Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wolnoć Tośku w swoim domku - komenentarze uczesne i nie


tosinek

Recommended Posts

No nareszcie. bardzo ładnie. Kuchnie nie z mojej bajki, ale bardzo ładna. Łazienka zaś to już mój klimacik, więc śliczna :)

Nefer tak na prawdę bez ściemy, podoba Ci się ta łazieneczka??? Bo ja to kompleksy mam przy tych twoich marmurach. Eh marzę się upić u ciebie i zasnać w twojej wannie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No nareszcie. bardzo ładnie. Kuchnie nie z mojej bajki, ale bardzo ładna. Łazienka zaś to już mój klimacik, więc śliczna :)

Nefer tak na prawdę bez ściemy, podoba Ci się ta łazieneczka??? Bo ja to kompleksy mam przy tych twoich marmurach. Eh marzę się upić u ciebie i zasnać w twojej wannie

 

 

No nie gadaj głupot :roll: Podobają mi się naprawdę. Przecież wiesz, że jak mi sie coś nie podoba, to po prostu się nie odzywam :):)

 

Bardzo fajnie wygląda, serio, serio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładnie -kuchnia bjuti -taka "klimatyczna" :) a ten natrysk obok WC mnie nieco zszokował -naprawdę przy prysznicu nie jest zalane wszystko w promieniu 3m? :o a w salonie masz gresik jeśli mnie oko nie myli -nie klniesz sprzątania na czym swiat stoi? bo ja też mam sporo gresu w domku -i już się "go" boję :-? ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak ogarnę to pokażę więcej, jak Wumil mi półeczki zrobi. Brakuje mi w mojej kuchni lawendy ale zasadziłam ją w ilościach astronomicznych więc będzie pachniała mi moją kochaną Prowansją tak jak sobie wymyśliłam. Najgorszze jest to, że wadą nowej kuchni jest kuchrzenie. Więc choć Tosieńki jest mniej o .....................30 kg już to ciężko mi po Rodzinka rząda zapiekanek i innych smakołycków.

Co do gresu................. a więc mam czekoladowy i ten kocham - bo się sprząta rewelacyjnie. I mam jaśniutki i codziennie łazimy z mopem a najlepiej myje mi się go na kolanach z wielką gąbką. WIęc jak pensja przyjdzie to na 100% kupuję sobie super mopa - płaskiego z dobrą ociekaczką

http://www.vileda.pl/img/5e4eb553_large.jpg. Chciałam poinformować, że nasz glazurnik nie pozwolił go impregnować, tylko czasem przemywać czymś dziwnym na bazie kwasu moczowego. Powiem Ci Kasieńko tak, jak młoda rozmazała kredkę pastolową to się dało zmyć. Z brązowym jest lepiej bo jest w takie ciapki i nic na nim nie widać. A w łazience mamy super mopka do wycierania łazienki i nie lejemy w promieniu 3 m. Powód jest jeden mamy szambo więc jest zakaz lania wody po ściankach i udawania że prysznic to fontanna Di Trevi. Przezornie nie pozwoliłam WUmilowi zainstalować uchwytu do powieszenia słuchawki. A tak szczerze mówiąc to nie mam koncepcji gdzie to zrobić. Koło baterii czy nad wnęką? O to jest pytanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tosinku

 

czekam na więcej zdjęć. Kuchnia piękna, z klimatem, bardzo przytulna.

Co do sytuacji w szkole to współczuję z całego serca. Że tacy ludzie jak pani vice dyrektor pracują w oświacie :evil: Szkoda gadać. Domyślam się jak się czujesz bo w zeszłym roku u mojego Szymka w przedszkolu była pewna pani, która sama stwarzała sobie i rodzicom problemy ale zebraliśmy się wszyscy i pani już nie uczy naszych dzieci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tosinku

 

czekam na więcej zdjęć. Kuchnia piękna, z klimatem, bardzo przytulna.

Co do sytuacji w szkole to współczuję z całego serca. Że tacy ludzie jak pani vice dyrektor pracują w oświacie :evil: Szkoda gadać. Domyślam się jak się czujesz bo w zeszłym roku u mojego Szymka w przedszkolu była pewna pani, która sama stwarzała sobie i rodzicom problemy ale zebraliśmy się wszyscy i pani już nie uczy naszych dzieci :D

Tylko niestety ta placówka oświatowa pierw wywala pytającego rodzica a potem nauczyciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tosinku

 

czekam na więcej zdjęć. Kuchnia piękna, z klimatem, bardzo przytulna.

Co do sytuacji w szkole to współczuję z całego serca. Że tacy ludzie jak pani vice dyrektor pracują w oświacie :evil: Szkoda gadać. Domyślam się jak się czujesz bo w zeszłym roku u mojego Szymka w przedszkolu była pewna pani, która sama stwarzała sobie i rodzicom problemy ale zebraliśmy się wszyscy i pani już nie uczy naszych dzieci :D

Tylko niestety ta placówka oświatowa pierw wywala pytającego rodzica a potem nauczyciela.

 

Żenujące :roll:

Moje dziecko na jesieni idzie do szkoły. Mam nadzieję, że ominą nas takie sytuacje.

Z drugiej strony pomyśl sobie, że lepiej zabrać dziecko z takiej szkoły niz się użerać z imbecylami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
takie coś do mieszkania dla majstra ;)

Aaaa! bo myślalam, że to taka "beka" :) a nie chcesz przerobić na domek campingowy :) ?

 

Aż tak na naszej budowie nie jest, starcza nam te 120 m do mieszkania.. Choć bierzemy się ostro za robotę bo na 1 września dziewczyny musimy wywalić do swoich pokoi. A w ogóle to by się kolejne maleństwo przydało. EH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...