Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MARKI i okolice ;)


RRobert

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam,

 

Mam do sprzedania 2 baraki.

 

Jeden barak - kontener budowlany o wymiarach 2,4m x 6m dla ekipy budującej i drugi barak - magazynek o wymiarach 2,5*2,4

 

Baraki mają konstrucję stalową czyli są na porządnej ramie ze stali a przestrzenie wypełnione są kombinacją płyt. Barak dla ekipy budującej ma jedno zakratowane okno i drzwi.

 

W środku znajdują się 4 szafy (bez łóżek) i elektryka. Drugi barak idealny jako magazynek, zamykany na kłódke.

 

W moim przypadku oba baraki służyły mi przez 2 lata na budowie jako magazynek i schronienie i sprawdziły się znakomicie zarówno w zimie jak i w lato.

 

Można je transportować przekładjąc pasy pod sopdem używając zwykłej ciężarówki z HDS (ja tak zrobiłem).

 

Do odbioru osobistego na koszt kupującego w Markach koło Warszawy. Zdjęcia moge przesłać meilem. [email protected]

Cena: 1700 zł

 

Link do allegro: http://www.allegro.pl/item993068294_..._kontener.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Mam do sprzedania przyczepę kempingową 4-5 osobowa, u mnie służyła jako zaplecze noclegowe dla ekip budowalnych.

Przyczepa wyposażona jest w w dwie kanapy na jednej spokojnie może spać 2-3 osoby , na drugiej 2 osoby , kuchenkę gazową , zlewozmywak , umywalkę.

Cena 3000 zł do negocjacji , dostępna od zaraz do odbioru we własnym zakresie w Markach (przyczepa ma hak holowniczy). Przyczepa nie rejestrowana w Polsce.

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/da30cfdac06e4bae.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6586a1ee797d17d2.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/43156179412000e7.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/999bfe9314a27075.html

 

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Poszukuję sprawdzonej ekipy do wykonania tynków gipsowych z agregatu.

Przewidywany termin realizacji - czerwiec.

 

Zapraszam do skorzystania z usług mojej firmy, referencje forumowiczów pod adresem http://forum.muratordom.pl/post3794768.htm oraz w dzienniku jednego z Twoich sąsiadów http://forum.muratordom.pl/showthread.php?129893-Dom-w-Lesie&p=4047817#post4047817

Kontakt do mnie 509-499-922 oraz http://www.sain.pl :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

zakładam trawnik mam troche ziemi rozciągnietej przez koparkę i mam pytanie

czy znacie moze "kogoś" kto ma sprzęt do zaorania, zabronowania i wywalcowania przed posianiem trawy

dzięki za podpowiedz

pozdrawiam

Maga

 

PS NIE SZUKAM FIRMY "WARSZAWSKIEJ" OD ZAKŁADANIA TRWANIKA

teren.jpg

Edytowane przez MAGDA.CH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania pozostałości po budowie:

 

1. Wełna Rockwool Superrock - 10 cm grubości w płytach - 40 szt. po 3,6 m2/paczka w sumie 140 m2 cena 10 PLN/m2

2. Wełna Rockwool Toprock - 15 cm grubości w balotach - 20 szt. po 3,5 m2/paczka w sumie 70 m2 cena 15 PLN/m2

3. Barak z 4 łóżkami + szafki, w dobry stanie jak na barak (suchy, instalacja elektryczna) - cena 1900 PLN

 

odbiór własny Kobyłka po uzgodnieniu terminu

 

Pzdr

Jacek

509 267 303

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam wykonawców do stanu surowego , wielokrotnie polecaną na forum ekipę p. Mirka Gencel 502711910 . Naprawdę solidni i godni zaufania.

Polecam także elektryka Piotra 602835207 i hydraulika Stanisława 501123910. To jedyni fachowcy z całego przedsięwzięcia których z czystym sumieniem polecam na forum.

