Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wolnoć Tośku w swoim domku - komenentarze uczesne i nie


tosinek

Recommended Posts

Tośka...mam aluminiowe grzejniki z Krakowskiej Fabryki Armatury... na nasz domek (130m pow.używtkowej, podłogówki w wiatrołapie , holu, kuchni i łazienkach- tam grzejników nie ma )wyszło 85 żeberek każde po 32zł , czyli w sumie 2720zł za grzejniki....do tego osprzęt jakiś 1000zł.

 

Kurcze...faktycznie dośc sporo Ci wyszło ...ale niestety hydraulika w domu ogólnie jest droga... jak tak policzę, to też nas szarpnęło za całość jakieś 25.000zł z robocizną :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Przyszlam sie przywitac, choc juz od dawna do Ciebie zagladalam. W koncu poczulam sie sprowokowana upatrzeniem tej samej szafki pod umywalke! :D A mozna wiedziec jak to zrobilas, ze zaplacilas za nia 150 zamiast 400?? :o :o :o Ja tez tak kcem! :roll: Trzymam kciuki i czekam na wnetrza, bo na budowie niestety sie nie znam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszlam sie przywitac, choc juz od dawna do Ciebie zagladalam. W koncu poczulam sie sprowokowana upatrzeniem tej samej szafki pod umywalke! :D A mozna wiedziec jak to zrobilas, ze zaplacilas za nia 150 zamiast 400?? :o :o :o Ja tez tak kcem! :roll: Trzymam kciuki i czekam na wnetrza, bo na budowie niestety sie nie znam.

A bo w Ikeii na Targówku ją wyprzedają więc może i tak Ci się opłaca pojechać po nią?????

 

 

Wczoraj pan hudro zarządał grzejników i znowu walczę o ceny!!!! A kupiłam sobie brodziki koła Pacyfik, zamiast 630 (cena w sklepie firmowym) kupiłam za 450!!! Ładnie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszlam sie przywitac, choc juz od dawna do Ciebie zagladalam. W koncu poczulam sie sprowokowana upatrzeniem tej samej szafki pod umywalke! :D A mozna wiedziec jak to zrobilas, ze zaplacilas za nia 150 zamiast 400?? :o :o :o Ja tez tak kcem! :roll: Trzymam kciuki i czekam na wnetrza, bo na budowie niestety sie nie znam.

A bo w Ikeii na Targówku ją wyprzedają więc może i tak Ci się opłaca pojechać po nią?????

 

 

Wczoraj pan hudro zarządał grzejników i znowu walczę o ceny!!!! A kupiłam sobie brodziki koła Pacyfik, zamiast 630 (cena w sklepie firmowym) kupiłam za 450!!! Ładnie???

 

Noooo, moze by sie oplacalo :roll: . Chyba musze sie do Ciebie zapisac na kurs taniego kupowania :oops: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wymyślimy nowe testy to będziemy was informować. Co do elewacji, jest kolor nr 4. Malowałam w nocy, jak zrobię zdjęcie to ujawnię. A na razie lecę załatwiać TANIE super drogie grzejniki. Ms Rabat wkracza do akcji

 

A myslalam, ze Krakusy to centusie... Nie masz moze rodziny w Poznaniu? :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wymyślimy nowe testy to będziemy was informować. Co do elewacji, jest kolor nr 4. Malowałam w nocy, jak zrobię zdjęcie to ujawnię. A na razie lecę załatwiać TANIE super drogie grzejniki. Ms Rabat wkracza do akcji

 

A myslalam, ze Krakusy to centusie... Nie masz moze rodziny w Poznaniu? :wink: :D

 

Ja tam ze stolicy ale zawsze mówię, że któryś z moich antenatów z pejsami chodził :D :D :D :D

 

A kupiłam dzisiaj grzejnik do panienek łazienki za ....270, cena katalogowa 390

http://gorgiel.com.pl/foto_duze/FD1_268.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wymyślimy nowe testy to będziemy was informować. Co do elewacji, jest kolor nr 4. Malowałam w nocy, jak zrobię zdjęcie to ujawnię. A na razie lecę załatwiać TANIE super drogie grzejniki. Ms Rabat wkracza do akcji

 

A myslalam, ze Krakusy to centusie... Nie masz moze rodziny w Poznaniu? :wink: :D

 

Ja tam ze stolicy ale zawsze mówię, że któryś z moich antenatów z pejsami chodził :D :D :D :D

 

A kupiłam dzisiaj grzejnik do panienek łazienki za ....270, cena katalogowa 390

 

A ten grzejnik to gdzie wytargowalas? Kurcze, jak mi imponujesz, kobieto! Pejsy nie pejsy, mozesz nawet miec brode :lol: :lol: :lol: . Moj maz to by sie z Toba ozenil od razu, bo ja to tylko przeplacac umiem :oops: . A toaletke jaka kombinujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o toaletkę to chyba poszukam czegoś na Kole, w starociach. Albo im zrobię z maszyny do szycia stolik albo coś lekkiego z malutką szuflatką, koniecznie drewno. Dziewczyny mają dużą łazienkę, około 20 m2 i będą miały tam także garderobę, innymi słowy prawdziwa gotowialnia

 

 

Jeśli chodzi o zamąż pójście Wymil nie odda nawet za stado wielbłądów :D :D :D :D :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...