Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wolnoć Tośku w swoim domku - komenentarze uczesne i nie


tosinek

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

U mamy są noclegi :wink:

Tak? a ona jakiś pensjonat ma czy coś?

Aż tak dobrze to nie ma :lol:

Ale 4 pokoje, w każdym spanie - no i latem to tylko w weekendy jest, bo w tygodniu siedzi z wnuczkami nad wodą :wink:

cholerka, muszę to przemyśleć :roll: ...

Myśl, myśl :lol:

Zresztą mam teraz ambitny plan odgruzować mały pokój do Ani przyjazdu :roll:

A potem może gdzieś wykopię kaskę na jakieś spanko dla 1-2 osób :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A potem może gdzieś wykopię kaskę na jakieś spanko dla 1-2 osób :wink:

jakąś sofkę rozkładaną? też o tym myśle do "zielonego" pokoiku :)

Tak, na razie myślę o czymś takim, co na allegro za jakieś 3 stówki można nabyć - bo więcej nie znajdę :roll: to jest jakby sama gąbka w obiciu, składana :roll:

Znajomi mieli taki wynalazek i było w porządku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest jakby sama gąbka w obiciu, składana :roll:

Znajomi mieli taki wynalazek i było w porządku :wink:

spoko -mój 3-letni bratanek też na takiej sypia :)

Właśnie oni na tym ładnych parę lat urzędowali :lol:

A za tę cenę, to się mogę nie przejmować, że jak mi kasą odbije i zrobię docelowe meble, to przestanie pasować :wink:

 

Naprawdę już uciekam, na razie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotosik to zapewne chce pieniędzy, po zapłaceniu będzie pokazywał wszystko :evil: W związku z tym że mam konto mailowe na gmail'u założyłam album ze zdjęciami na picasaweb.google.com

Póki co nie chcą pieniędzy bo mieszczę się w bezpłatnym przedziale przesyłu danych. Piaskowiec bałkański to taki jasny i żółtawy? Śąsiedzi mają taki taras i bardzo mi sie podoba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasieńko my oczywiście z całym sercem zapraszamy ale spanie u nas dla gości jeszcze pod namiotem .....

Tosinko -no co TY!? ja się nie wybieram, a jeśli nawet kiedyś do tego dojdzie, to u Olgi będę spała :D

 

to nie tak, że nie zapraszam ale moze bym dostała kopa co by tę górę wykończyć. Generalnie to zapraszam, naprawdę z całego serducha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotosik to zapewne chce pieniędzy, po zapłaceniu będzie pokazywał wszystko :evil: W związku z tym że mam konto mailowe na gmail'u założyłam album ze zdjęciami na picasaweb.google.com

Póki co nie chcą pieniędzy bo mieszczę się w bezpłatnym przedziale przesyłu danych. Piaskowiec bałkański to taki jasny i żółtawy? Śąsiedzi mają taki taras i bardzo mi sie podoba...

 

też mam konto tam, spróbuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
To ja bym dała ciemniejszą. Masz ciemne meble, dębowy stół, więc nie ma co wprowadzać kolejnego koloru, odcienia. Ja bym się dopasowała z kolorem /jeśli listwy drewniane lub fornirowane/ albo do stołu, krzeseł, albo do blatu w kuchni, bo chyba też drewniany :roll: ... albo pomalowałabym najtańsze na rynku listwy zmywalną farbą w kolorze ścian dokładnie, ale nie wiem czy to byłoby możliwe do zrealizowania, bo nie wiem jak masz połączony salon z kuchnią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...