Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MARKI i okolice ;)


RRobert

Recommended Posts

Cześć, w związku z zakończonym montażem schodów mam do sprzedania schody budowlane o dł 440 cm, szerokość 75 cm zrobione z krokwi. Słuzyły mi przez całą budowę i nawet moja zona nie bała się po nich chodzić Wytrzymałość gwarantowana. Chętnie odstąpię komuś kto nie lubi drabiny

Odbiór osobisty w Markach

 

fotki:

 

http://i19.photobucket.com/albums/b185/kirkris/Zdjcie014m.jpg

 

http://i19.photobucket.com/albums/b185/kirkris/Zdjcie015_m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Krzyś,

schody jak malowane :)

szkoda ich na budowlane, może bym u siebie je wstawiła, toż to eksponat, mebel w sam raz do mojego holu :) i z jaką tradycją ;)

kiedy przeprowadzka?:)

pozdrawiam serdecznie :*

 

 

Cześć Iza :)

Nie ograniczam zastosowania jedynie do budowy, jak ktoś chce to może nawet do salonu :wink: :lol: :lol: :lol:

Nawet moi wykonawcy mówili że je wyheblują, zabejcują i nie będzie trzeba innych :wink: :D

Co do przeprowadzki toi na razie brak mebli, ale się powoli organizuję :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej, ale tutaj ruch w interesie! :o Powiększa się ta nasza grupa, i to jest bardzo miłe :D

 

Kasiu_de, może byśmy się spotkały, jakiś czas temu przeglądałam twój dziennik, ale nie było nowych wpisów. Ja w tym tygodniu jestem sama z dzieciakami, może wpadniesz na kawkę? :wink: Albo tak myślę, że jakiś spacerek na twoją budowę? :roll: Odezwij się na priva.

 

Kochani, ja służę wam namiarami na wszystkie moje ekipy, wszystkie się sprawdziły, więc polecam. Poza tym u mnie byli właściwie ci sami ludzie od całej wykończeniówki, co jest dość wygodne, bo dzięki temu mogłam na przykkład zrobić tynk zewnętrzny jak obsunął się nam termin z wygrzewaniem podłogówki pod kafle, no i nie musiałam robić castingów na każdą ekipę z osobna. W czym tu jeszcze mogę pomóc.... Już kiedyś (chyba) wspominałam, że mam dobrego gościa od koparki, aha, swoje okna też polecam (Kasia, chyba wy tez w końcu te bierzecie?) i drzwi Gerda.

Ponieważ ja nie zaglądam tu bardzo regularnie, w razie czego poprosze o wiadomość na priva.

 

Trzymam kciuki za wasze poczynania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wszystkich

jako że zbliża się termin rozpoczęcia robót :D potrzebuje baraku dla ekipy - możecie mnie poratować sprawdzonym namiarem? A może ktoś ma do sprzedania takowy?

 

Pozdrawiam

 

rorvik

 

Skorzystaj z ogłoszeń na allegro, np. z tego:

 

http://www.allegro.pl/item246726058__garaz_na_budowe_promocja_garaze.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym że na allegro nie ma w tej chwili praktycznie nic, a ja nie szukam blaszanego garażu tylko ocieplonego baraku w którym mogła by mieszkać ekipa. No i niestety potrzebuje go "na już" :( .

Ceny wynajmu są szalone, od 300 do 800 PLN za miesiąc. Nie muszę dodawać że tych za 300 - 500 nie ma :( Trudno coś wymyślę.

 

Pozdrawiam

 

r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajoma (a właściwie jej ojciec :)) zbiła domek z desek szalunkowych, ociepliła styropianem i jej ekipa tam mieszkała :).

Jak się dobrze to zrobi to nawet można zrobić potem z tego domek narzędziowy. Jej wyszło to super fajnie, jak taki domek kupny w Castoramie :)

Generalnie, nie musisz do tego robić fundamentów itp. Deski i styropian i tak będziesz kupować a nie muszą być nowe i idealne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My w BudoMarkecie - bo było najbliżej i udało się nam dostać niezłe upusty.

 

Budomarket ma dużo towaru, niemniej jednak z doświadczenia wiem, że po zakupie tynku właściwie możesz zapomnieć o dobrej współpracy :(

 

Umawiasz się na transporty i zapominają lub przyjeżdzają o dzień lub dwa spóźnione, z niepełnym zamówieniem itp.

 

Kupiłem u nich prawie cały materiał na dom (bez tynków i dachówki) więc oczekiwałem lepszej obsługi. Wszystko było Ok na początku a potem niestety jakość się pogarszała.

 

Za to w sklepie (tym z gwoździami, farbami, narzędziami) zawsze jest super. Ze sprzedawcami da się pogadać, dopytać, poprosić o jakieś kontakty - naprawdę w porządku. Sklep hydrauliczny jest raczej drogi i nie bardzo chcą dawać rabatów. Kominka ani kamienia tam nie kupowałem więc nie mam zdania :)

 

pozdrawiam

 

K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My w BudoMarkecie - bo było najbliżej i udało się nam dostać niezłe upusty.

 

Budomarket ma dużo towaru, niemniej jednak z doświadczenia wiem, że po zakupie tynku właściwie możesz zapomnieć o współpracy :(

 

Umawiasz się na transporty i zapominają lub przyjeżdzają o dzień lub dwa spóźnione, z niepełnym zamówieniem itp.

 

Kupiłem u nich prawie cały materiał na dom (bez tynków i dachówki) więc oczekiwałem lepszej obsługi. Wszystko było Ok na początku a potem niestety jakość się pogarszała.

 

Za to w sklepie (tym z gwoździami, farbami, narzędziami) zawsze jest super. Ze sprzedawcami da się pogadać, dopytać, poprosić o jakieś kontakty - naprawdę w porządku. Sklep hydrauliczny jest raczej drogi i nie bardzo chcą dawać rabatów. Kominka ani kamienia tam nie kupowałem więc nie mam zdania :)

 

pozdrawiam

 

K

 

My kupowaliśmy tam jakieś 4 lata temu - wtedy nie było z nimi problemu. Jak jest teraz to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zakupy u nich zaczęły się w 2005 roku i wtedy było super.

W 2006 zakupy były raczej niewielkie (bo tempo prac było znikome :) )

Od początku 2007 znów potrzebowaliśmy więcej materiałów i tu zaczęły się schody. Im bliżej końca budowy tym trudniej było coś załatwić :(

 

Generalnie w 2005 było świetnie a w 2007 niespecjalnie - licząc średnią w trakcie budowy: średnio :wink: :lol: :lol: :lol:

 

K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zakupy u nich zaczęły się w 2005 roku i wtedy było super.

W 2006 zakupy były raczej niewielkie (bo tempo prac było znikome :) )

Od początku 2007 znów potrzebowaliśmy więcej materiałów i tu zaczęły się schody. Im bliżej końca budowy tym trudniej było coś załatwić :(

 

Generalnie w 2005 było świetnie a w 2007 niespecjalnie - licząc średnią w trakcie budowy: średnio :wink: :lol: :lol: :lol:

 

K

 

my kupowaliśmy w latach 2002-2004.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...