Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tylko taki sprzedawca kombinator zapewne nie cofnie się przed kategorycznym stanowiskiem "Ja nic takiego nie mówiłem. Pan to sobie chyba wymyślił.". No i mamy słowo przeciw słowu :(

 

dokładnie, nie masz na papierze to tak jak byś wcale nie miał, no chyba że trafi się bezstronny świadek :D,

jest jeszcze coś takiego jak gwarancja sprzedawcy, ale z tym różnie bywa. Przejechałem się kiedyś na gwarancji sprzedawcy przy okazji części do komputera. Sprzedawca zamknął firmę a ja zostałem z niedziałającą kartą graficzną, dlatego jak sprzedawca mi coś gwarantuje to ja mówię grzecznie dziękuję. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i masz odpowieź:)

lepiej bedzie porównać z cennami lokalnych sprzedawców pewnie bedziesz miał inf szybciej no chyba że obiecasz ze jak ktoś da ci 100zł taniej to obiecasz ze kupisz ją u niego no i oczywiscie dopłacisz za dojazd itd!

porównaj kilku sprzedawców na taka samą brame i bedziesz miał odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek86, szybkie pytanie do Ciebie. Należy po niecałym roku psiknąć czegoś w rolki bramy Hormann z napędem gdy już je trochę słychać? Nie przyłożyłem się do ich extra zabezpieczenia podczas prac w garażu i być może kurz zrobił swoje. Zaznaczę, że brama nie pracuje jakoś bardzo głośno, po prostu czasem coś zabrzmi nie tak jak na początku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek86, szybkie pytanie do Ciebie. Należy po niecałym roku psiknąć czegoś w rolki bramy Hormann z napędem gdy już je trochę słychać? Nie przyłożyłem się do ich extra zabezpieczenia podczas prac w garażu i być może kurz zrobił swoje. Zaznaczę, że brama nie pracuje jakoś bardzo głośno, po prostu czasem coś zabrzmi nie tak jak na początku.

 

Czesto ludzie wymyślaja jakieś smary itp a to jeszcze bardziej łapie "syf" a co za tym idzie brama chodzi jak w zamczysku:)

polcam dokładne wyczyszczenie prowadnic i rolet za pomoca szmatki! a na zawiasy i sprężyny doraźnie wd40 (lub coś podobnego) a później (i tu moge popełnic bład )półstały smar w sprayu HWS100.

Słyszalne dzięki może wydawać równiez przeskok na łączeniu prowadnicy poziomej z pionową! ale najpierw poczyść:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...