Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam,

Jestem na etapie wybru bramy garazowej. Ma byc segmentowa z napedem i w kolorze Winchester. sz. / wys. 2.40 x 2.10

 

Dostalem oferty z montazem

 

1, Krispol PASAT 2.4x2.125 naped somfy winchester 3300zl

2. Wisniowski UNIPRO 2.4x2.1 naped Came V 6000 winchester 3820zl

3. Hormann LPU40 2.375x2.125 ProMatic paleta RAL 4100zl

 

 

Brac Krispola czy szukac dalej? Jakies przeciwskazania, a moze da sie gdzies taniej?

 

zacytuje fina "tanio masz tego Krispola:P

jeśli firma jest partnerem Krispola to bym nawet się nie zastanawiał.

winchester RAL -hmm sraczka :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w bramach normsthal przy większych szerokościach wzmacniany jest panel dolny i górny z tego co się orientuje

 

 

 

 

To chyba że teraz. Jak ja kupowałem to badziewie na N to wzmocnienia "piękne" ocynkowane załorzył mi dopiero serwis po strasznie długich "negocjacjach"

 

Generlnie te wzmocnienia g..no dały.

 

A tak jeszcze to w ciągu ostatnich 2 tygodni bramy 2 razy zgłaszane do Norm...Polska i ZERO odzewu:offtopic:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacytuje fina "tanio masz tego Krispola:P

jeśli firma jest partnerem Krispola to bym nawet się nie zastanawiał.

winchester RAL -hmm sraczka :lol2:

 

Dostalem ta oferte od przedstawiciela z Olesnicy, podobno promocja zimowa. Byla tez oferta na 4tys za to samo od innego z Wroclawia.

 

Mam jeszcze pytanie czy doplacacie do fotokomorek czy mozna bez tego zyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi właśnie przeliczył tą bramę - 3.3 to baardzo tanio. Aż bym sprawdził, czy na pewno wszystko uwzględnili (szczególnie montaż?) Bo nawet jeśli netto, to i tak tanio. Powiedziałbym, że nawet za 3,8 to bylaby uczciwa cena.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. no może. Nie twierdzę, że tak się nie da sprzedać, ale warto dopytać - czasem coś się sprzedawcy niechcący pomyli.

Styczeń? Promocja na napędy jest tylko do 15ego, wiec duzo czasu nie zostało na zamowienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem. Jeśli dam maksymalny rabat jaki moge dac i policzę montaż bramy z automatem za 300zł to faktycznie wyjdzie taka cena.

Ale 300? Nie mam godności by zaproponować firmie współpracującej taką stawkę :)

 

Ps. Te słowa o godności padły z ust mojej dyrektor finansowej;) ale do tego stopnia się pod nimi podpisuję, że przypisałem je sobie:)

Edytowane przez finlandia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem. Jeśli dam maksymalny rabat jaki moge dac i policzę montaż bramy z automatem za 300zł to faktycznie wyjdzie taka cena.

Ale 300? Nie mam godności by zaproponować firmie współpracującej taką stawkę :)[/quote

 

Nie bierzesz pod uwagę tego,że może ta oferta cenowa pochodzi właśnie od montażysty ? W naszych stronach montażyści coraz częściej zakładają firmy handlowe i zaniżają ceny . Mają małą marżę, ale kasa z robocizny zostaje przecież w ich kieszeni . Suma sumarum i tak wychodzą na swoje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem propozycję za 500 i wydaje mi się to kwotą adekwatną do poświęconego czasu, zdobytej wcześniej wiedzy i doświadczenia.

 

Zwykle rynkowe stawki są za to na poziomie ok 600zł. Rozpiętość +/- 100zł jest dla mnie akceptowalna.

 

Nie mniej - wracając do sedna sprawy - uważam, że te 3.300 to niska cena. Osiągalna, więc okazja. A może tylko drobna pomyłka (chociaż ja w takiej sytuacji jako Wykonawca szedłbym w zaparte i twierdził, że daję tak atrakcyjne ceny :). Nic tylko brać. Ale też poprosić jeszcze raz o sprawdzenie wyliczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...