Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MARKI i okolice ;)


RRobert

Recommended Posts

Szukam żwiru płukanego o frakcji 30-100 mm do GWC żwirowego w Warszawie i okolicach.Niby jest Wisła,piaskarnie,betoniarnie,przesypownie,a nie mogę znależć żwiru o frakcji powyżej 30 mm(może źle szukam...)Jest do 30 mm,ale powyżej nie ma :cry: Dół pod GWC wykopany,fachowcy czekają,a ja nie moge znależć właściwego żwiru.Potrzebuję 30 m3 żwiru.Posiadacza namiaru na taki żwir uszczęśliwię butelką dobrego wina :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cześć,

Nie mam tego żwiru jeszcze, ale wiem że tego typu sprawy można spróbowac załatwić w betoniarni na ul.Okólnej i u gościa od którego brałem koparkę (mówił że piaskiem i kruszywem też się zajmuje) tel. 501210876

 

xwing

mam pytanko czy to ten sam co Ci sprzątał działeczkę po wycince??? Bo właśnie potrzebuję pana koparkowego który usunie mi korzenie po drzewach.

 

Tak dokładnie ten sam usuwał mi korzenie. Miałem w planach wywieźć tę ziemię z korzeniami, ale jak mi zaśpiewał cenę wywózki tego na jakąś tam "zwałkę" to mi się odechciało i na razie ziemia z karpami i korzeniami leży i się opala. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam żwiru płukanego o frakcji 30-100 mm do GWC żwirowego w Warszawie i okolicach.Niby jest Wisła,piaskarnie,betoniarnie,przesypownie,a nie mogę znależć żwiru o frakcji powyżej 30 mm(może źle szukam...)Jest do 30 mm,ale powyżej nie ma :cry: Dół pod GWC wykopany,fachowcy czekają,a ja nie moge znależć właściwego żwiru.Potrzebuję 30 m3 żwiru.Posiadacza namiaru na taki żwir uszczęśliwię butelką dobrego wina :wink:

Możesz spróbować dowiedzieć się ....przy obwodnicy radzymina po prawej stronie przed zjazdem na Wołomin / Radzymin jadąć w kierunku Ostrowi Mazowieckiej 8) . Z zewnątrz to chyba dosyć duży skład kruszywa.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam,

 

Z ostatnich doniesień wynika, że hasło "Socjalizm albo śmierć" ustępuje popularnością "Beton komórkowy po 16 albo g..... a nie domek". No i jeszcze bloczki betonowe po 4,10. Brakuje Stanisławy Ryster na plakatach pytającej "Czy grają Państwo dalej?". Wygląda na to, że obecne teleturnieje dorównują dawnym, a nawet je przewyższają :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to znowu ja... chciałem się tylko pochwalić http://autokacik.pl/images/graemlins/zeby.GIF Jedno słowo... albo dwa. A mianowicie: "Już mam!" :D:D

 

Czekam jeszcze na uprawomocnienie, potem zgłoszenie do nadzoru i roboty czas zacząć :D:D

 

kurde... ale się cieszę... Już po dwóch browarkach jestem http://autokacik.pl/images/graemlins/pub2.gif

 

Aaaa... xwing szalejesz chłopie. Dzisiaj wracając z Radzymina zajrzałem na działeczkę coby troszkę ochłonąć. Przespacerowałem się do Ciebie no i w szoku jestem... Tylko lać beton ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to znowu ja... chciałem się tylko pochwalić http://autokacik.pl/images/graemlins/zeby.GIF Jedno słowo... albo dwa. A mianowicie: "Już mam!" :D:D

 

Czekam jeszcze na uprawomocnienie, potem zgłoszenie do nadzoru i roboty czas zacząć :D:D

 

GRATULACJE !!!

 

Aaaa... xwing szalejesz chłopie. Dzisiaj wracając z Radzymina zajrzałem na działeczkę coby troszkę ochłonąć. Przespacerowałem się do Ciebie no i w szoku jestem... Tylko lać beton ;)

 

ZALANE !!! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a ja chciałbym zachować się nieco niekonwencjonalnie i pozdrowić moją drugą połówkę :lol: Wiem, że czyta codziennie "nasze" forum, a wieczorkiem komentuje każdy post napisany przez nas :D:D:D:D

 

...a może jakimś wspólnym dopingiem zmobilizujemy ją, aby wkońcu się zarejestrowała i coś ciekawego napisała? :wink: :wink: :lol: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kochani!

Trochę mi głupio, że po raz pierwszy melduję się w grupie Mareczczaków w interesie, ale:

 

mam do sprzedania jedną paletę (110 szt) cegieł U-220 z Markowicz.

Zostały mi z budowy, a towar pierwsza klasa.

Sprzedam je po 3 zł/szt. Odbiór oczywiście samodzielny - rejon ul. Szkolnej w Markach.

W razie zainteresowania piszcie na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no i się "małżonka" bokiem postawiła do naszego forum. Echh... może "nieśmiałość" ją zjada :D ;) :) pfehehehe...

 

a&zb no widzę, że coś się dzieje. ;) Ja najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu biorę się za oczyszczanie działki. Przez to, że "mam trochę czasu" drzewa będę ciął sam. Zaproszę tylko człowieka do powyciągania karp i do zrobienia wykopu.

 

bajdełej... potrzebuję przyczepę kempingową (3 osoby) zarejestrowaną, oraz baaaaardzo tanią bagażówkę ;) Jak komuś z Was wpadnie coś w okolicy w ucho to prosze o namiar. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkim,

 

Dziś postanowiłam, że chcę wybudować dom. Czy możecie mi podpowiedzieć jakie papierki mam załatwiać, w jakiej kolejności i co najważniejsze - w którym Urzędzie?! Mieszkam w Markach a dom będę stawiać w gminie Radzymin. Strasznie mamy referaty rozrzucone po powiecie.

Chyba powinnam zacząć od mapki do celów projektowych - gdzie się udać po nią?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...