Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

no to ładnie:)

znam serwisanta z Jezierskiego i wygladem to pudziana przypomina ale usmiechu nikomu nie chce naprawiać czy też gasić.

współczuje ...

i to właśnie wychodzi pomontazowy serwis!

skasują i olewka.to robi różnice bo sprzedawać bramy może każdy

 

Witam, chciałąbym tylko jeszcze dodać, że mąż na prośbę firmy Normstahl opisał jak wyglądało podejście firmy Hugo do naprawy siłownika i do nas- klientów. Otrzymaliśmy kilka dni temu, bardzo miłą odpowiedź od przedstawiciela Normstahl, przedłużyli nam naprawę gwarancyjną, zapewnili że podobna sytuacja nie bedzie miała miejsca. Mam nadzieję, że już nas ominą podobne przeżycia, gdy będziemy musieli skorzystać z serwisu do bramy. Jeszcze raz dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie zachowanie firmy Normstahl zasługuje na pochwałę. Dobry produkt potrzebuje oprawy w postaci sprawnego serwisu. A dla klientów to może być dobra wskazówka - wybierajcie sprawdzone firmy. Czasem warto zadzwonić do producenta i spytać kogo w danym regionie poleca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry produkt potrzebuje oprawy w postaci sprawnego serwisu. A dla klientów to może być dobra wskazówka - wybierajcie sprawdzone firmy. Czasem warto zadzwonić do producenta i spytać kogo w danym regionie poleca.

 

I warto to chyba podkreślić że każdy dobry produkt czy to brama, czy okno czy drzwi, potwierdza swoje właściwości dopiero po zamontowaniu - dopiero wtedy staje się pełnowartościowym elementem budynku. Dlatego zawsze zależny bedzie od dobrego serwisu okołosprzedażowego (pomiar, transport, montaż, serwis gwaracyjny). Większość kupujących skupia się na ramach, szybach, wypełnieniach lub na samych oknach, a w moim przekonaniu, skupić się powinna na znalezieniu wiarygodnego sprzedawcy-serwisanta, który pomoże dokonać wyboru i zapewni PEŁNY serwis okołosprzedażowy.. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem warto zadzwonić do producenta i spytać kogo w danym regionie poleca.

Lata patrzę na ten rynek i dochodzę do wniosku, że nie ma lepszego sposobu na sprawdzenie sprzedawcy, jak telefon do Producenta.

Na liście przedstawicieli jest mnóstwo firm, ale nie każda zasługuje by tam być..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dobra sieć handlowa (czytaj im wiecej tym lepiej) to piorytet dla niektórych .

bo nawet najlepszy produkt źle zamontowany nie spełni swojej roli.ja to zawsze mówie.

a co do normsthal'a to firma na plus -ich bramy to my w austrii montujemy i wszystkie biało zielone:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dobra sieć handlowa (czytaj im wiecej tym lepiej) to piorytet dla niektórych

Ilość to nie jakość. Taki dobroplast sprzeda okna każdej formie, która będzie chętna do współpracy. Nawet, jeżeli na tej samej ulicy ma już jakiegoś odbiorcę. Poważny producent takich numerów nie robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryterna to podobno duża Litewska firma :/ przedstawiciel Hormana mi ją proponuje, zaletą jej jest możliwość montowania segmentówki do nadproża 8cm (bez napędu)

Oto link do strony producenta www.ryterna.eu/pl/

Czy będę pierwszy z taką bramą?

Edytowane przez debowymocny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilość to nie jakość. Taki dobroplast sprzeda okna każdej formie, która będzie chętna do współpracy. Nawet, jeżeli na tej samej ulicy ma już jakiegoś odbiorcę. Poważny producent takich numerów nie robi.

 

o tym właśnie chciałem powiedzieć.a nieraz jest tak że producent pozwala na dwóch różnych partnrów w mieście .to to już wogóle masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tym właśnie chciałem powiedzieć.a nieraz jest tak że producent pozwala na dwóch różnych partnrów w mieście .to to już wogóle masakra

 

Znam taki przypadek z jednego miasteczka, że obydwa punkty sprzedają okna z Dobroplastu, jeden o 20 proc. drożej od drugiego i obydwaj jakoś sobie radzą (ten "droższy" chyba nawet lepiej). To specyficzny producent, bo nie sprzedaje "swoich" okien ale okna "no name" - dlatego mogą się z nimi dziać cuda.. Znam nawet punkt Oknoplastu, który sprzedaje okna z Dobroplastu. Dlatego twierdzę, że producent-producentem, a i tak najważniejszy jest w tym wszystkim sprzedawca, który będzie potrafił zapewnić serwis - nawet okien z Dobroplastu. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostalem oferte na brame garazowa: Wisniowski, brama segmentowa, przetloczenia wysokie, naped ,kolor whinchester wymiary 2400x2100 cena 4730 z montazem, a ze nie mam kompletnie rozeznania w temacie moze znajdzie sie ktos kto oceni czy to dobra cena czy szukac innego dostawcy? Edytowane przez Beata&Slawek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryterna to podobno duża Litewska firma :/ przedstawiciel Hormana mi ją proponuje, zaletą jej jest możliwość montowania segmentówki do nadproża 8cm (bez napędu)

Oto link do strony producenta www.ryterna.eu/pl/

Czy będę pierwszy z taką bramą?

 

Ja znam tego producenta, tak jak pisałeś Ryterna jest z Litwy. Ceny mogą mieć dużo niższe ponieważ są producentem paneli i wielu polskich producentów kupuje u nich zarówno panele jak i podzespoły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostalem oferte na brame garazowa: Wisniowski, brama segmentowa, przetloczenia wysokie, naped ,kolor whinchester wymiary 2400x2100 cena 4730 z montazem, a ze nie mam kompletnie rozeznania w temacie moze znajdzie sie ktos kto oceni czy to dobra cena czy szukac innego dostawcy?

 

Zawsze jest warto poszukać innej oferty, ja podczas zakupu bramy miałem koło 4 ofert różniły się ceną około 1000 pln. Wybrałem najtańszą i mam porządnie zamontowaną bramę, przynajmniej od lata zeszłego roku nic się nie dzieje :). Brama jeszcze nie jest stale używana, otwieram ją raz na kilka dni. niedługo się to powinno zmienić, gdyby się coś działo dam znać.

Moja brama to Wiśniowski 4500x2500 z automatem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dzisiaj nieoficjalną informację, że dostawcy paneli podnoszą ceny a to oznacza, że w najbliższym czasie pójdą w górę ceny bram garażowych. Zapowiada się seria podwyżek w branży budowlanej :(

 

Firma Wisniowski akurat sama robi dla siebie panele, więc u nich chyba jednak te podwyżki będą na samym końcu.. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...