink: pierwsze kroczki :lol: :wink:

nauka chodzenia powiadasz :lol: dzidziusiu malutki :lol:

pewno mąż dumny z Ciebie :lol:

juz niebawem powiesz pierwsze słowo- mama ...a może dom :roll:

troszkę pożartować nie zaszkodzi ---prawda :roll: :lol: :lol: :lol:

zdrówka życzę :lol: :lol: :lol:

 

Kochana Ciociu Kropkqo, dzisiaj to jeszcze nauczyłam się mówić:

o jaka ta więźba ładna od dołu, jak w kościele, oraz

jaka ładna ta spiżarka, oraz jaki ładne schodki. Obiecuję ciotuni, że pochwalę się jeszcze postępami w mówieniu i raczkowaniu

ściskam ciociu ulubiona np siostrzenica

Tosieńka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam do gratulacji stanu surowego otwartego :D

 

A co do okien to naprawdę masz aż dwadzieścia? :o Ja przy moich 10 oknach mam oferty od 15 tys. w górę. Oczywiście jeżeli mówimy o szybach P4 i okuciach WK2... Napisz więcej o swoich okiennych peregrynacjach, bo ja tez jestem w rozterce jakie okna zamówić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam do gratulacji stanu surowego otwartego :D

 

A co do okien to naprawdę masz aż dwadzieścia? :o Ja przy moich 10 oknach mam oferty od 15 tys. w górę. Oczywiście jeżeli mówimy o szybach P4 i okuciach WK2... Napisz więcej o swoich okiennych peregrynacjach, bo ja tez jestem w rozterce jakie okna zamówić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam do gratulacji stanu surowego otwartego :D

 

A co do okien to naprawdę masz aż dwadzieścia? :o Ja przy moich 10 oknach mam oferty od 15 tys. w górę. Oczywiście jeżeli mówimy o szybach P4 i okuciach WK2... Napisz więcej o swoich okiennych peregrynacjach, bo ja tez jestem w rozterce jakie okna zamówić...

 

To proszę zajrzyj do dziennika to napiszę tam o pewnej anegfote

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii okien : zadzwoń do pana Grzegorza : 602-39-80-24 ( namiary dostałem od znajomej ).

Dostałem od niego najniższą wycenę - niestety dałem już zaliczkę na okna Avante ( są naprawdę ładne ) .

Jeżeli chodzi o szybę P4 - jest pioruński ciężka - a i tak najsłabszym elementem jest rama . Lepiej zainwestować w dobry alarm i czujki ( a tu możliwości jest wiele ) . I pewnie różnica w cenie szyb wystarczy na te czujki - a efekt chyba lepszy .

Możesz sobie tak obczujnikować okna i przestrzeń wokół domu , że wykryje potencjalnego intruza już na podejściu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii okien : zadzwoń do pana Grzegorza : 602-39-80-24 ( namiary dostałem od znajomej ).

Dostałem od niego najniższą wycenę - niestety dałem już zaliczkę na okna Avante ( są naprawdę ładne ) .

Jeżeli chodzi o szybę P4 - jest pioruński ciężka - a i tak najsłabszym elementem jest rama . Lepiej zainwestować w dobry alarm i czujki ( a tu możliwości jest wiele ) . I pewnie różnica w cenie szyb wystarczy na te czujki - a efekt chyba lepszy .

Możesz sobie tak obczujnikować okna i przestrzeń wokół domu , że wykryje potencjalnego intruza już na podejściu .

 

Dzięki za telefon, jutro zadzwonię. Ale z czujkami jest tak, ze prąd mozna odciąć i wtedy co, gość w domu, choć nie chciany. Wumil stwierdził, że P4 zamiast krat a czujki też na równi, niestety nie żyjemy w Kanadzie. Nie wiem jakie będą kabelki, bo się robią ( po salonie walają się jakieś dziwne płytki i zapaszek kalafonii się unosi) ale jak się spotkamy (wreszcie) to sobie o kabelkach porozmawiacie. narazie Wumil kupił 300 m kabla, skrętki jeszcze więcej i twierdzi, ze mało. O

A ja bym chciała mieć gdzie podłączyć żelazko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...