Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wolnoć Tośku w swoim domku - komenentarze uczesne i nie


tosinek

Recommended Posts

Tośka -streszczaj się kobieto z tymi oknami :) ! Rozważania i dywagacje zaczęłaś równo ze mną - a ja umowę podpisała juz 17.12 :) Tylko termin realizacji (8 tyg.) dzisiaj mija a okien nie ma :evil: A drzwi wybrałam takie:

http://www.stolarniaadam.com.pl/zewnetrzne/dz15.jpg

Koszt -2600zł, kolor orzech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Tosinku, wyleż się do końca Kobieto, bo zaraz znowu Cię zaraz jaki dopadnie :-? Marsz do łóżka :evil:

 

Mówiąc szczerze tamte poprzednie drzwi ładniejsze :roll: Jak dla mnie :wink: Stobrawa nie robi takich prostszych?

 

A Wumila pod obcasik :wink: To i humorek się poprawi :lol:

I nie przejmuj się kasą - są w życiu ważniejsze rzeczy :wink:

 

stram się z tym obcasem, ale nawet Młodsza powiedziała, że w domu rządzi tato!!! Drzwi wybrał Wumil a mnie się nie chce już wykłucać. Niestety powiedziałam, żeby zrobił z nimi wszystko, zadzwonił, zamówił itp. Zobaczymy jak pójdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tośka -streszczaj się kobieto z tymi oknami :) ! Rozważania i dywagacje zaczęłaś równo ze mną - a ja umowę podpisała juz 17.12 :) Tylko termin realizacji (8 tyg.) dzisiaj mija a okien nie ma :evil: A drzwi wybrałam takie:

http://www.stolarniaadam.com.pl/zewnetrzne/dz15.jpg

Koszt -2600zł, kolor orzech.

 

 

A co to za drzwi???? I gdzie je można kupić, czy są białe albo czarne??? A generalnie to masz racje!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tosinku, wyleż się do końca Kobieto, bo zaraz znowu Cię zaraz jaki dopadnie :-? Marsz do łóżka :evil:

 

Mówiąc szczerze tamte poprzednie drzwi ładniejsze :roll: Jak dla mnie :wink: Stobrawa nie robi takich prostszych?

 

A Wumila pod obcasik :wink: To i humorek się poprawi :lol:

I nie przejmuj się kasą - są w życiu ważniejsze rzeczy :wink:

 

stram się z tym obcasem, ale nawet Młodsza powiedziała, że w domu rządzi tato!!! Drzwi wybrał Wumil a mnie się nie chce już wykłucać. Niestety powiedziałam, żeby zrobił z nimi wszystko, zadzwonił, zamówił itp. Zobaczymy jak pójdzie

 

Młodszą też pod obcasik :lol: :wink:

 

A jeśli chodzi o drzwi, to masz w takim razie tę komfortową sytuację, że masz święty spokój i problem z głowy, a w razie czego pretensje nie do Ciebie :wink: Za to będziesz mogła powiedzieć "a nie mówiłam?" :lol:

 

Powodzenia :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi

 

Lepiej? :lol:

 

nie cały czas płaczę i jest mi żle

 

No co Ty? :o

Nie płacz, nie masz powodu :roll:

Wszystko pomalutku Ci się układa :) Na pomiar okien masz ludzi umówionych, tak? Jakoś tak niedługo, prawda?

Drzwiami się zajmie Wumil :wink: Jak będzie bardzo tragicznie, to za parę lat sam będzie chciał wymieniać :D A może będzie dobrze?

 

Domek Ci się buduje, wiosna coraz bliżej, pogoda dzisiaj ładna była, a Ty taka mądra i dzielna dziewucha siedzisz i płaczesz? Może to przesilenie wiosenne?

Albo osłabienie po tych wszystkich choróbskach :roll: Zadbaj o siebie, wykuruj się do końca, poleż, pomarudź rodzinie - niech wiedzą, że Cię mają :lol:

Albo zrób sobie kąpiel w pianie :wink: Z lampką wina :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amen, ale muszę wymierzyć bramę i kupić autko na środę za nie duze pieniądze. I kupa blada

 

A Wumil nie wymierzy bramy?? :o I autka nie kupi? :o

Najpierw zrób sobie kąpiel - brama nie zając - nie ucieknie :wink: A jak chcesz autko kupować przez internet, to po kąpieli też będzie działał :lol:

I pamiętaj, nic na siłę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to za drzwi???? I gdzie je można kupić, czy są białe albo czarne???

Link do drzwi -proszę bardzo- co do kolorów -nie mam pojęcia. Ja je zamawiam przez salon Jezierskiego. Tam mi pokazali wzornik z typowo "drewnianymi" kolorami :roll:

http://www.stolarniaadam.com.pl/

 

dziękuję bardzo za link zaraz będę klikać!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli faktycznie - rządzenie to jedyne, do czego się nadaje?

 

Nadaje się i do innych rzeczy :oops: :oops: :oops: :oops: Fantastyczne robi sufity podwieszane, elektrykę, hydraulikę, podłogi położy, nie marudzi przy jedzeniu

 

Rewelacyjny mąż. Mój nie dosyć, że chciałby rządzić to jeszcze grzebie w żarciu jak kura pazurem w piachu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli faktycznie - rządzenie to jedyne, do czego się nadaje?

 

Nadaje się i do innych rzeczy :oops: :oops: :oops: :oops: Fantastyczne robi sufity podwieszane, elektrykę, hydraulikę, podłogi położy, nie marudzi przy jedzeniu

 

No to cofam :lol: Najważniejsze, że przy jedzeniu nie marudzi :lol:

Jak humorek?

Brama wymierzona? Samochód nabyty?

Po główce pogłaskać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli faktycznie - rządzenie to jedyne, do czego się nadaje?

 

Nadaje się i do innych rzeczy :oops: :oops: :oops: :oops: Fantastyczne robi sufity podwieszane, elektrykę, hydraulikę, podłogi położy, nie marudzi przy jedzeniu

 

No to cofam :lol: Najważniejsze, że przy jedzeniu nie marudzi :lol:

Jak humorek?

Brama wymierzona? Samochód nabyty?

Po główce pogłaskać?

 

OK głaskać a mój nastrój oddaje dziennik , poczytaj sobie rozdział WŚCiEKŁOŚĆ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli faktycznie - rządzenie to jedyne, do czego się nadaje?

 

Nadaje się i do innych rzeczy :oops: :oops: :oops: :oops: Fantastyczne robi sufity podwieszane, elektrykę, hydraulikę, podłogi położy, nie marudzi przy jedzeniu

 

Rewelacyjny mąż. Mój nie dosyć, że chciałby rządzić to jeszcze grzebie w żarciu jak kura pazurem w piachu :wink:

 

 

Jeszcze co grzebać, co jak co gotować to ja umiem!!!! jak chciał po filmie to dostał ratatuille, a co!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...