Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wolnoć Tośku w swoim domku - komenentarze uczesne i nie


tosinek

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Tosinku, czy moglibyśmy (tzn. ja i mój mąż) wpaść w poniedziałek 5 listopada lub w czwartek 8.11? Pzdr.Dominka

 

Czwartek nie za bardzo bo Tola ma balet i w domu jesteśmy strasznie późno, lepszy jest poniedziałek ale wszystko zależy od godziny. Generalnie serdecznie zapraszamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o której godzinie byliście ?

Bo ja tak po wyjechałem i wróciłem koło 17 .

Miałem jednak kiepski dzień do roboty - coś mi się nie kleiło .

Na dodatek wieczorkiem zadzwonili znajomi że wpadną ( znaczy nie na budowę tylko do obecnego mieszkania ) i musiałem się zwijać .

Posiedzieliśmy trochę , pogadaliśmy i muszę przyznać , że byłem taki zmęczony , że wypiliśmy 0,5 l na czworo i nieźle mi w główkę poszło ( jak prawie nigdy ) .

A na przyszłość , jak zechcecie mnie na budowie nawiedzić , to wystarczy zadzwonić ( choć muszę przyznać ,że telefony w czasie roboty zwylke są w najmniej odpowiednich momentach - właśnie w sobotę , jak ci znajomi zadzwomili , to stałem okrakiem na jętkach z wkrętarką w ręku i próbowałem przykręcić płytę hdf na strychu . )

W tygodniu także często jestem - dzoń i przyjeżdżajcie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tosinku, powiedz proszę o której godzinie możemy przyjechać w poniedziałek - dostosujemy się do Ciebie. Prześlij też proszę instrukcję jak mamy dojechać ale na adres [email protected] (zapomniałam hasła do swojego maila podanego w profilu). Halinów wiem gdzie jest, ale co dalej..?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tosinku, powiedz proszę o której godzinie możemy przyjechać w poniedziałek - dostosujemy się do Ciebie. Prześlij też proszę instrukcję jak mamy dojechać ale na adres [email protected] (zapomniałam hasła do swojego maila podanego w profilu). Halinów wiem gdzie jest, ale co dalej..?

Pozdrawiam

 

Wysłam Ci maila a dom jest jeszcze w stollicy,hi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja bym chciała moją łazienkę morską, u dziewczyn będzie łąćzka (widziałam taką cudnę glazurę z dekorem w łaćzkę z makami i biedronkami, ale niesty nie pamietam firmy. A na dlole będzie ciepła jesień

 

ładnie to bedzie wygladac :D ,masz gust :D ,a ile podpatrzec mozna,,,

przepraszam,ze pisze bez polskich znakow ale syna usypiam na rekach... :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja bym chciała moją łazienkę morską, u dziewczyn będzie łąćzka (widziałam taką cudnę glazurę z dekorem w łaćzkę z makami i biedronkami, ale niesty nie pamietam firmy. A na dlole będzie ciepła jesień

 

ładnie to bedzie wygladac :D ,masz gust :D ,a ile podpatrzec mozna,,,

przepraszam,ze pisze bez polskich znakow ale syna usypiam na rekach... :) :)

 

dzięki :) a synowi to dobrze, mieć taką fajną mamę jak z bajki Mama Budowniczy, pochwalisz się synkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z innej beczki. Na zdjęciu widziałem , że wewnątrz masz ścianki z ceramiki Leiera. Dlaczego?

I jaka jest jakośc jej wykonania? Czy murarze nie narzekali zbytnio?

 

jakość prawie celująca, piszę prawie bo nigdy nie jest super. Murarze nie narzekali a dlaczego wybraliśmy bo:

łatwiej kłaść kable a mam ich dużo, już poszło z pół kilometra, są cieplejsze, i lżejsze. Moi chłopcy od murowania generalnie używają poziomicy więc prosto jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie... :roll: co z tymi rurami wewn kuchni :roll: :evil: :cry:

co to będzie :roll: sama nie wiem ...w piątek mamy spotkanie z panią od projektu wewn ..może coś wyjaśnimy :roll:

 

Miko,

myśmy i tak chcieli elekrtyczną kuchnię a gaz doprowadzić, ale zachodu z tym gazem za dużo więc go nie będzie. Czy ty mi przesłałać dokładne wymiary pomieszczenia z wysokością i oknem na jakiej wyskości wisi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i nie załapałam się na ostatnią imprezkę..

ciągle ostatnio nie mam czasu na posiedzenia przed kompem, przeprowadzka tuż, tuż i ciągle coś trzeba załatwiać, kupować i wykańczać chałpkę (to, co zostało)

 

ale potem, to se pobalnguję u Ciebie, jak się nie obrazisz :wink:

I jeszcze OK wezmę, bo ona też imprezowiczka, jak my :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i nie załapałam się na ostatnią imprezkę..

ciągle ostatnio nie mam czasu na posiedzenia przed kompem, przeprowadzka tuż, tuż i ciągle coś trzeba załatwiać, kupować i wykańczać chałpkę (to, co zostało)

 

ale potem, to se pobalnguję u Ciebie, jak się nie obrazisz :wink:

I jeszcze OK wezmę, bo ona też imprezowiczka, jak my :lol: :lol:

ni

 

a zapraszam w piątek będzie zupa dyniowa zapiekana, kura pieczona z tyminankiem na miodzie i duzo białego wina z Orwietto a na deser lody,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...