Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MARKI i okolice ;)


RRobert

Recommended Posts

Witam

jestem nadal nowa szukam solidnego i niestety z powodu końca pieniązków taniego wykonawcy schodów drewnianych. Mieszkam granica Białołęki i Marek osiedle Augustówka.Czy możecie kogoś polecić? Nie śpieszę się z terminem.

Ja w zamian mogę polecić solidnego wykonawcę i wydaje mi się iż bardzo taniego od wykończeniówki szeroko rozumianej, glazura, płyty G-K, specjalizacja w super wykończeniach w płycie G-K, obróbka drzwi.

ja jestem nim zachwycona, zawsze na czas i sam wszystko kupuje tam gdzie mu powiem.

Namiary jak ktos chce na prv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam,

Jestem bardziej z okolic Marek (Ciemne), ale czytam sobie od jakiegoś czasu tą grupę :-)

 

Mam takie 2 pytania/prośby

 

1. Chciałbym spytać czy możecie podzielić się namiarami na kogoś sprawdzonego od dachu (najlepiej z materiałem-dachówa i okna).

 

2. Kupował ktoś okna ze stolarki Wołomin ? jak z jakością tych okien ?

 

Dzięki i pozdrawiam

 

:p

 

1. Tech-bud jest chyba niezły, tylko oni się specjalizują w blachodachówce chyba...

 

2. Jak oni stoją teraz? Kilka lat temu prawie upadli, potem się jakoś podnieśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy znacie może jakiś prywatny, godny polecenia żłobek w Markach?

 

(pracuję w Markach, ale budujemy się w powiecie otwockim.)

 

Mój czteroletni syn chodzi na Kościuszki, Dziecięcy Raj. Nowe przedszkole zgodne z Europejskimi standardami, dwa duże place zabaw,budynek parterowy, do opieki uwag też nie mam. Ci sami właściciele mają drugie przedszkole na Piłsudskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam namiarów na Mareckie (lub okoliczne) składy budowlane (pustak U220, stal zbrojeniowa itp.)

Polecanego m.in. tu w wątku Jędrzejuka już obdzwoniłem, ale chcę sprawdzić alternatywy.

 

Przy okazji pytanie: jaka jest szansa znalezienia składu, który przyjmie przedłatę na materiały (zwłaszcza pustaki i stal) w tej chwili i PO OBECNEJ CENIE (u Jędrzejuka U220 kosztuje obecnie 1,90PLN/szt.), ale dostarczy mi je dopiero w maju/czerwcu? Forumowe wróżki co prawda wróżą, że ceny zostaną na obecnym poziomie albo wręcz jeszcze spadną z powodu braku zbytu, ale szczerze mówiąc nie wierzę w to, ruszy sezon budowlany, ceny polecą do góry. Pytanie, o ile...

 

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź jeszcze Budo Market Piłsudskiego.

 

Miałem podobne dylematy jak Ty. :wink:

Zaczynałem budowę dokładnie rok temu. Generalnie, z perspektywy czasu, ceny pozostały na poziomie z "czasu zimowego" i chyba nie warte były te wszystkie kombinacje z wcześniejszym kupowaniem, przechowywaniem w składach, poźniej cała organizacja dostaw, itd.

 

Moja rady:

- kupuj na bieżąco, wg. potrzeb

- kupuj jak najwięcej w jednym miejscu, tzn. wcześniej składaj zapytania ofertowe (do dwóch, trzech składów bud.) na konkretny zestaw materiałów, np. cała stal, pustaki, strop, itp.

 

Pozdrawiam

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź jeszcze Budo Market Piłsudskiego.

 

O dzięki, ci już podeszli do sprawy rozsądniej, znaczy płacę obecnie 100% wartości zamówienia, a potem w trakcie budowy odbieram od nich towar po poinformowaniu z niewielkim wyprzedzeniem, że będę go potrzebował, to brzmi całkiem sensownie. Czekam w tej chwili na ofertę cenową od nich oraz na info, co z niewykorzystanymi materiałami będzie.

 

A przy okazji: podzieli się ktoś namiarem na sesnownego KierBuda?

 

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem czy to jest rozsadne placic 100% przed zrobieniem zamowienia. nie wiem czy ceny pojda w gore ale wiem ze ze wszystkim co zaplacilam wczesniej mialam potem problemy, a to z dostawa a to z materialem. najlepiej jest placic w ostatecznosci w dniu odbioru.Co do rosnących cen to jak poczytasz sobie o zakupach 2-lata temu gdy ceny strasznie szly do gory to ci co zaplacili mieli i tak cala kwote zwracana bo skladom sie bardziej to oplacalo. Wiec te 100% platnosci przed nie jest dlaciebie zadnym zabezpieczeniem tylko dla skladu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

o, to ja sie podczepie pod tego hydraulika :)

 

PS

zdajac krotka relacje: jestem na etapie turnee po skladach budowlanych... rzeczywiscie Jedrzejuk wyglada najsensowniej, tylko cholewcia, moglby miec te 5% materialy tansze... :(

 

PS2

czy rozladowujac przywozone materialy zawsze korzystaliscie z HDS'u sprzedajacego? a jesli nie to jak rozladowac np 3000 porothermow? :)

(wyszlo mi ze to 50 ton!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...