Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MARKI i okolice ;)


RRobert

Recommended Posts

Witam

 

My kupowaliśmy blache na dach w Markach i ekipa tez była odrazu ,i bardzo byliśmy zadowoleni i ceny tez były ok .My budujemy dom w Słupnie

Witam,

Jestem bardziej z okolic Marek (Ciemne), ale czytam sobie od jakiegoś czasu tą grupę :-)

 

Mam takie 2 pytania/prośby

 

1. Chciałbym spytać czy możecie podzielić się namiarami na kogoś sprawdzonego od dachu (najlepiej z materiałem-dachówa i okna).

 

2. Kupował ktoś okna ze stolarki Wołomin ? jak z jakością tych okien ?

 

Dzięki i pozdrawiam

 

:p

 

1. Tech-bud jest chyba niezły, tylko oni się specjalizują w blachodachówce chyba...

 

2. Jak oni stoją teraz? Kilka lat temu prawie upadli, potem się jakoś podnieśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam,

 

potrzebuję 150 m3 ziemi ogrodowej (czarnoziemu, humusu) z transportem. Czy ktoś zna jakieś noworozpoczęte budowy z hałdami ziemi w okolicy Marek, Białołęki? Ewentualnie jakiegoś kierowcę, który dostarcza taki towar?

 

Będę wdzięczny za sygnał.

 

Ja w zamian mogę policić:

- rewelacyjnego glazurnika - niedrogiego (ceny od 40 do 60 zł za metr), bardzo dokładnego i niestety dość wolnego (działa sam)

- tanią i dobrą ekipę do ogrodzenia z cegły klinkierowej (pół roku temu ca 2,2 zł za cegłę)

- malarzy (10 zł/m2 - w tej cenie: szlifowanie ścian {przy tynkach cementowo-wapiennych}, uzupełnianie wszelkich ubytków i uszkodzeń, pierwsza warstwa podkładowa, dwie do trzech warst właściwych

- sklep z ładnymi drzwiami wewnętrznymi (drewnianymi) w super cenie,

- elektryka

 

pzdr gu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po sąsiedzku.

 

Mam prośbę o namiary na dobrą ekipę do ocieplenia i tynku zewnętrznego. Może ktoś litościwy podzieli się ze mną taką informacją?

 

W zamian mogę zaoferować namiary na wszystkie w zasadzie ekipy pracujące do etapu, na którym teraz jestem - czyli nieśmiały początek wykończeniówki.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hydraulik tadek cichocki wspolpracuje z nim od kilku lat nigdy nie bylo problemow jest bardzo solidny stara szkola jezeli ktos poszukuje innych wykonawcow mam namiary na kilku z ktorymi wspolpracuje i mozna zobaczyc ich robote i ocenic samemu pozdrawiam jezeli ktos ma pytania na temat posadzek chetnie odpowiem co do skladow budowlanych sprawdzic jakie ceny ma wykonawca robot poniewaz sa upusty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po sąsiedzku.

 

Mam prośbę o namiary na dobrą ekipę do ocieplenia i tynku zewnętrznego. Może ktoś litościwy podzieli się ze mną taką informacją?

 

W zamian mogę zaoferować namiary na wszystkie w zasadzie ekipy pracujące do etapu, na którym teraz jestem - czyli nieśmiały początek wykończeniówki.

 

Pozdrawiam.

firma riv bud 663-583-493 powiedziec ze od marcina od wylewek powinno byc taniej pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi,

A ja będę miał w w połowie czerwca do oddania po kosztach zakupu barak. W środku łózka zbite z desek dla 4 osób, 2 stoliki, krzesła, kilka szafek "pracowniczych"

http://www.darwina.waw.pl/aps76/temp/barak.jpg

Obecnie stoi w Markach niedaleko ul. Kościuszki.

 

Namiar na "firmę przeprowadzkową" jeszcze mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy, spoko, wielkie dziek za namiaryi, dzwonilem, przez telefon slychac bylo rozsadnego czlowieka ktory zna sie na rzeczy :) mam nadzieje ze w realu bedzie tak samo... no nic, pierwszy sprawdzian za jakies 2 tygodnie :)

 

PS

macie moze doswiadczenia z piecem gazowym kondensacyjnym i kominem z cegly +wklad? bo przy okazji objazdu skladow pan w budomarkecie chwycil sie za glowe jak mu powiedzialem ze do kondensata chce budowac komin z cegly i wsadzic kwasowke... no i wycenii mi 2 kominy systemowe Schedla na jakies 8500-9000 zl co lekko mnie "zasmucilo"... chcialbym sie tylko upewnic ze nie robie jakiegos gigantycznego bledu w sztuce w sprawie tych kominow... bo roznica miedzy systemowym a tradycyjnym to w moim przypadku spokojnie 5 tys (szczegolnie ze ekipa jest swiadomo stawiania komina tradycyjnego)[/i]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kondensat, komin z cegły i kwasówkę w środku. Spaliny idą kwasówką, powietrze jest zasysane bezpośrednio z kanału. Kominiarz nie miał obiekcji. Jedyne na co zwróć uwagę to zakończenie przewodu - tak żeby Ci się psaliny z zasysanym powietrzem nie mieszały.

 

Poda mi ktoś namiar na geodetę? Muszę zrobić dokumentację powykonawczą. Ktoś robił? Wie ile to kosztuje? I ile trwa?

 

r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rovik, jesli jestes zainteresowany to moge podac na priva namiar na mojego geodete... co prawda na razie tylko mapke do celow projektowych mi robil i jestesmy umowieni na tyczenie buydynku, ale jak na razienie mam zadnych zastrzezen + jest stosukowo tani (mapki 600 zl, tyczenie dosc skomplikowanego domu 500)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...