Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MARKI i okolice ;)


RRobert

Recommended Posts

Sprawdziłam ofertę MZO Wołomin - jes OK :D Taniej niż w bloku :o

Mam problem z wielkością pojemnika :roll: "blokowa" jestem, nie wiem jaki wybrać :roll:

Dostałam worki do segregacji śmieci, resztę (no..właśnie ile będzie tej reszty? :roll: :wink: )mam wrzucać do pojemnika.

 

U mnie przy 4 osobach i segregowaniu, papieru, szkła i plastiku, starcza 240 l co dwa tygodnie. Kiedyś bez segregacji i małym dziecku (pieluchy) było 240 l co tydzień. Lepiej byłoby chyba 120 l co tydzień ale musiałbym wymienić pojemnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Sprawdziłam ofertę MZO Wołomin - jes OK :D Taniej niż w bloku :o

Mam problem z wielkością pojemnika :roll: "blokowa" jestem, nie wiem jaki wybrać :roll:

Dostałam worki do segregacji śmieci, resztę (no..właśnie ile będzie tej reszty? :roll: :wink: )mam wrzucać do pojemnika.

 

U mnie przy 4 osobach i segregowaniu, papieru, szkła i plastiku, starcza 240 l co dwa tygodnie. Kiedyś bez segregacji i małym dziecku (pieluchy) było 240 l co tydzień. Lepiej byłoby chyba 120 l co tydzień ale musiałbym wymienić pojemnik.

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może komuś się przyda...

 

Z czystym sumieniem mogę polecić ekipę, która wykonywała u nas docieplenie poddasza (Rockwool 2 x 15cm) z zabudową k-g Rigips. Jesteśmy bardzo zadowoleni - robota została wykonana sprawnie i dobrze, za rozsądne pieniądze (40zł/m2 w tym 2-krotne szpachlowanie k-g po całości) i przy tym bardzo czysto.

 

Wiem, że dość niespodziewanie zwolnił im się termin na za 2-3 tygodnie.

Podaję namiar: pan Krzysztof Sokół, kom: 661-584-401.

 

Pozdrawiam,

Blanka

 

Z czystym sumieniem muszę odradzić ekipę. Termin za 2-3 tygodnie mają zawsze. Tylko zaczynają i znikają. Myślą, że mają "jelenia" w ręku i sobie go trochę potrzymają. Na początek 2 dni obsuwy bez poinformowania. A potem już tylko gorzej. Przez 2,5 tygodnia położyli 1 warstwę wełny na 80 m2.

I po raz kolejny sie okazało, że cena nie jest najważniejsza. Dzięki temu mam 1,5 m-ca obsuwy :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłam ofertę MZO Wołomin - jes OK :D Taniej niż w bloku :o

Mam problem z wielkością pojemnika :roll: "blokowa" jestem, nie wiem jaki wybrać :roll:

Dostałam worki do segregacji śmieci, resztę (no..właśnie ile będzie tej reszty? :roll: :wink: )mam wrzucać do pojemnika.

 

U mnie przy 4 osobach i segregowaniu, papieru, szkła i plastiku, starcza 240 l co dwa tygodnie. Kiedyś bez segregacji i małym dziecku (pieluchy) było 240 l co tydzień. Lepiej byłoby chyba 120 l co tydzień ale musiałbym wymienić pojemnik.

 

Marek sorki ale przy segregacji masz 240l co dwa tygodnie to baaaaaardzo dużo :o , ja oraz wokoło moi sąsiedzi (podobna ilośc osób w domu) mają 120l i też w systemie co dwa tygodnie, i przy segregacji spokojnie wystarcza. Pojemnik dotarczają firmy takze w kazdej chwili mozna wymienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłam ofertę MZO Wołomin - jes OK :D Taniej niż w bloku :o

Mam problem z wielkością pojemnika :roll: "blokowa" jestem, nie wiem jaki wybrać :roll:

Dostałam worki do segregacji śmieci, resztę (no..właśnie ile będzie tej reszty? :roll: :wink: )mam wrzucać do pojemnika.

