Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik Kasi i Bartka - komentarze


barozi

Recommended Posts

Właśnie dzisiaj oddałem papiery do gminy do pana Przemka. Mówił, aby za dwa tygodnie zadzwonić.

 

Jeśli chodzi o media to skrzynka elektryczna rozdzielcza stoi na przedłużeniu krótszej granicy mojej działki, po drugiej stronie ulicy przy której jest moja działka. Mam do pociągnięcia 10 m kabla (przez ulicę 8m i dwa do mojej skrzynki). Jeśli chodzi o wodę to rurociąg jest wkopany w środek ulicy. Przechodzi jeszcze około 20m wzdłuż mojej działki.

 

Myślę, że nie będzie problemów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 265
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Barozi, skoro Twoja Żona potrafi to po co przepłacać.?

 

Potwierdzasz to za co dostałem po uszach kilka dni temu.:wink:

 

Tym bardziej że na pewno tchnie w projekt troszkę życia i będzie to tylko wasza wizja i cząstka was w waszym wspólnym domu.

I co najważniejsze satysfakcja jaką z tego będziecie mieli nie jest warta żadnych wydanych pieniędzy.

 

P.S.

 

U mnie Żonka na razie wymyśliła tylko kominy i wszystkim sie podobają, sami to mówią nie pytani. Ale ja widzę jak jej sie oczka cieszą kiedy coś takiego słyszy. Tego bym nie kupił za żadne pieniądze. To jest bezcenne.

Dlatego popieram was w 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pontypendy,

 

Nic mi nie mów. Dzisiaj chcieli wjechać od strony ul. Głównej z moim garażem. Wjechali 500m i STOP. Wycofali i poprowadziłem ich od strony Jeziórka, ale dojechali tylko do miejsca gdzie Graniczna jest utwardzona (do stacji uzdatniania wody), a potem mi musieli jakieś 100 m wnieść części na działkę.

 

Miałem ubaw jak sąsiedzi zerkali przez okna i starali się aby nie było ich widać :lol:

 

Garaż stoi. Zdjęcia mam z komórki. Wkleję troszkę później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Barozi,

 

zgłaszam się jako czytający... :D :D :D I mocno kibicuję.

 

Na Twoje "bóle ceramiczne " - poczytaj proszę opinie użytkowników grupy chotomowskiej - ostatnia strona.

 

[/url]http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=39980&start=4380

 

 

Będzie dobrze, to tylko chwilowe zachwianie na rynku...

 

Pzdr,

Emmmma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuuurde... Fajny garaż gościu! Normalnie masz już budowle!

 

Troche mnie wkurzasz - pamiętam, że ja wszedłem na forum, to byliśmy mniej więcej na tym samym etapie (tzn. tworzyły sie nasze plany arch.), a teraz Ty masz już pozwolenie i blaszaka a ja...

 

...wciąż tworze plany ! :-(

 

Daj jakoś ostateczną wersje Twojej chawiry i jakies wizualizacje co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się tylko trochę obrobię to na pewno do zrobię.

Tylko zamieść w dzienniku.

Dla niektórych gotowych projektów też już można zobaczyć wizualizacje i naprawdę bardzo przemawiają do wyboraźni. Patrzysz, domek jak domek, ale zaaranżowane wnętrza w miękkim świetle - BAJKA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...