Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wolnoć Tośku w swoim domku - komenentarze uczesne i nie


tosinek

Recommended Posts

Ekipa ma wchodzić na stan O po 26 maja, więc czas mnie goni

a moja ma wejść na początku kwietnia :o i też czas mnie goni ...tylko ten mój czas chyba szybszy od Twojego.....aż się boję , że mnie przegoni...i co ja wtedy zrobię :roll:

Ty masz duuuużżzo czasu ..nie przejmuj się.....

myśle że w tym czasie to u mnie cieśla będzie siadział na dachu :lol: jak dobrze pójdzie ..oczywiście :wink:

No wiesz .... dziś niedziela a Ty do malowania sie bierzesz 8) ..jak pracy Ci brak to może do mnie też wpadnij :lol: ZAPRASZAM

później grila zrobimy :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Nie ma sprawy, właśnie wróciliśmy, pół płota pomalowaliśmy, zrobiłam kolejne ognisko tym razem z kiełbasą i prawie zaadoptowaliśmy owczarka kaukaskiego, którego nazwałam Pychota. Chyba psiak sąsiadów. Oleńko ja mam jeszcze fundament do robiórki,więc o jeden etap więcej.

Mam już wreszcie zamówioną silkę z Niemiec. Wyprodukują mi ją dopiero pod koniec kwietnia ale już jest więc można już zaczynać. przede mną inne dziwne zakupy np abrisol, co to do czego? :D :D :D :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właściwie to nawet krócej bo dokumenty zostały złożone nie jak miało być 19.03 tylko 21.03( pani architekt troszkę mnie okłamała , żebym się nie martwiła) ale niepełna dokumentacja :-?

później jeszcze doniesiono dokumenty dotyczące warunków z wodociągów :wink:

tak więc 26.03 dotarły wszystkie dokumenty :D czyli tak naprawdę otrzymałam pozwolenie w 4dni :D :D :D

ale to juz zasługa mojej architektki :D :D :D ma chyba układy i wszystko w dokumentacji było ok. i niczego nie brakowało :wink: :lol:

ciekawe jak długo Tobie karzą czekać :roll:

teraz będę startowac po pożyczkę....ile tam będę czekać ..czy wogóle otrzymam :wink:

pozdrawiam i trzymam kciuki ws pozwolenia :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiesz jak niesamowicie się cieszę, niestety nasz pan przyjdzie dopiero w maju na fundamenty a w czerwcu zrobi resztę. I jeszcze czeka nas rozbiórka. A przed chwilą mój ukochany zażyczył sobie co bym narysowała mu sufity na dole. Bo właśnie myśli nad elektryką. Obiecał, że będzie domek inteligenty. I ja jestem w kropce :lol: Jak to ma wyglądać, przyznam, że opcja fala trochę mi się znudziła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...