Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wolnoć Tośku w swoim domku - komenentarze uczesne i nie


tosinek

Recommended Posts

A jakie drewniane te okna???? Znalazłam taką firmę z Łodzi co się nazywa Abatex, ich wycena bez szprosów to 2089 w najdroższej wersji. Profil Salamader, ładny zaokrąglowny. Wie ktoś coś o tej firmie????

 

A zdrowie, Wumil zdycha koło mnie, ja nie zyję. Leki twoje pomagają, ale napiłam bym się dobrego shaka. A młoda też chora. MASAKRA. A dzisiaj zostałam do szycia sukien balowych dla Barbie, oj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Cześc Tosinku,

Dawno do ciebie nie zaglądałam i prosze akcja okna i u ciebie. Już coś ustaliłaś? My też wyszliśmy od pcv a teraz kupujemy drewno. Teraz przy innych kwotach na budowę już cena okien drewnianych tak nie szokuje...

W tej chwili rozważam okna firmy Bildau & Bussman, Natury, Stolbud Pruszyński oraz Ferno.

 

Ferno to juz tylko szyld. Od jesieni ub.r. jest tam syndykt, wiec dopytaj sprzedawce pracujacego pod szyldem Ferno jakiego Producenta okna Ci oferuje..

Ja bym jeszcze sprawdzil ceny Urzedowskiego. Mysle ze bede na poziomie Bildau.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Tosinku, wychoruj się teraz za wszystkie czasy i na wszystko co się da. I wypoczywaj dużo. Bo jak się wykończeniówka zacznie, to nie będziesz miała czasu nawet na ból głowy :wink:

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia i duuużo czasu na wypoczynek :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze tu zamieszczę, a nóż widelec

 

Zapytanie ofertowe

 

Uprzejmie proszę o wycenę następujących materiałów i podanie brakujących danych. (lambda, ilość m3 w paczce)

Budowa znajduje się na terenie Warszawy.

styropian fasada, 80mn, 180 m2

styropian fasada, 100 mn, 180 m2

styropian, pogłoga, 5 cm, 152 m2

styropian podłoga, 12 cm, 105 m2

wełna,100 mn, 115,5, m2

wełna 150 mn 161,8 m2

wełna 80 mn, 115 m2

dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniczko, ja też myślałam, czy nie brać z fabryki. Ale walczę strasznie o lambdę, Dzisiaj zrobiłam specyfikację na 120 pozycji, na oko wygląda, ze ta firma z Bydgoszczy wgrywa. Wiem jedno ceny znowu idą w górę więc w tym tygodniu muszę wydać kolejne 50 tys!!! Straszne

 

Pocieszę Cię, nie jesteś sama. U mnie właśnie zamontowali rekuperator, elektryk kończy, przyjeżdzają okna i wchodzi hydraulik. Tylko trzymać się za kieszeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...