Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wolnoć Tośku w swoim domku - komenentarze uczesne i nie


tosinek

Recommended Posts

Mam neta przez komórkę więc piszę:

mieszka się super, jestem zadowolona z podłogówki bo właśnie mam zapalenie oskrzeli i nie duszę się, nie unoszą się też tumany kurzu. Resztę wykończeniówki będzie robił Wumil więc jak ma swoje Boskie Kobiety, co wiedzą kiedy dać zjeść i pić to co wieczór robi się coś nowego. A tu pstryczek a tu suficik a tu komódka ect. Tak naprawdę to mieszkamy w dwóch pokojach z kuchnią - czyli na dole a więc mniej więcej tak samo jak na starych śmieciach z tą różnicą, że te nasze dwa pokoje to 110 m2 :0. Na szczęscie nie musimy zabierać wszystkich gratów na raz więc nawet trzymamy porządek. Zachwycona jestem spiżarką to jest genialne rozwiązanie. Wszystkie duze gary i hektolotry mleka mają swoje miejsce.

Monia a propos kuchenki mikrofalowej, Wumil oszalał i kupił chyba najbardziej wypaśnioną kuchenkę na świecie, co to pieczei gotuje na parze ect za ........700 zł. Chłop mnie pobija. Czy jacyś fachowcy wejdą do nas do roboty??? Otóż po moim trupie, na szczęście mam Wumila którywszystko zrobi. POdłogę w gabinecie sam zrobił. Jak robił podwieszany sufit w kuchni to mój znajomy się dziwił, że wygląda tak jak w książce. Nie mamy problemu z dojazdem do szkoły, niech żyje kolej. Mona jedzie do budy 30 minut. Kominka nie mamy, będzie jak zarobię, pewnie na gwiazdkę 2009. A Tolka mówi, że jest na wczasach. Zdjęcia proszę o chwilę cierpliwości. Jedny minus to twarda woda, a na razie jesteśmy skazani na studzienną, ale będziemy mieć zmiękczacz. SYlwester był u nas choć do parapetówki jeszcze trochę, planowana jest na nasze urodziny czyli na początek marca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

. A Tolka mówi, że jest na wczasach.

 

nic takiego nie mówiłam :roll: :wink:

buziaki dla Tolki :D

 

Tosinku, gratulacje i życzenia szczęśliwego życia w nowym domu, uściski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Tosinku co z netem?

Masz już?

 

Jestem u mojej ukochanej Iwonki - szyjemy krynolinę dla małej Toli więc mam komputer więc piszę, że net będzie chyba z .............pkp bo najtaniej. Wumil załatwia. Mam tyle roboty i tyle radości, ze wybavczcie ale zdjeć na razie nie ma. Ale kuchenka mikrofalowa z cripsem - rewelacja!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Tosinku!!!

Czy mozna dorwać Cię na chwilę intymnej rozmowy o większej ilości szczegółów dotyczących LMP133. Przymierzamy się do budowy tego wymarzonego i wybór padł właśnie na to cudo. Natomiast chwilowo przytłaczają nas koszty, a właściwie ogromna ochota na porozmawianie z kimś, kto miał z nimi organoleptyczny kontakt. A może Twój mąż bylby skłonny do użyczenia swoich kosztorysów - oczywiście tych powykonawczych????????????

Pozdrawiam Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tosinku!!!

Czy mozna dorwać Cię na chwilę intymnej rozmowy o większej ilości szczegółów dotyczących LMP133. Przymierzamy się do budowy tego wymarzonego i wybór padł właśnie na to cudo. Natomiast chwilowo przytłaczają nas koszty, a właściwie ogromna ochota na porozmawianie z kimś, kto miał z nimi organoleptyczny kontakt. A może Twój mąż bylby skłonny do użyczenia swoich kosztorysów - oczywiście tych powykonawczych????????????

Pozdrawiam Aga

koszty to numer dałam na próbą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Zdrowych pogodnych Świąt Wielkanocnych

pełnych wiary nadziei i miłości.

Radosnego, wiosennego nastroju,

serdecznych spotkań w gronie rodziny

i wśród przyjaciół

oraz wesołego "Alleluja".

 

http://www.imexgraf.pl/karty_swiateczne/wielkanocne/2009/imid/03.273_imexgraf_pl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owcy, kozy czy baranka,

prezentu od zająca z samego ranka,

święconki jadalnej, pisanki niebanalnej,

dyngusa bardzo mokrego i czasu radosnego

 

http://republika.pl/blog_xj_3485005/5014565/tr/kroliczki.gif

 

SPOKOJNYCH ŚWIĄT życzy Dagmara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...