Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wolnoć Tośku w swoim domku - komenentarze uczesne i nie


tosinek

Recommended Posts

Profil salamander 3 d z Abatexu z Łodzi, pan własciciel wykazał się wszystkimi możliwymi kwiatami. Nie wiem ilu jest komorowy ale dostaliśmy niskoemicyjne szyby antywłamaniowe. Monataż ma byc na początku kwietnia. A jak wyliczyłam nie płacę za mareting. Zobaczymy. Na razie plan jest taki

7.04 okna

15.04 ocieplenie

21.04 wylewki

potem tynki

a potem sie zacznie, kochanie ja nie chcę tej glazury!!! Juz się boję brrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Nie wiem jesli będzie chiński to NAPEWNO zarząda świadectwa, że nie jest ów gre nosicielem sars. Ale kto wie???? Narazie oprracował rewelacyjną metodę montarzu okien, na jąkąś super folię i taśmę, według jakieś tam najnowszej normy niemieckiej i będzie szkolil pana, który nam okna będzie montować. Ciekawe, kto to przeżyje. Chyba jednak nie ja po tych moich grypach, czegoś tam nie pokojącego doczytano się w moim ekg. Znowu jestem na zwolnieniu a jutro na kontrolę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coś ty, a mnie zapewniają, że takie szaleństwo jakie miało miejsce rok temu nie powtórzy się. Owszem ceny nie spadają, ale też raczej nie pikują w górę, raczej to są stabilne wzrosty. No ale pożyjemy zobaczymy. Na razie cieszę się bo chyba znalazłam niedrogiego fachowca od więźby i deskowania, jeszcze tylko kwestia dogadania terminów. Pzdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No , no - gratuluję decyzji okiennej .

A tak na marginesie i przy okazji kwoty za okna : przyzwyczaj się , że w wykończeniówce wszystko kosztuje 10.000 zł bądź wielokrotność tej kwoty .

 

Wicuś a mojego smsa to ty odebrałeś???? Bo o jakość tego twojego tynku pytałam. A co do cen? Oszczędzać będę na robociźnie, tj zrób se sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zapewne zauważyłaś :-) SMS-y odbieram , czasem nawet na nie odpisuję . Odczytałem go wcześniej , nie mogłem jednak od razu odpisać , potem zapomniałem , następnie byłem łaskaw sobie przypomnieć .NO I ODPISAŁEM .

A najlepiej to sobie przyjedźcie na wizję lokalną - nawet jak mnie nie bedzie proszę sobie wnikliwie pooglądać efekty , wynotować spostrzeżenia i mi przekazać ( będą jeszcze mi kończyć taras - to im każę poprawić ) . Może ja czegoś nie dostrzegłem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
I tak zupełnie nie winnie doniosę, że mam zamontowane okna Na foto musicie poczekać, padam

Ty... Ty... Ty... się okropnie zachowujesz :o :x Jak tak można??!!!

Ty wiesz, ile my już czekamy na te okna? :o :evil:

 

Gratuluję oczywiście :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech mnie - to Wy się zaraz wprowadzać będziecie .

Jak okna i trzwi są to w zasadzie zamieszkać można .

A będąc na miejscu łatwiej prowadzić prace wykończeniowe .

Dobra , dobra - wiem , żartowałem .

Ale faktem jest , że okna to poważny wydatek , wielki krok w stronę wykończeniówki , no i nadają budynkowi wyglądu .

Oczywiście gratulacje - fotki jakieś zamieścić proszę jak najszybciej .

Wprosił bym się na oglądanie - ale wiesz przecież , że jestem zarobiony na maksa i często po 22 wracam z budowy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...