Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wolnoć Tośku w swoim domku - komenentarze uczesne i nie


tosinek

Recommended Posts

Gdy wczoraj mój ukochany dowiedział się, że piszę alternatywną wersję dziejów naszej budowy to ....... powiedział, że nie chce mieć z tm nic wspólnego i KOMENTOWAĆ TEGO NIE BĘDZIE. Więc może Ktoś Inny łaskawym okiem spojrzy na moje dzieje i pomorze, doradzi....

 

 

Czy to takie straszne mieć żonę dysgraficzką???

http://malypielgrzym.pelplin.pl/images/powrot.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...
Tosinek, a sprawdzalas w warunkach zabudowy czy masz dopuszczalne rozwiazania tymczasowe odnosnie sciekow? Bo u nas jest ze odprowadzenie sciekow do kanalizacji publicznej a jej nie ma i nie bedzie dlugo, bo w Żukowie nie maja zamiaru budowac oczyszczalni sciekow. Czyli nie ma szans na odebranie budynkow ktore maja szambo, bo nie ma zezwolenia na rozwiazania tymczasowe, a kanalizacji nie ma. Nonsens. Podobno w maju szykuja sie zmiany w warunkach zabudowy, tylko czego sie mozna spodziewac? Kierownik referatu budownictwa powiedzial nam ze on by sie wstrzymal z budowa w ogole. Tylko ze wszedzie sie buduja domy...Nie odebrany budynek to nie mozna splacac kredytu tylko odsetki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tosinek, a sprawdzalas w warunkach zabudowy czy masz dopuszczalne rozwiazania tymczasowe odnosnie sciekow? Bo u nas jest ze odprowadzenie sciekow do kanalizacji publicznej a jej nie ma i nie bedzie dlugo, bo w Żukowie nie maja zamiaru budowac oczyszczalni sciekow. Czyli nie ma szans na odebranie budynkow ktore maja szambo, bo nie ma zezwolenia na rozwiazania tymczasowe, a kanalizacji nie ma. Nonsens. Podobno w maju szykuja sie zmiany w warunkach zabudowy, tylko czego sie mozna spodziewac? Kierownik referatu budownictwa powiedzial nam ze on by sie wstrzymal z budowa w ogole. Tylko ze wszedzie sie buduja domy...Nie odebrany budynek to nie mozna splacac kredytu tylko odsetki...

 

U nas to jest tak, że szambo to ja będę miał przez

UWAGA 10 miesięcy bo wiem właśnie tyle potrzeba co by doprowadzono kanalizację pod moją rezydencje. Więc będę szukać od kogoś szamba a na razie jak się przyjrzycie zdjęciu mojej działki to widać cudnej urody, zabytkowy wychodek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ta imprezka w domu to ANDRZEJKI???

To co tosinek, zaczynamy konkurowac "kto pierwszy" na wiosnę zacznie ?

To będzie jedyna moja mobilizacja żeby zacząć działać, bo ja raczej nie lubię się spieszć i robic jakieś dalsze plany (nawet na wakacje wyjeżdżamy prawie z dnia na dzień) ale miło będzie wymieniać się wiadomościami co, kiedy u kogo się zaczyna :D :wink:

Z tym kamień i listem fundacyjnym to ciekawa rzecz, może ja też coś napiszę :wink:

Pa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...

Życzę Ci nadziei,

własnego skrawka nieba,zadumy nad płomieniem świecy,

filiżanki dobrej, pachnącej kawy,piękna poezji, muzyki,

pogodnych świąt zimowych,

odpoczynku, zwolnienia oddechu,

nabrania dystansu do tego co wokół,

chwil roziskrzonych kolędą,

śmiechem i wspomnieniami.

Wesołych Świąt!

http://www.promedia.pl/projekty/bn021a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...