Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wolnoć Tośku w swoim domku - komenentarze uczesne i nie


tosinek

Recommended Posts

Tośka - zastanów się poważnie czy ta szyba p4 jest Ci niezbędna .

Zapytaj policję jak często złodzieje wybijają szyby : zamiast robić raban tłuczonego szkła wiekszość niechcianych gości doskonale radzi sobie z otwieraniem większości profili i to beż większego ich uszkodzenia .

Czy aby nie lepiej jest tę kasę za P4 zainwestować w jakieś wymyślne zabezpieczenia elektroniczne ( a jest tego ... ) Alarm chyba i tak będziecie zakładać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Tosia, poszło na priva.

 

Wydaje mi się, że Wicek ma rację. Jak nie wejdą oknami to pzrez drzwi. Jak nie przez drzwi to bramą garażową.

 

Bramą to niechaj wchodzą! Zapraszam! Garaż mam nie połączony z domem, hi!!!!

 

A co do szyb muszę pogadać z moim osobistym kaloryferkiem łóżkowym

 

 

MIłego dnia, trzymajcie za mnie dzisiaj kciuki bo mam prezentacje projektu i boję się, że czegoś nie przewidziałam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tez w sprawie szyb. Niestety po fakcie, czyli po zamontowaniu okien dowiedzalam sie, ze zastosowanie szyby bezpiecznej lub antywlamaniowej wiaze sie z pogorszeniem jej wspolczynnika przenikania ciepla. Szkoda, ze Pan Tomek o tym nie powiedzial, bo moglabym wybrac, czy chce okna ciepllejsze, czy bezpieczniejsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

 

Podziwiam budowę. Gratulacje udanych negocjacji z murarzami. Fajnie zaprojektowałaś kuchnię. Robiłaś już jakieś wyceny kuchni??

 

Kuchnia z Ikeii ze sprzętem 18 tys. Nie jesr źle, meble Rust są śliczne ale mam dwie córki na prywatnej edukacji więc nie chcę ładować kasy w sprzęty. Ja powiedziałam sobie, ze parter urządzę za 30 tys i ani grosza więcej.

 

Tez mam kuchnie z IKEI :D , tzn na razie mam w paczkach :evil: Tylko sprzetu od nich nie bralam - kupilam w necie. Skad ja znam ograniczenia finansowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tez w sprawie szyb. Niestety po fakcie, czyli po zamontowaniu okien dowiedzalam sie, ze zastosowanie szyby bezpiecznej lub antywlamaniowej wiaze sie z pogorszeniem jej wspolczynnika przenikania ciepla. Szkoda, ze Pan Tomek o tym nie powiedzial, bo moglabym wybrac, czy chce okna ciepllejsze, czy bezpieczniejsze.

 

Szczerze mówiąc pierwszy raz słyszę!

Przecież ona się różni tylko naklejoną folią? WIęc czemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez tak myslalam, ale okazuje sie, ze szyba bezpieczna, bo taka mam, jest grubsza od zwyklej i zmniejsza sie przestrzen wypelniona gazem - u nas wspolczynnik dla szyb spadl z 1,0 do 1,2. Niby nie duzo, ale... najlepiej popros o aprobaty techniczne i atesty dla jednej i drugiej szyby i wszystko bedzie jasne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

 

Podziwiam budowę. Gratulacje udanych negocjacji z murarzami. Fajnie zaprojektowałaś kuchnię. Robiłaś już jakieś wyceny kuchni??

 

Kuchnia z Ikeii ze sprzętem 18 tys. Nie jesr źle, meble Rust są śliczne ale mam dwie córki na prywatnej edukacji więc nie chcę ładować kasy w sprzęty. Ja powiedziałam sobie, ze parter urządzę za 30 tys i ani grosza więcej.

 

Tez mam kuchnie z IKEI :D , tzn na razie mam w paczkach :evil: Tylko sprzetu od nich nie bralam - kupilam w necie. Skad ja znam ograniczenia finansowe...

 

 

Ja uważam, że meble z Ikeii przy BRW są przede wszystkim solidne!! skaładaliśmy szafę u teściowej BRW i rozsypuje się w rękach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez tak myslalam, ale okazuje sie, ze szyba bezpieczna, bo taka mam, jest grubsza od zwyklej i zmniejsza sie przestrzen wypelniona gazem - u nas wspolczynnik dla szyb spadl z 1,0 do 1,2. Niby nie duzo, ale... najlepiej popros o aprobaty techniczne i atesty dla jednej i drugiej szyby i wszystko bedzie jasne.

 

oj to ja nie wiedziałam, będę pytać!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas BRW bedzie w sypialni - teraz mamy w mieszkaniu od 7 lat i nic sie nie dzieje, wiec licze, ze teraz tez bedzie OK. A jak nie, to na szczescie duzo nie strace jesli trzeba bedzie wymienic.

 

Może kiedyś były solidniejsze??? To co zobaczyłam w sobotę to była zgroza?

 

 

uwaga posłałam wyceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tosinko -ale szafa (czy sypialnia) z BRW to nie to samo co kuchnia z BRW :) Moja tesciowa też ma "meblościankę" z BRW -porażka. Ale kuchnie BRW na wymiar -z linii Capital, Modern, Royal itd -są naprawdę porządne. Fronty są drewniane, mają systemy domykania i zawiasy Blum. Przeliczałam moją kuchnię i wyszło mi za Ikea 14tys a za BRW Capital -7tys -czyli połowa. Radzę poszukac i "pomacac" kuchnie z BRW, myślę że przy Ikeowskich nie zauważysz większej różnicy :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tosinko -ale szafa (czy sypialnia) z BRW to nie to samo co kuchnia z BRW :) Moja tesciowa też ma "meblościankę" z BRW -porażka. Ale kuchnie BRW na wymiar -z linii Capital, Modern, Royal itd -są naprawdę porządne. Fronty są drewniane, mają systemy domykania i zawiasy Blum. Przeliczałam moją kuchnię i wyszło mi za Ikea 14tys a za BRW Capital -7tys -czyli połowa. Radzę poszukac i "pomacac" kuchnie z BRW, myślę że przy Ikeowskich nie zauważysz większej różnicy :wink:

 

Sprawdzę dzieki za radę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...