Nie polecam ludzi od wylewek Adam 664789891 i Basia 511625098 - mimo wielu dobrych opinii okazali się nieuczciwi.Od momentu gdy okazało się że wylewka w garażu nie ma skosu po prostu wszelkimi sposobami próbują uniknąć konsekwencji. W kolejnych postach napiszę o dekarzach - sprawa jeszcze nie zakończona , też są problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam po dluzszej przewie... powoli koncze budowe i zaczalem sie rozgladac za dostawca Internetu... no i klapa... TPSA laskawie zaproponowala 1 Mb/s... teraz mam 5 Mb/s i jakos sobie nie wyobrazam przesiadki na takiego zolwia... macie jakies pomysly co mozna byloby zrobic...

 

lokalizazcja ul. Okolna kolo szkoly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Ale sprawnie poszło Mi zamieszczenie ostatniego ogłoszenia…

Dodam jeszcze drobnostkę.. Agregat fazowy - Moc nominalna : 5,0 Kw - Moc maksymalna : 5,5 Kw -cena do dogadania

 

Agregat zakupiony w 2007, przepracował 13-lub 15 (max) godzin (październik) zasilając betoniarkę. (od 3 listopada 2007 do dzisiaj stoi nie używany zabezpieczony

i zakonserwowany i trochę okurzony –ale tylko trochę) Agregat wymaga wyregulowania (jako kobieta nie znam się) i jest sprawny, Agregat jest nieporysowany niezniszczony prawie jak foto ze sklepu, w którym go kupiliśmy. Agregat wymaga wyregulowania. Odpalany z kluczyka i rozrusznika (agregat posiada akumulator !!!), posiada woltomierz i chłodzenie powietrzem.

Cena do uzgodnienia Tel 660763010

A propo polecam rewelacyjnego tynkarza 20 zł za metr tych lepszych tynków robi ręcznie ( mam wielki dół z wapnem lasowanym… efekty na budowie boczna Kosciuszki

Pozdrawiam

bas.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podciągam

 

Barak sprzedany.

Część Superrocka sprzedana zostało 50 m2

 

Mam do sprzedania pozostałości po budowie:

 

1. Wełna Rockwool Superrock - 10 cm grubości w płytach - 40 szt. po 3,6 m2/paczka w sumie 140 m2 cena 10 PLN/m2

2. Wełna Rockwool Toprock - 15 cm grubości w balotach - 20 szt. po 3,5 m2/paczka w sumie 70 m2 cena 15 PLN/m2

3. Barak z 4 łóżkami + szafki, w dobry stanie jak na barak (suchy, instalacja elektryczna) - cena 1900 PLN

 

odbiór własny Kobyłka po uzgodnieniu terminu

 

Pzdr

Jacek

509 267 303

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks później...
Nie polecam ludzi od wylewek [...] Basia 511625098 - mimo wielu dobrych opinii okazali się nieuczciwi.Od momentu gdy okazało się że wylewka w garażu nie ma skosu po prostu wszelkimi sposobami próbują uniknąć konsekwencji.

Obiema rękami podpisuję się pod tą opinią. Ekipa Pani Basi okazała się bardzo niesolidna, nie skończyła roboty i pomimo wielu obietnic nigdy już się nie pojawiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Farciarz. U mnie "brak warunków technicznych" Choć jak patrze na te kable zwisająca nad ulicami to chyba nie będę składał wniosku o inwestycje. Pewnie częściej to nie działa niż działa.

A zna ktoś jakąś sensowną alternatywę bezprzewodową (ul. Kordeckiego)? Tylko z własnego doświadczenia proszę a nie "znajomy kolegi sąsiada słyszał " :)

Mam na razie iPlusa, ale działa toto kiepsko w porywach do średnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej złóż. Te kable może paskudnie wyglądają jeśli chodzi o ich estetykę, ale są dość porządne na oko.

Niezależnie od tego, tepsa coś buduje w bliskich nam granicach Warszawy, konkretnie w warszawskiej części ul. Kościuszki (znaczy ul. Lewandów) budowali jakąś kanalizację, nie wiem, czy to tepsa, ale teraz widzę, że pojawiły się tam przy posesjach ładne słupkowe puszki rozdzielcze. A jeśli robią kanalizację, to może jej nie utną równo z granicą wawy, tylko poleci dalej? Wniosek złożyć można zawsze, nic to nie kosztuje, a będzie sobie leżał i robił im w inwestycjach statystykę zapotrzebowania.

 

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...