Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wolnoć Tośku w swoim domku - komenentarze uczesne i nie


tosinek

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Piękny dom budujesz Tosinku :D , a przestrzeni tyle, że coś, że już nie wspomnę o okolicy i zieleni.

Będzie Wam się tam wspaniale mieszkać!

 

No i dachówka cud - miód, piękny kolor.

 

Cieszę się bardzo, że wreszcie pozbyłaś się gipsu :D - co za ulga, nie?

 

Pozdrawiam serdecznie, a w piątek wpraszam się na te obiecane pyszności.

Mogę :wink: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się wpraszam na tę imprezkę :D

 

Witam Tosinku w Twoich progach. Fajny będziesz miała domek, zazdroszczę troszeczku :oops:

 

A znalazłaś już te gresy na podłogę? Ja do siebie nabyłam Cersanitu - w wersji satynowanej są połowę tańsze niż poler (i tak nie chciałam na podłogę poleru :D ), czyli ok. 50 zł/m2 - jak chińskie, ale jednak polskie :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się wpraszam na tę imprezkę :D

 

Witam Tosinku w Twoich progach. Fajny będziesz miała domek, zazdroszczę troszeczku :oops:

 

A znalazłaś już te gresy na podłogę? Ja do siebie nabyłam Cersanitu - w wersji satynowanej są połowę tańsze niż poler (i tak nie chciałam na podłogę poleru :D ), czyli ok. 50 zł/m2 - jak chińskie, ale jednak polskie :wink: :D

 

O dzięki za cenną radę!! Koniecznie zobaczę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wysychają te płytki po umyciu na mokro, są smugi?

A tego to ja jeszcze nie wiem :roll: Dopiero się położyły :roll: Ale sądząc z fakturki to nie powinno być - ona jest bardziej zbliżona do matowej szkliwionej powierzchni niż do polerowanej. Zresztą niektóre mają takie zamazy fajne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tosinko -ale wielką chałupę budujesz!! moje 120m to miernotka przy tej willi :) Jakie okna w końcu wybrałaś? jezierski czy vidok? I jaki kolorek? Bo u mnie też te 2 firmy zostały na placu boju :D A co z tymi drewnianymi? piszesz, że konserwacja Cię wykończyła. Ja nigdy z drewnianymi nie miałam do czynienia i też mi się myśl pojawiła czy by nie wstawic takowych.. ale jak konserwacja to chyba wolę bezproblemowe PCV....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tosinko -ale wielką chałupę budujesz!! moje 120m to miernotka przy tej willi :) Jakie okna w końcu wybrałaś? jezierski czy vidok? I jaki kolorek? Bo u mnie też te 2 firmy zostały na placu boju :D A co z tymi drewnianymi? piszesz, że konserwacja Cię wykończyła. Ja nigdy z drewnianymi nie miałam do czynienia i też mi się myśl pojawiła czy by nie wstawic takowych.. ale jak konserwacja to chyba wolę bezproblemowe PCV....

 

Konserwować pcv też TRZEBA ale nie trzeba bawić się w kit albo w malowanie, jeszcze nic nie wyubraliśmy ale jak tylko nastapi ta wielkopomna chwila to uroczyscie powiem. A po za tym to ona jest wielka, moi znajomi budują450 m2, nmoj brat 700 m2, koljni 350 m2 to ja z moimi 220 to cicho siedzę bo może to obciak jak się nie ma sali kinowej, basenu, siłowni itp :lol:

Wiem jedno domek wydaje się być wgodny i to najważniesze.

 

 

 

 

 

 

A NAIMPREZę ZAPRASZAM WSZSYTKICH, JAK UPIECZEMY WSZYSTKO TO ZAPRASZAMY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...