Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tam gdzie rosną brzozy


Lami

Recommended Posts

na pewno jak wyslesz meza to panie mu we wszystkim pomoga ja nie mialem z tym zadnego problemu nawet lecialy kserowac mi papiery to byl dla mnie olbrzymi szok. Tylko zeby sie ladnie ubral :lol: czekoladki nie zaszkodza. Niestety papierologia to tragedia ja latalem na poczatku jak dziki po urzedach na szczescie byly blisko siebie.

CMyK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj ;)

Trochę mi wstyd że drugi wpis do dziennika i od razu takie @#$% ale czasem nerwy puszczają.. :oops:

poczytałam Twój dziennik, niesamowite tempo.. i bardzo ładny domek, orientując się po blokach to chyba osiedle wybickiego czy cóś?? moja ciotka mieszka w Rokitnicy i często tamtędy jeżdżę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dopiero poczatki trzeba sobie powiedziec co wazniejsze zdrowie czy budowa. Najwazniejsze to przyjac ze budowa bedzie trwala 2 lata. Ja mialem szczescie ze byly ekipy teraz to makabra wszyscy wyjezdzaja jednego dnia ekipa jest nastepnego juz siedzi na zachodzie.

Jezli przyjmiesz wydluzony czas budowy z mysla wazne ze cos robie a nie siedze i dumam jak to bedzie i dalej do przodu to wyjdziesz na tym bez stresu. Najwazniejsze powoli ale sukcesywnie (ja tez bylem na poczatku taki narwany) teraz wszystko przyjmuje ze spokojem -ekipa nie przyszla przyjdzie za tydzien trudno wazne ze przyjdzie. Zostala mi tylko wykonczeniowka ktora rzeczywiscie wykancza bo jestem zalezny od kilku ekip i trzeba zgrac je tak aby wszystko bylo na czas. Najgorsze z tego wszystkiego to duperele ktore zajmuija tyle czasu, a to wstawic wklad kominowy a to nadlac schody, uprzatnac teren, wyciac za duza scianke, uszczelnic dach i powoli czlowiek jest zakrecony dzien krotszy a roboty coraz wiecej.

CMyK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lami, nie rozumiem Twojego problemu z elektrownią. Na co chcesz czekać 2 miesiące? przecież masz prąd w granicy działki? tak zrozumiałam z Dziennika http://forum.muratordom.pl/images/smiles/icon_confused.gif w Łodzi do Warunków Zabudowy nie są potrzebne umowy z gestorami sieci a tylko warunki przyłączy. Do pozwolenia na budowę potrzebne są projekty tychże przyłączy. Dlaczego u was miałoby być inaczej? na co ma być umowa, skoro domu nie ma? do czego podłączą Ci np. gaz? a co do załatwiania spraw to u nas jest akurat odwrotnie. Tam gdzie mąż jest od ręki załatwiany odmownie, albo każą mu czekać na ustawowy termin odpowiedzi, ja idę "palę głupa: bo ja się nie znam, ale potrzebuję już..." i załatwiam od ręki http://forum.muratordom.pl/images/smiles/icon_biggrin.gif tak np załatwiłam w trzy dni wpis do KW, na który czeka się do 6 mies.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...