 

U mnie przy 4 osobach i segregowaniu, papieru, szkła i plastiku, starcza 240 l co dwa tygodnie. Kiedyś bez segregacji i małym dziecku (pieluchy) było 240 l co tydzień. Lepiej byłoby chyba 120 l co tydzień ale musiałbym wymienić pojemnik.

 

Marek sorki ale przy segregacji masz 240l co dwa tygodnie to baaaaaardzo dużo :o , ja oraz wokoło moi sąsiedzi (podobna ilośc osób w domu) mają 120l i też w systemie co dwa tygodnie, i przy segregacji spokojnie wystarcza. Pojemnik dotarczają firmy takze w kazdej chwili mozna wymienić.

Eugeniusz dzięki za spostrzeżenia :D , Jak pisałam wcześniej nie mam/nie mamy pojęcia ile będzie śmieci nie segregowanych, będziemy wkrótce testować pojemnik 120 l - zobaczymy na ile nam starczy - na szczęście w każdej chwili możemy zmienić wybieranie tygodniowe na wybieranie dwutygodniowe - kupiliśmy pojemnik 120l i mamy sobie "go sprawdzić" :wink: i umowę dostosować do własnych potrzeb :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może komuś się przyda...

 

Z czystym sumieniem mogę polecić ekipę, która wykonywała u nas docieplenie poddasza (Rockwool 2 x 15cm) z zabudową k-g Rigips. Jesteśmy bardzo zadowoleni - robota została wykonana sprawnie i dobrze, za rozsądne pieniądze (40zł/m2 w tym 2-krotne szpachlowanie k-g po całości) i przy tym bardzo czysto.

 

Wiem, że dość niespodziewanie zwolnił im się termin na za 2-3 tygodnie.

Podaję namiar: pan Krzysztof Sokół, kom: 661-584-401.

 

Pozdrawiam,

Blanka

 

Z czystym sumieniem muszę odradzić ekipę. Termin za 2-3 tygodnie mają zawsze. Tylko zaczynają i znikają. Myślą, że mają "jelenia" w ręku i sobie go trochę potrzymają. Na początek 2 dni obsuwy bez poinformowania. A potem już tylko gorzej. Przez 2,5 tygodnia położyli 1 warstwę wełny na 80 m2.

I po raz kolejny sie okazało, że cena nie jest najważniejsza. Dzięki temu mam 1,5 m-ca obsuwy :-(

witam wlasnie poprawiamy poddasze u klijenta na ul kurpinskiego w markach tez robili fachowcy po 40 zl m 2 caly material do wywalenia pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy, dobilem do konca - dzisiaj skompletowalem segregator do odbioru budynku... i mam do Was kilka pytan, jesli przechodziliscie to piekło ;-))

 

- dolaczaliscie ksera uprawnien kier-buda i zaswiadzcenie o jego spisie na jakas tam liste? jakas paranoja... punkt 4 zalaczników

- protokol odbioru wewn. instalacji wod-kanalizacyjnej i centralnego ogrzewania - rozumiem prad, gaz, wod a- ale takie rzeczy? jakas paranoja... kolejny raz

- dokumenty zwiazane z dopuszczeniem do stosowania w budownictweie materialow uzytych do budowy - kolejna paranoja - jakies kwitki z bloczków betonowych i gazobetonu???

 

Oczywiscie certyfikat energetyczny zrobiłem ;-(((

 

pozdrawiam

Moreti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, szukam pilnie tynkarza do wykonania ocieplenia zewnetrznego wraz z tynkiem moze ktos slyszal ze komus dobremu zwolnil sie termin,

a co do przylaczy wodnych to radze sprawdzac kazdego , u mnie jesli chodzi o ceny roznice rzedu 2tys.

 

u mnie koncza i wiem ze im sie zwolnił termin

Andrzej 500 476 628

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...