Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik Kasi i Bartka - komentarze


barozi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 265
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

barozi rzeczywiście zdjęcia Ci się nie ładują. Szczególnie jestem ciekaw tego stołu do gięcia prętów bo sam coś takiego robiłem i jestem ciekaw Waszego pomysłu

Jeżeli chodzi o kupowanie prętów fi6 to rzeczywiście lepiej w prostych odcinkach. Ja jak kupowałem to załatwiłem sobie jescze pocięcie na metrowe kawałki tak że odpadło mi też przycinanie i tylko sobie te pręty giołem.

Czekam na ciąg dalszy :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barozi,

napisałeś coś o mojej suni :lol: ja może nie powinnam zdradzać tajemnic rodzinnych, ale będziemy sąsiadami to Ci powiem, mój kochany pies to się własnego cienia boi i faktycznie działa raczej jako straszak, ale na wróble chyba... :lol:

Trąbić trzeba, jak na bramę wjedziesz - bo dzwonka na razie nie mamy !

A jak ty nie wpadniesz do mnie, to ja w wekend wpadam do Ciebie oglądać plac budowy (aha i zabiorę psa mordercę :wink: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pontypendy,

 

Zapraszamy bardzo serdecznie. Weź też rodzinkę jeśli bedzie chciała. Jeśli ja będę miał chwilkę to też wpadnę ale ostatnio wracam do domu po 21 i nie mam nawet czasu, a właściwie ochoty siadać przed kompem. Za dużo jego mam i tak w pracy.

 

Kasia mówiła że zwiało Ci podobno jakieś dachówki. Ty chyba masz jakiegoś pecha z nimi. Ostatnio też coś takiego było, nie?

 

Ms.

 

ZONK to nic takiego. Małe opóźnienie, które już zostało nadrobione :) Wodę będę robił jak będą stały już ławy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z budową bardzo często jest coś nie tak.

 

Zaczniesz za wcześnie - błoto, deszcze albo śnieg z deszczem.

Latem - za gorąco, beton za szybko schnie. A jak deszczowe lato - robić nie można bo leje.

Jesień - niby fajnie, ale każda jesień jest tropikalna tak jak ostatnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jewrioszka,

 

Sorki wielkie, ale w sobotę i niedzielę to ja przygotowywałem fundamenty na dzisiejsze wylewanie. Wylewanie się udało :) choć opóźniło się o 3 godziny (problemy z pompą).

 

Na prawdę, to że w tydzień udało nam się zalać ławy i to gdy przed 5 dni była fatalna pogoda, to dla mnie jest cud. Niestety przez to że ja osobiście pracuję przy wszystkim, to nie mam nawet czasu aby spotkać się ze znajomi. W ten weekend odmówiłem trzy spotkania, bo przecież nie zostawię tatusiów samych w domu, nie ??? ;)

 

P.S. Jak zauważyliście, nie zaglądam też na grupę Piaseczyńską. Po prostu po dniu pracy jestem, albo zbyt zmęczony, aby siedzieć przy komputerze, albo muszę nadrabiać zaległości w pracy (zdalnie).

 

P.P.S. Jeśli ktoś ma ochotę, to zapraszam serdecznie do mnie w odwiedziny. Jutro jestem od 7 do około 14, bo jadę na uczelnię (niestety musze czasami tez studentów czegoś nauczyć), ale Kasia będzie na miejscu do około 18.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że mocno przeżywasz budowę, ale nie podajesz żadnych konkretów.

 

Ile płaciłeś za beton, skąd brałeś, ile poszło itp.

Fajnie, że będzie ogródek, ale bardziej jestem ciekawa tego pierwszego. :wink: (żeby śledzić galopujące ceny i spróbować ekstrapolować ile mi przyjdzie zapłacić za miesiąc) :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przeżywam? No chyba tak, ale czasem już mi bokiem to wychodzi. Wczesne wstawanie, robota, potem na uczelnię lub do pracy na 15:30 i powrót około 21.

 

Jednak muszę to przetrzymać. Jak dobrze pójdzie to może na połowę maja będzie już stan surowy bez dachu.

Twoja prośba odnośnie cen i materiałów jest dla mnie rozkazem ;) Zajrzyj do dziennika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...