Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MARKI i okolice ;)


RRobert

Recommended Posts

co do gazu to swietna informacja, a co do mapek to u mnie sie okazalo ze nie potrzebnie wydalam 600zl na mapki do celow projektowych bo wystarczylo za 70zl wziasc z wolomina mape archiwalna- mowie tu o wydaniu samych warunkow. Efekt jest taki ze mapke do celow proj. mam nie aktualna i musze jeszcze raz zaplacic. Juz do projektu na media trzeba miec aktualna i zdaje sie ze one tez sa wazne nie za dlugo wiec proponuje ci najpierw jechac do wolomina i zalatwic archwilana naniesc budynki poczekac na warunki i dopierow wtedy dzialac z projektem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zapisuje się formułkę w akcie notarialnym "na rzecz .... i jego następców prawnych"

To załatwia problemy takie jak ten :)

Niestety mylisz się. Mam taką formułkę. Jej treść niestety nie jest uniwersalna.

ZEW-T Dystrybucja Sp. z o.o. nie jest następcą prawnym ZEW-T SA.

Nowa firma została wydzielona ze struktur spółki matki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

ja wlasnie czekam na projekt od Gaz Media, w zwiazku z tym mam dwa pytania: jak dlugo czekaliscie na odp. i na jaka kwote wycenili robote? Dodam, ze gaz od mojej dzialki jest w odleglosci +- 100m

 

Mi za kawałek od skrzynki w ogrodzeniu do domu 4/5m podali kwotę 4750 plus kominiaż jakieś 200 zł. Na sam projekt na całość czekałam ok 1,5 mc. Razem z projektem dostałam wycenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :D :D :D

 

co prawda nie jestem bezpośrednio z Marek, ale Nadmy to bardzo blisko....

 

pewnie na mapce się nie zmieszczę, ale jeśli pozwolicie :wink: chciałabym tu czasem móc zaglądnąć i podpytać o różne sprawy......

 

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :D :D :D

 

co prawda nie jestem bezpośrednio z Marek, ale Nadmy to bardzo blisko....

 

pewnie na mapce się nie zmieszczę, ale jeśli pozwolicie :wink: chciałabym tu czasem móc zaglądnąć i podpytać o różne sprawy......

 

:lol:

 

Spokojnie łapiesz się w 50-cio kilometrową strefę ruchu bezwizowego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :D :D :D

 

co prawda nie jestem bezpośrednio z Marek, ale Nadmy to bardzo blisko....

 

pewnie na mapce się nie zmieszczę, ale jeśli pozwolicie :wink: chciałabym tu czasem móc zaglądnąć i podpytać o różne sprawy......

 

:lol:

 

Spokojnie łapiesz się w 50-cio kilometrową strefę ruchu bezwizowego :wink:

 

OH THANKS........ :D :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was miał pomysł jak zabezpieczyć na 3 miesiace do czasu wstawienia okien inwestycję? Zastanawiam sie nad wynajeciem na noc jakiejs ochrony, albo sciagnieciem z Polski 2 osob do pilnownia i drobnych prac.

 

Przy okazji, ktos ma namiary na jakąś podstawową ekipe do zwyklego ogrodzenia (podmurowka, slupki i siatka) - czyli nikt wykwalifikowany....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich serdecznie

 

Właśnie rozpoczynam budowę w Markach i chciałbym sie przyłączyć do was i skorzystać z Waszych doświadczeń, spostrzeżeń i dobrych rad, które napewno Mi się przydadzą. Mam nadzieję ,że nie macie nic przeciwko temu. :D

 

 

 

witam serdecznie..... :D :D :D

 

choć sama jestem świeżak :lol: to witam i jakby co to..... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mam pytanie, jezeli jest droga gminna przy mojej działce czy to oznacza, ze gmina ma obowiazek zrobic droge asfaltową? Czy po prostu ich to nie obchodzi, ze jest ziemia?? a czy ktos wie, czy przy ulicy Nałkowskiej bedzie gaz i kanalizacja?

pozdrawiam

 

generalnie ma utrzymywać drogę - niekoniecznie utwardzać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kłopoty ze znalezieniem kogoś kto obuduje mi kominek :cry: Już trzy kontakty mi odpadły. Jeśli znacie kogoś takiego, kto sie zajmuje obudową kominków to bardzo poprosze o namiar.

Dodam, że kominek mam już podłączony, pozostało go tylko obudować.[/quote

 

 

zobacz na http://www.kominki.net.

 

 

mają gotowe pomysły na kominki (patrz zakładka obudowy) oraz projektują na indywidualne potrzeby...

 

ja się do nich przymierzam pod koniec lata - a kontakt dostałam tu na forum.

 

Natomiast z chęcią bym się wymieniła na kontakt do kogoś kto podłączył by kominek z płaszczem wodnym. :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kłopoty ze znalezieniem kogoś kto obuduje mi kominek :cry: Już trzy kontakty mi odpadły. Jeśli znacie kogoś takiego, kto sie zajmuje obudową kominków to bardzo poprosze o namiar.

Dodam, że kominek mam już podłączony, pozostało go tylko obudować.

 

A czym ma być obudowany? Jeśli ciętym kamieniem to mogę dać Wam kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kłopoty ze znalezieniem kogoś kto obuduje mi kominek :cry: Już trzy kontakty mi odpadły. Jeśli znacie kogoś takiego, kto sie zajmuje obudową kominków to bardzo poprosze o namiar.

Dodam, że kominek mam już podłączony, pozostało go tylko obudować.

 

A czym ma być obudowany? Jeśli ciętym kamieniem to mogę dać Wam kontakt.

 

Większość obudowy z gipsu, ale z elementami kamienia. Obudowa w prostej nowowczesnej formie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...