Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 3 weeks później...
Czy słyszeliście taką opinie na temat bram segmentowych, że w przypadku bram dużych powyżej 3,5 mb (w naszym przypadku 4,75) segmenty bramy mogą się odkształcać od słońca. Szczególnie dotyczy to ciemnych kolorów i bram z segmentami bez przetłoczeń. Pytam ponieważ taka brama podoba nam się najbardziej, a osoba sprzedająca bramy tak nam mówiła. Usłyszeliśmy też że w naszym wypadku najlepiej zastosować bramę z przetłoczeniami wąskimi woodgrain którę to usztywnią bramę niwelując możliwe odkształcenia segmentów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
Witam,

Proszę o pomoc w wyborze bramy automatycznej. Mam rozne oferty na bramę segmentową auto 4750x2250:

Hormann - 5400,

Krispol - 6050,

Normsthal smart 42 - 5600.

 

Ktora z nich wybrac ?

 

a może ja ci namieszam może rozważysz oferte bram wisnniowskiego uni therm z panelem grubosci 60mm

Edytowane przez pawel2905
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi to nie gra, bo zwykle w porównaniach które się tu pojawiają nie ma różnic w tą stronę.

Może wycena dotyczy innych kolorów (okleina kontra malowanie), może to struktura (kora drewna do gładkiej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...
Udało mi się znależć brame Novoferu ze sprężyną skrętną + napęd novoport dodatkowo 200zł wiecej jak Krispol z spin21. Niestety nie mam opcji zmiany na inny napęd (wtedy byłoby taniej). Minusem Novofermu są kolory. Krispol mimo wszystko ma większy koszyk kolorów i Antracyt w Schuco bardziej odpowiada antracytowi w Krispolu. Edytowane przez link2jack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z kolei u siebie bramę segmentową wiśniowskiego unipro z MODEROWANO – kolor biały RAL 9016. Kupowałem po dłuższej rozmowie z dobrym znajomym, który właśnie taką użytkował, tyle że kolor dąb antyczny. Podobają mi się rozwiązania Wiśniowskiego, mają sporo rozwiązań, które są funkcjonalne. Nawet Wiśniowski teraz sporo się reklamuje. Edytowane przez finlandia
Reklama na forum jest niezgodna z regulaminem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...