Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MARKI i okolice ;)


RRobert

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wiatm, po krótkiej przerwie 8)

 

Ja brałem beton z Legionowa , szybko miło i przyjemnie a cena

za B20 - 208 netto + pompa 450. U mnie poszło w glebę 23 m3 betonu. A co do formy płatności to płaciłem gotówką więc nie wiem jak z kartami czy przelewami.

 

możesz podzielić sie namiarami na ten beton???

 

 

a jeśli chodzi o bloczki to spróbujcie w Cementeksie na Marywilskiej obok C+C CELCON, ja zamawiałam jeszcze przed długim wekendem po 3,20 plus transport do Nadmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiatm, po krótkiej przerwie 8)

 

Ja brałem beton z Legionowa , szybko miło i przyjemnie a cena

za B20 - 208 netto + pompa 450. U mnie poszło w glebę 23 m3 betonu. A co do formy płatności to płaciłem gotówką więc nie wiem jak z kartami czy przelewami.

 

możesz podzielić sie namiarami na ten beton???

 

 

Jasne:

Firma "BUDET s.j.

tel. 22 774 15 15 lub 22 782 25 15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A... nudziło mi sie dzisiaj rano i przejrzałem oferty dziąłek z ostatnich 2 tygodni - czy sprzedający się źle czują z tymni cenami?

 

Czy marki zrobiły się w ciagu pół roku tak prestiżowe, jak okolice Babic i kampinosu ;-))

 

Tak po prawdzie, to nie widzę żadnej przewagi Kampinosu nad Puszczą Słupecką, może poza liczbą komarów, zaś dojazd gdziekolwiek z tamtych rejonów jest po prostu koszmarny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy marki zrobiły się w ciagu pół roku tak prestiżowe

 

Prestż prestiżem... Cena wysoka bo mamy własnych "ochroniarzy" którzy porządku pilnują w naszej wiosce. No wiesz "gang marecki" czy jak kto woli "mafia marecka" ponoć u nas się zadomowiła. :D

 

Swój swego (czyt. sąsiad sąsiada) nie ruszy :D :D :D

 

A na poważnie to rzeczywiście z tymi cenami coś nie tak. Z jednej strony się cieszyć, że wartość wzrasta, z drugiej zaś pogłębia się przepaść między tymi co "już mają" kawałek ziemii, a tymi co "chcieliby mieć". Wielu z tych co na początku roku zdecydowało się na zakup działki i budowę domu, a działki jeszcze nie kupiło, napewno odstąpiło od tego zamiaru i ciężko będzie im już spełnić swoje marzenia. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert,

a tam od razu weteran :wink:. Jakoś wtedy nikt nie chciał się ujawniać, że w Markach buduje (chyba oprócz Slawa).

 

My już od 3 lat mieszkamy i powolutku wykańczamy dom. Projekt Daria z Archipelagu. Mieszkamy przy Granicznej.

 

Co do konta to chętnie bym się do kogoś podczepiła, kto ma za dużo pieniążków :D A może teraz warto działkę sprzedać - bo ceny są ogromniaste.

 

pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia w budowaniu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooooo... !!! Graniczna.. Połówka pewnie się uśmiechnie ;)

 

Szukaliśmy działek w zeszłym roku w Twojej okolicy. Badzo fajną sprawą był lasek przy Długosza. Tyle, że były to działki 2000 metrów, a właściciele sprzedać chcieli połówki tych działek na zasadzie współudziału :evil: ...a z tym różnie bywa. Propozycja taka, bo MPZP nie zezwalał na ich podział.

 

Ale okolica fajna... tylko troszkę się kurzy jak samochody pędzą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...