Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wolnoć Tośku w swoim domku - komenentarze uczesne i nie


tosinek

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Gratuluję systematycznego pisania dzienniczka. Podziwiam zapał pomimo trudności opisywanych na łamach forum. Sam również jestem na etapie budowy (stajnia murowana) i wiem ile wysiłku kosztuje dopracowanie całości do momentu kiedy rozpocznie się pierwsze wbicie szpadli w ziemię.

Na szczęście ekipa budowlana, która stawia mi budynek jest wręcz wzorcowa.

Prowadzę również opis swojej inwestycji na łamach http://www.ministajnia.pl[/b]. Stajnia będzie w miarę inteligenta z uwagi na profesję jaką się zajmuję. Serdecznie zapraszam.

P.S. Zakup szpadli i łopaty nie należał do mnie tylko do ekipy budowlanej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję systematycznego pisania dzienniczka. Podziwiam zapał pomimo trudności opisywanych na łamach forum. Sam również jestem na etapie budowy (stajnia murowana) i wiem ile wysiłku kosztuje dopracowanie całości do momentu kiedy rozpocznie się pierwsze wbicie szpadli w ziemię.

Na szczęście ekipa budowlana, która stawia mi budynek jest wręcz wzorcowa.

Prowadzę również opis swojej inwestycji na łamach http://www.ministajnia.pl[/b]. Stajnia będzie w miarę inteligenta z uwagi na profesję jaką się zajmuję. Serdecznie zapraszam.

P.S. Zakup szpadli i łopaty nie należał do mnie tylko do ekipy budowlanej.

 

Mój Pan Józio sprzęt też ma, ale lista zakupów jest i według niej kierbud będzie sprawdzać. Nasz domek tez będzie na telefon, mój ukochany obiecał mi, że przy pomocy telefonu/pilota a przede wszystkim nie wychodząc z łóżka uda mi się powłączać, powyłączać wszystko i wszystkich. Na razie domku jeszcze nie ma ale już wiem, gdzie będzie półeczka na ładowanie komórek i gniazdka, gdzie serwer. A reszta mebli może poczekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mamy jedną klaczkę niezwykle spokojną. Po weekendzie wyjeżdżamy w Polskę szukać kolejnej. Docelowo planujemy 5 koni. Na początku chcemy zachłysnąć się własnymi wrażeniami a dopiero później prowadzić jazdy konne ale bez noclegów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że dzielnie i cierpliwie czekasz na początek budowy :D Och ileż będziemy potrzebować cierpliwości .... a ja bym chciała już mieszkać !!!! Tymczasem jutro pojadę na działkę, wejdę do wykopu i pospaceruję po ławach fundamentowych :wink:

 

Oj zazdroszę, my narazie samodzielnie rozbieramy piwnice i musimy się wyrobic na dzień mamy :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj TOSINKU!!!!

no to pragnę Cie zawiadomić , że od dziś zaczęła sie moja budowa :lol:

przyjechali murarze wyznaczyli żyłką gdzie mają kopać ...i w poniedziałek zwalają sie całą ekipą ...będą kopać ...oj będzie sie działo :lol: :lol: :lol:

 

czekam teraz na Ciebie :D :D :D

 

No i to się nazywa pozytywna informacja, buziaczki!! :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Czesc Tosiu. Jakies pomrocznosci mnie naszly bo dopiero co dopadlam Twoj dziennik, a przeciez juz troche trwa. Gratuluje!!! Usmialam sie po pachy bo poczucie humoru masz rewelka. Dzieki Ci za poprawe humorku - doleczek taki jakis mnie dopadl, bo moja dzialeczka jakby gdzies w sina dal odjezdzala. Trzymam kciuki i pozdrowionka.

Zazdrosc mnie ogarnia, ze nie bylam na spotkaniu :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Tosiu. Jakies pomrocznosci mnie naszly bo dopiero co dopadlam Twoj dziennik, a przeciez juz troche trwa. Gratuluje!!! Usmialam sie po pachy bo poczucie humoru masz rewelka. Dzieki Ci za poprawe humorku - doleczek taki jakis mnie dopadl, bo moja dzialeczka jakby gdzies w sina dal odjezdzala. Trzymam kciuki i pozdrowionka.

Zazdrosc mnie ogarnia, ze nie bylam na spotkaniu :evil:

 

Ale za to masz bliżej do morza.... eh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh co do H2O to dzisiaj wymyśliłam, że skoro mam 18,5 studię to jeszcze wywiercę sobie drugie tyle i nie dość, że się będę w oligoceńskiej kąpała to jeszcze mogę butelkować i spłacić kredycik. A co?

A co do rodzinki mam ją w.................. sami wiedzie gdzie. A w piątek idę do przedszkola na przedstawienie u mojej młodszej i to się nazywa sens życia wefług tosinka, a co!!!!

Aha ogrzewanie podłogowe będzie po calym parterze - tak informuję z ostatniej chwili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...