Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MARKI i okolice ;)


RRobert

Recommended Posts

No i ja też już po rozmowach w STD. I dużo taniej nie będzie. Bo koszty stałe to tak samo (około 2500zł) i do tego 40 zł za wkopanie 1mb rury . Czyli byłoby taniej dla mnie o jakieś 250 zł. I projekt 1450. Nie ma chyba co kombinować i idę do Szczepaniaka. Bliżej jakby trzeba było coś na szybko jeszcze dostarczyć/załatwić i wyglądał na człowieka konkretnego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No i ja też już po rozmowach w STD. I dużo taniej nie będzie. Bo koszty stałe to tak samo (około 2500zł) i do tego 40 zł za wkopanie 1mb rury . Czyli byłoby taniej dla mnie o jakieś 250 zł. I projekt 1450. Nie ma chyba co kombinować i idę do Szczepaniaka. Bliżej jakby trzeba było coś na szybko jeszcze dostarczyć/załatwić i wyglądał na człowieka konkretnego.

 

Konkretnie to wielu wygląda do momentu wzięcia kasy :):):0, - ale tak na poważnie, z STD robią sprawnie czysto, dbają naprawdę aby wszystko było zrobione idealnie - powiem jedna z firm gdzie nie miałem uwag, a odległośc to nie problem, i coś na prv :):)

 

:oops: :oops: :oops: nie mam prowizji od firmy :oops: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani sąsiedzi :-)

 

Trochę z innej beczki - chciałam Was zainteresować tematem obwodnicy Marek. Ci, którzy już mieszkają, a pewnie i Ci, co dopiero dojeżdżają na budowę, wiedzą jaką mordęgą jest przejazd przez Marki.

Okazuje się, że sytuacja taka może jeszcze bardzo długo potrwać :-( jesteśmy ostatni w kolejce do budowy obwodnicy...

 

Tu możecie poczytać:

http://www.obwodnicamarek.pl/

 

A tu możecie, o co bardzo proszę, poprzeć naszą incjatywę zmierzającą do przyspieszenia działań w sprawie mareckiej obwodnicy:

http://www.petycje.pl/4305

 

Niewielki wysiłek, dla wielkiej sprawy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddam za pół darmo ;) pozostałości po budowie w postaci 7 paczek styropianu EPS200 Genderka, grubość 10cm. Jedna paczka to ok 0,3m3, czyli 3 m2.

Cena 1 paczki: 20 zł (~6,66 zł/m2). Mniej więcej o połowę taniej, niż eps100 genderki na allegro, prawdziwa okazja ;)

 

Transport we własnym zakresie, ewentualnie mogę pomóc podwieźć ze dwie, może trzy paczki - tyle co się zmieści do kombiaka ;)

 

Styropian wygląda na nieco "przechodzony", z tego względu że poniewierał się na budowie kilka miesięcy, przewalany z kąta w kąt. Jest przybrudzony, trochę upaprany tynkami, są też drobne uszkodzenia w postaci malutkich ubytków i niewielkich wgnieceń. W każdym razie nie ujmuje to w żaden sposób jego walorom użytkowym ;)

 

Mam też ze 3 płyty osb, kilka(naście) profili aluminiowych i jedną paczkę Akupłyty Isovera. Gdyby ktoś był zainteresowany, sprawdzę dokładnie wymiary itp. Co do ceny też się dogadamy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani sąsiedzi :-)

 

Trochę z innej beczki - chciałam Was zainteresować tematem obwodnicy Marek. Ci, którzy już mieszkają, a pewnie i Ci, co dopiero dojeżdżają na budowę, wiedzą jaką mordęgą jest przejazd przez Marki.

Okazuje się, że sytuacja taka może jeszcze bardzo długo potrwać :-( jesteśmy ostatni w kolejce do budowy obwodnicy...

 

Tu możecie poczytać:

http://www.obwodnicamarek.pl/

 

A tu możecie, o co bardzo proszę, poprzeć naszą incjatywę zmierzającą do przyspieszenia działań w sprawie mareckiej obwodnicy:

http://www.petycje.pl/4305

 

Niewielki wysiłek, dla wielkiej sprawy!

 

Jest też profil na Naszej Klasie:

 

http://nasza-klasa.pl/profile/28009541

 

Jak dostałem zaproszenie to się najpierw zdziwiłem, bo nie znam żadnego Marka Obwodnicy (podobnie jak Jerzego Gondola) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, profil to też my :-)

 

jest następna akcja :-)

 

PLAC ZABAW

 

W Markach, mimo dużej ilości dzieci, placów zabaw jak na lekarstwo. A te, któe są, nie spełniają żadnych norm i są atrakcyjne co najwyżej dla przeszkolaków.

 

Szczegóły tu:

 

http://forum.gazeta.pl/forum/w,450,99226495,99226495,Uwaga_Akcja_PLAC_ZABAW.html

 

I nie zdziwcie się jak zaprosi Was na NK do znajomych niejaki Zabaw Plac :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos korzysta z gazu plynnego u dostawcy baltykgaz lub gaspol? Prosilabym o opinie jak ceny gazu wygladaj po okresie promocji....

 

ja korzystam z Gaspolu ale mam nadzieję, że już niedługo (sieć gazowa w budowie). Koszty to prawie 10 zł za m3 brutto (chyba 9,60) + ok 50 zł za dzierżawę zbiornika). Płacę miesięcznie za faktycznie zużyty gaz.

Zużywam ok. 800 m3 gazu rocznie. Dom jak na zdjęciu 145 m2 pow. użytkowej, 4 osoby. Przy korzystaniu z gazu ziemnego koszty zmaleją ponad dwukrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania około 700 sztuk pustaków MAX (spora pozostałość po budowie)

Producent - Ceramika Koplany Zakład Rukławki (producent ma dobre opinie :D )

Wymiar pustaka 188x288x220

Pustaki w fabrycznych opakowaniach są na paletach.

Odbiór własny z Kobyłki.

Zainteresowanych zapraszam na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam i znowu proszę o namiary na:

1. dekarza - robota bardzo duża od zaraz z materiałem 2 dachy kopertowe łącznie 500m2

2. przęsła ogrodzeniowe, 4 balkony + brama kute z wykonaniem

3. drzwi wejściowe z łukiem z atestem antywłamaniowym - pilnie

4.wylewki

Tych, których polecam "wysyłam" na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...