Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Fajnie , że coś się dzieje jestem na tym smym etapie tzn więźby - garaż powiększyłem po prostym teście - postaw obok siebie dwa samochody z otwartymi drzwiami- nie wiem jak u ciebie ale moja córka zanim jeszcze dobrze zatrzymamam auto otwiera drzwi na oścież - spróbuj mając postawiony jeden samochód w garażu nie przywalic drzwiami przy wysiadaniu !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

co taka cisza na forum? wszyscy tak bardzo zajęci?

u mnie gotowy stan zero i w piątek zaczęli budować ściany, ale musieli pojechać do domu i pełną parą ruszą w poniedziałek.

 

mam pytanie do Was, czy obniżaliście tak jak Dagne pozion podłogi w garażu? bo w wersji F taj właśnie jest, a w naszej niestety nie i wyszło na to, że do garażu będziemy jeździć pod górkę :o

 

garaż od drogi mamy oddalony o 7m to będzie spory spadek :-? i trzeba będzie wjeżdżać na ręcznym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 4 weeks później...

-Czy ktos z Panstwa zlikwidowal podcien aby zyskac na powierzchni salonu?

- Mi podcien b sie podoba ale chcialbym zyskac przestrzen chociaz troszke przez wysuniecie o 1m wykusza salonowego w strone tarasu (ogrodu)

 

Co mysliscie na ten temat ?

 

Prosze o szybka odpowiedz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 2 weeks później...
witam wszystkich od dłuższego czasu szukam z żoną projektu domu ja osobiście jastem bardzo za Benedyktem 2 muszę tylko przekonać żonę. szukam kogoś z oklolic Rzeszowa kto buduje taki dom byłbym bardzo chetny zobaczyć go na żywo.pytanie do MMB Gdynia dużo kosztowała was przeróbka planu i jaki benedykt był przez was przerabiany? czy to były duże ułatwienia w położeniu dachu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
witam wszystkich od dłuższego czasu szukam z żoną projektu domu ja osobiście jastem bardzo za Benedyktem 2 muszę tylko przekonać żonę. szukam kogoś z oklolic Rzeszowa kto buduje taki dom byłbym bardzo chetny zobaczyć go na żywo.pytanie do MMB Gdynia dużo kosztowała was przeróbka planu i jaki benedykt był przez was przerabiany? czy to były duże ułatwienia w położeniu dachu.

 

nie przerabialismy benedykta, to jest calkowicie nowy projekt.

Jesli chodzi o koszty to mnie indywidualny projekt kosztowal mniej wiecej tyle samo ile bym zaplacil za przeroble benedykta. Jesli chodzi o dach, to nie chodzi o ulatwienia, tylko o estetykę - benedykty maja konstrukcje dachu oparta na prostokatnej stalowej ramie, podpartej na stalowych slupach - niestety slupy i rama sa widoczne i utrudniaja korzystanie z wnetrz. oczywiscie uroku tez nie dodaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...
  • 2 months później...
  • 8 months później...
Proszę o pomoc właścicieli benedykta II, którzy likwidowali podcień.Czy dokładaliście dodatkowe okno?.Ktore drzwi- z jadalni czy salonu stały sie drzwiami balkonowymi?.Jak z funkcjonalnością i ustawnością po przeróbce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do mojej galerii. Proponuje trochę poczytać i ze zdjęć się zorientować jak to rozwiązaliśmy. Bo jesteśmy chyba jedyni którzy zlikwidowali podcień w tym Benku. Nigdy byśmy nie cofneli decyzji- ogromny jasny i super ustawny salon, plus cudowne wyjście na taras na którym cały dzień jest słońce- rewelacja:)

 

http://forum.muratordom.pl/benedykt-2-dla-budujacych-i-chcacych-budowac,t105316.htm

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...