Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MARKI i okolice ;)


RRobert

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam,

Czy możecie mi polecić dobrego stolarza do zrobienia kuchni. Bardzo dziękuje za kontakt.

Pozdrawiam [email protected]

 

Bardzo, bardzo polecam stolarza.

U mnie zrobił kuchnię oraz kilka szafek łazienkowych. Teraz realizujemy kolejne zlecenie: szafy do zabudowy i pomniejsze szafki.

Jest niedrogi i skrupulatny.

 

p. Waldek

510 145 053

 

Przy kontakcie powołajcie się na Andrzeja z Marek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam do sprzedania styropian Genderka oryginalnie zapakowany w bardzo okazyjnych cenach. Po wykonaniu ocieplenia pozostało mi:

- 10 paczek styropianu EPS 100 (podłogowego) gr. 10 cm - jedna paczka zawiera 0,3 m3 lub jak kto woli 3 m2,

- 5 paczek styropianu EPS70 (fasadowego) gr. 10 cm frezowany - jedna paczka zawiera 0,28 m3 lub jak kto woli 2,82m2.

 

Cena za jedną paczkę EPS 100 to 25zł, tj. 83zł/m3

Cena za jedną paczkę EPS 70 to 20zł, tj. 66zł/m3

 

Całość sprzedam za 300 zł :-)

Odbiór niestety we własnym zakresie.

Chętnych proszę o kontakt na prv

 

Lokalizacja towaru Radzymin k/Warszawy.

 

Pozdrawiam,

Radzik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest poważna awaria - zerwana linia średniego napięcia, kierownik z ZE twierdzi że naprawa trwaod kilku godzin i prąd powinien być w godzinach popołudniowych . Też mam nadzieję że będzie bo u mnie tynkarze przerwali prace - bez prądu agregat do tyków nie chiał funkcjonować ;-) , a został tylko garaż do zrobienia .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestrzegam przed "firmą" BRAMAR z Jabłonnej - "wykonują" elementy kute czyli barierki itd - właściciel bardzo życzliwy i otawrty na wszelkie wykonanie do momentu wpłacenia zaliczki a potem ...................., przed montażem żąda pełnej zapłaty, jak sie okazuje ze barierka odbiega od zamówienia stwierdza że tego i tamtego nie dało się zrobić, przy montażu uszkadzają wszystko co da sie uszkodzić, potrzebuja np pojemnik na wodę wysypali śmieci i nie posprzątali "przecież to tylko śmieci", barierka różnej grubości, wyciął fragment do naprawy, po kolejnym telefonie stwierdza że się nieda tego zrobić i nie wykona tego - czyli zostaję bez fragmentu barierki. amen :evil: :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może komuś się przyda...

 

Z czystym sumieniem mogę polecić ekipę, która wykonywała u nas docieplenie poddasza (Rockwool 2 x 15cm) z zabudową k-g Rigips. Jesteśmy bardzo zadowoleni - robota została wykonana sprawnie i dobrze, za rozsądne pieniądze (40zł/m2 w tym 2-krotne szpachlowanie k-g po całości) i przy tym bardzo czysto.

 

Wiem, że dość niespodziewanie zwolnił im się termin na za 2-3 tygodnie.

Podaję namiar: pan Krzysztof Sokół, kom: 661-584-401.

 

Pozdrawiam,

Blanka

 

Z czystym sumieniem muszę odradzić ekipę. Termin za 2-3 tygodnie mają zawsze. Tylko zaczynają i znikają. Myślą, że mają "jelenia" w ręku i sobie go trochę potrzymają. Na początek 2 dni obsuwy bez poinformowania. A potem już tylko gorzej. Przez 2,5 tygodnia położyli 1 warstwę wełny na 80 m2.

I po raz kolejny sie okazało, że cena nie jest najważniejsza. Dzięki temu mam 1,5 m-ca obsuwy :-(

 

Również odradzam. Powody zostały dokładnie opisane wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może komuś się przyda...

 

Z czystym sumieniem mogę polecić ekipę, która wykonywała u nas docieplenie poddasza (Rockwool 2 x 15cm) z zabudową k-g Rigips. Jesteśmy bardzo zadowoleni - robota została wykonana sprawnie i dobrze, za rozsądne pieniądze (40zł/m2 w tym 2-krotne szpachlowanie k-g po całości) i przy tym bardzo czysto.

 

Wiem, że dość niespodziewanie zwolnił im się termin na za 2-3 tygodnie.

Podaję namiar: pan Krzysztof Sokół, kom: 661-584-401.

 

Pozdrawiam,

Blanka

 

Z czystym sumieniem muszę odradzić ekipę. Termin za 2-3 tygodnie mają zawsze. Tylko zaczynają i znikają. Myślą, że mają "jelenia" w ręku i sobie go trochę potrzymają. Na początek 2 dni obsuwy bez poinformowania. A potem już tylko gorzej. Przez 2,5 tygodnia położyli 1 warstwę wełny na 80 m2.

I po raz kolejny sie okazało, że cena nie jest najważniejsza. Dzięki temu mam 1,5 m-ca obsuwy :-(

 

Również odradzam. Powody zostały dokładnie opisane wyżej.

Odradzam stanowczo. Nie tylko z w/w powodów ale partactwa. Zero dokładności, nie kleją paroizolacji nawet w łazienkach, choć twierdzą, że to robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Szukam solidnej ekipy budowlanej do budowy domu do stanu surowego otwartego.

pozdr,

jastrraf

 

Nadal poszukuje Ekipy :)

pozdr,

rafał

 

moge polecic Ci swoja ekipe p. Witold 603 521 230

 

Dzieki.

pozdr,

Rafał

 

jak by sie u kogoś okazało, ze miał dobra ekipę od SSO to chetnie przygarnę namiary. Poszukuje równiez dobrego (sprawdzonego) gościa od parkietów i glazurnika z uzdolnieniami hydraulicznymi :)

pozdr,

rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...