Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MARKI i okolice ;)


RRobert

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Może komuś się przyda...

 

Z czystym sumieniem mogę polecić ekipę, która wykonywała u nas docieplenie poddasza (Rockwool 2 x 15cm) z zabudową k-g Rigips. Jesteśmy bardzo zadowoleni - robota została wykonana sprawnie i dobrze, za rozsądne pieniądze (40zł/m2 w tym 2-krotne szpachlowanie k-g po całości) i przy tym bardzo czysto.

 

Ta sama ekipa wykonuje również tynki i elewacje - u mnie zrobili ponad 1000m2 tynków wewn. i zewn. cem-wap., boniowanie okien, parapety zewnętrzne z klinkieru oraz różne prace wykończeniowe (w tym glazurę). Ceny bardzo przystępne, gorąco polecamy, w razie zainteresowania zapraszamy na wizję lokalną . W ciągu dwóch najbliższych tygodni jest możliwość bezpośredniego kontaktu z szefem firmy u nas na budowie.

 

Wiem, że dość niespodziewanie zwolnił im się termin na za 2-3 tygodnie.

Podaję namiar: pan Krzysztof Sokół, kom: 661-584-401.

 

Pozdrawiam,

Blanka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli ja mogę Wam coś polecić, to radzę wziąć szambo z jakiegoś bliższego miejsca niż Radom. U mnie wstawione szambo zaczęło przeciekać i strasznie ciężko doprosić się o przyjazd panów w celu naprawy bądź ewentualniej wymiany zbiornika.

I jeszcze jedno, jak będą Wam obsadzać płytę to nie pozwólcie, aby zrobili to tylko na piankę. Przy poziomie wód gruntowych jaki jest w Markach i okolicach woda dostaję się do środka na łączeniu płyty ze zbiornikiem.

U nas szambo też z okolic Radomia, montowane niestety na piankę :-? Od montażu minęło już sporo czasu, jeszcze nie zaglądaliśmy do środka - aż się boję :roll:

Wkrótce "oblukamy" czy zbiera się woda, czy szambo jest szczelne (jeszcze nie mieszkamy) - napiszę o efektach :wink:

Pojemniki sprawdzone - w środku pusto, nie ma wody! :D

Uff...szambo szczelne! :D

 

Aha! Szambo było montowane prawie 1,5 roku temu! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Mogę z czystym sumiem polecić ekipę która budowała nasz dom - obecnie stan surowy. Ekipa z Podkarpacia , nie wiem tylko jak wygląda u nich kwestia z terminami, wiem że mają sporo zlecień, Wykonanie bez zarzutu - nasz wymagający kierownik budowy nie miał się do czego przyczepić, polecił ich nawet swoim znajomym . Namiar p. Lucjan 886 691 931.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja szukam osoby która wykona projekt przyłącza wody (włącznie ze wszystkimi kwitami w urzędach) i samo przyłącze. Takie "2w1"

I może ktoś się orientuje jakie są stawki za projekt i za robociznę przyłącza?

Znalazłem jednego wykonawcę i jakoś drogawo:

projekt - 1500; przyłącze - 2500+50 zł/1mb. w sumie wyniesie mnie to 5000-6000 zł. :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas przyłącze wodne wykonywala właśnie ekipa Szczepanika i wszytko bylo załatwione sprawnie szybko i bezproblemowo, samo wykonanie zajęło im ok. 4 godzin - ekipa chyba 7 osobowa. Koszt zalezy od odleglości - w naszym przypadku było to ok. 9m i z tego co pamiętam zapłaciliśmy ok. 3700 netto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a byla robiona studzienka? jakies inne szmery bajery? bo az nie chce mi sie wierzyc (za ta sama droge, za gaz plis projekt, uzgodnienia, szafka itp 4200... woda powinna byc tansza...

Powinna. Pod warunkiem, że jest jakaś konkurencja wykonawcza. A wygląda, że jest prawie monopol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam powoli wyprzedaż :D

 

Na dzień dzisiejszy mam do odstapienia:

- stemple, ładne, proste, smukłe, po jednej budowie, długość - 2.8-2.9m, mam tego duuużo (ze 300 szt.), cena 5zł/szt.

- deski szalunkowe, luzem oraz pozbijane w blaty (półmetrowej szerokości, długość przeróżna), będzie tego ze 4m3, cena... nie wiem, zorientuję się, ewentualni chętni proszeni są o składanie własnych propozycji.

 

Za kilka tygodni do kompletu dojdzie jeszcze betoniarka, porządna, nie żaden hipermarketowy blaszak, pojemność 200l, żeliwny wieniec, obrotnica na ślimaku, w komplecie silnik jednofazowy, ale wchodzi w grę sprzedaż z tójfazowym. Cena - 1000zł.

 

Odbiór - oczywiście własny, z rejonu Marek tuż przy Białołęce (okolice ul. Kościuszki)

 

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jesli ktos w najblizszym czasie planuje zagospodarowanie terenu wokol domu, moge polecic firme ktora u nas zakladala ogrod. Robili wyrownanie i oczyszczanie terenu z wszelkich pozostalosci pobudowlanych, siatke p/kretom, trawe z rolki, wczesniej oczywsice projekt, nawadnianie, oswietlenie itp.

Szybko, sprawnie i niedrogo jesli porownac z miejscowymi cenami (panowie sa z Lublina).

Kontakt p. Michal tel. 517131317

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie zapytaliśmy innych wykonawców i czuję że przepłaciliśmy trochę za to przylącze wody, ale cóż teraz już za późno.

Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się produkcją szamb betonowych, zależy nam na tym aby było szczelne z górną płytą wzmocnioną - podjazd do garażu. Z góy dziękuję za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...