Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wolnoć Tośku w swoim domku - komenentarze uczesne i nie


tosinek

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ostatnio w pracy siedzę po 18 godzin

ktoś musi zarabiać na dom :lol: :lol: :lol: :wink:

jesteś belfrem, że czekasz do wakacji :lol: :wink:

Ano i w dodatku próbuję jeszcze działalności naukowej, a że moja pani od prasowania znalazła sobie inne zajęcie więc jest jedna wielka klapa. Mam tylko nadzieję, że jak wybuduję dom to zwiększy mi się powierzchnia magazynowa (mam olbrzymią bibliotekę) a po za tym jak wreszcie będę miała własny gabinet to będę siedzieć u siebie a nie latać po mieście co zaowocuje ciut czyściejszym domem. :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dzienniku Tosinka byłem i sobie troche poczytałem :roll:

Fotki też oglądałem ... 8)

wszystkiego dobrego na nowej ( budowlanej ) drodze...

budowa to nie je bajka ... :wink: :D

 

Oj jak miło, że moje skromne progi taki Wielki i Skończony Budowniczy nawiedził

dzięki

prosiem siem ze mniem nie żiartować !! :roll: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tosinek, trzymam kciuki za powodzenie Waszej budowy

i bardzo się cieszę, że mogłam Cię na spotkanku uściskać :D

 

jak tam modrzew? przytulasz? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwonię ja po moje silikaty a pani mnie informuje, że właśnie je sprzedała komuś innemu (dodam, że za nie zapłaciłam) A że maszyna się zepsuła to muszę czekać kolejny miesiąc na produkcję

to doczekaliśmy czasów ....nawet zapłacone potrafią po raz drugi sprzedać :x

czyli nie ma żadnej gwarancji... dopóki nie zabierzesz ze składu ....a i później może okazać się, że przyjdzie złodziej i zabierze jak swoje ...bo i o takich przypadkach można usłyszeć :evil: nic tylko powystrzelać łobuzów :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwonię ja po moje silikaty a pani mnie informuje, że właśnie je sprzedała komuś innemu (dodam, że za nie zapłaciłam) A że maszyna się zepsuła to muszę czekać kolejny miesiąc na produkcję

to doczekaliśmy czasów ....nawet zapłacone potrafią po raz drugi sprzedać :x

czyli nie ma żadnej gwarancji... dopóki nie zabierzesz ze składu ....a i później może okazać się, że przyjdzie złodziej i zabierze jak swoje ...bo i o takich przypadkach można usłyszeć :evil: nic tylko powystrzelać łobuzów :evil:

 

Wszystko wiem ale najgorsze jest to że ja nawet pożądnej awantury nie mogę zrobić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

BUUUUUUUU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Witaj.Ja w sprawie malowania płotu.Widzę,że malujesz siatkę.Jestem troszkę wprawiona-zakończyłam malować 60m płot.Najlepiej malowało się taką małą,kwadratową szczotką.Taka ,jak do sufitów,ale połowę mniejsza.Malujesz na ukos ,skupiając sie na tych składaniach,a środki jakoś same się pokrywają.Ja doszłam do takiej wprawy,że jedno przęsło malowałam 20 min-oczywiście jedna strona.Minus tego sposobu to mocne chlapanie.Po zakończeniu malowania wyrzuciłam odzienie,bo stwierdziłam,że prać nie ma sensu.Licząc obie strony zmęczyłam 120m.Jakby co mogę pomóc :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.Ja w sprawie malowania płotu.Widzę,że malujesz siatkę.Jestem troszkę wprawiona-zakończyłam malować 60m płot.Najlepiej malowało się taką małą,kwadratową szczotką.Taka ,jak do sufitów,ale połowę mniejsza.Malujesz na ukos ,skupiając sie na tych składaniach,a środki jakoś same się pokrywają.Ja doszłam do takiej wprawy,że jedno przęsło malowałam 20 min-oczywiście jedna strona.Minus tego sposobu to mocne chlapanie.Po zakończeniu malowania wyrzuciłam odzienie,bo stwierdziłam,że prać nie ma sensu.Licząc obie strony zmęczyłam 120m.Jakby co mogę pomóc :lol:

 

Hm, imprezka???? Cudownie, płotka jeszcze nie skończyłam a teraz się pewnie do niego nie dostanę bo humus przeszkadza. Za radę serdecznie dziękuję, napewno skorzystam. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Nikt nie komentuje a ja rady potrzebuję i to pilnie,, marzą mi się piękne drzwi, w projekcie są balkonowe,

http://www.lipinscy.pl/upload_module/project3d_photos/p133__fr.jpg

Gdybym żyła na Zachodzie to pewnie bym się na nie zdecydowała ale mieszkam w Polsce. Szukam równie dużych drzwi ale z atestem, macie jakieś pomysły? Sprawa jest pilna bowiem, pan Józek w piątek będzie murował nadproze nad drzwiami, i tu pytanie jakie długie to tych dużych czy 180.

Bardzo proszę o radę!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie na śniadanie, czy,ktoś z was przewoził 70 stempli fordem w nocy???

Bo ja tak, mam dość, najgorsze to sprzątanie korry

 

70 nie wiozłem, ale koło 10 tak.. a ponadto przewoziłem deski które wystawały bardziej niż był długi samochód, i to w dzień a nie w nocy :D :D no i też fordem :D, a tu link do fotki http://www.dommaksia.pl/pics/2003/15lipiec/Img_0294.jpg

pozdrawiam

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja widzę tylko jaikieś żuczki np:

Ř˙ŕ�JFIF��K�K��˙Ű�C� !"$"$˙Ű�C˙Ŕ�ŕ�!�˙Ä�����������

˙Ä�ľ���}�!1AQa"q2��Ą#BąÁRŃđ$3br�

%&'()*456789:CDEFGHIJSTUVWXYZcdefghijstuvwxyz�����������������˘Ł¤ĽŚ§¨ŠŞ˛ł´ľśˇ¸šşÂĂÄĹĆÇČÉĘŇÓÔŐÖ×ŘŮÚáâăäĺćçčéęńňóôőö÷řůú˙Ä��������

˙Ä�ľ��w�!1AQaq"2�B�ĄąÁ #3RđbrŃ

$4á%ń&'()*56789:CDEFGHIJSTUVWXYZcdefghijstuvwxyz������������������˘Ł¤ĽŚ§¨ŠŞ˛ł´ľśˇ¸šşÂĂÄĹĆÇČÉĘŇÓÔŐÖ×ŘŮÚâăäĺćçčéęňóôőö÷řůú˙Ú���?�ů

w8ćĽÓłitw(|v=č�*O[�Ęí#ź�6bB���LŐn´řç�_ŢĄ]ÇŞç­C�q$ĄF%Ňm9íZÜH:h�˛BŞ[�ĺnŻ|UĽU�<ÄáÂuTÍŤ\KF=� Ü$ďŕ�ä�LľŹV�ż-�ç[Ł�Ł�[Ĺ~,v3&GS´�}+dj°=�6ł\ůQűIl�ć­ufgfËZ�źË�Ú[{č'^ży×Ű�Ä�íŞ�{Ľ&26�`xôĎZĆ)|ĘVś§Se˘iú�Ź�Ă$°Ä#%Al4mÜŐb�ÓlM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...