Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Wiewióry


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 458
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...

Upierdliwy albo zainteresowany ;)

Wizualizacji nie mam niestety, elewacje wrzucę wkrótce, bo mam ciagle zagwozdki na temat rozmieszczenia okien. W kuchni uparłam sie na okno wychodzace na ogrod i wychodzi mi na to, że nie ma gdzie powciskać sprzętów, wrrrr...

A wam gratuluje domku, mój faworyt spośród projektów, które widziałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upierdliwy albo zainteresowany ;).

 

tak jest! zainteresowana :)

 

Wizualizacji nie mam niestety, elewacje wrzucę wkrótce, bo mam ciagle zagwozdki na temat rozmieszczenia okien. W kuchni uparłam sie na okno wychodzace na ogrod i wychodzi mi na to, że nie ma gdzie powciskać sprzętów, wrrrr...

 

Moze pomozemy Ci te okienka jakos uporzadkowac ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nieeeeeeeeee.... :o :o :o :o :o :o :o

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

To takie jaja !?

Ludzie widzicie co tu sie wyprawia ???

Powiedz jeszcze że widziałyśmy sie na ANI MRU MRU i ja zapadam sie pod ziemie. No dobra, spadam z sofy :wink:

 

Z imprezką to ja jeszcze nie wiem jak będzie, Niania - Babcia kombinuje jakis wypadzik tzn. chce się od nas uwolnić na kilka dni (jakos mnie to nie dziwi :lol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kuzyn architekt uwielbia skomplikowane układziki, twierdzi ze jak sie dobrze pogłówkuje to można stworzyć cos niebanalnego i bardzo oryginalnego. No właśnie, z tym główkowaniem to różnie bywa :roll:

Jesli w rogu zlewozmywak to az sie prosi by lodówka stanęła w rogu koło wejscia do spizarki a płyta na tej sciance za oknem na ogród. Ciąg roboczy całkiem fajnie zachowany.

albo....

płyta jak wyzej a na przeciw płyty na scianie obok drzwi do spizarki zabudowana elegancko lodowka piecyk jakaś szafka cargo. Wtedy zlewozmywak mozesz przeniesc pod okno wychodzące na ulice, pozostaje fajny blat roboczy z widokiem na ogród. Robisz pycha sałatkę a prawa ręką merdasz łychą w garnku żeby sie obiadek nie przpalił :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nieeeeeeeeee.... :o :o :o :o :o :o :o

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

To takie jaja !?

Ludzie widzicie co tu sie wyprawia ???

Powiedz jeszcze że widziałyśmy sie na ANI MRU MRU i ja zapadam sie pod ziemie. No dobra, spadam z sofy :wink:

 

Z imprezką to ja jeszcze nie wiem jak będzie, Niania - Babcia kombinuje jakis wypadzik tzn. chce się od nas uwolnić na kilka dni (jakos mnie to nie dziwi :lol: )

 

Jezuuu, czemu masz się zapadać...???

Na ANI MRU MRU nie byłam i tak ;)

 

 

Znajdź bejbisittera zastępczego ;) i przyjeżdżaj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli w rogu zlewozmywak to az sie prosi by lodówka stanęła w rogu koło wejscia do spizarki a płyta na tej sciance za oknem na ogród. Ciąg roboczy całkiem fajnie zachowany.

albo....

płyta jak wyzej a na przeciw płyty na scianie obok drzwi do spizarki zabudowana elegancko lodowka piecyk jakaś szafka cargo. Wtedy zlewozmywak mozesz przeniesc pod okno wychodzące na ulice, pozostaje fajny blat roboczy z widokiem na ogród. Robisz pycha sałatkę a prawa ręką merdasz łychą w garnku żeby sie obiadek nie przpalił :wink:

 

Wersja pierwsza jest dla mnie prawie idealna - lodówka powinna stać przodem do pokoju, bo lepiej wygląda, nie? Tam gdzie jest ten mały stolik chciałabym barek.

Problem, jaki tu widzę: czy odległości między sprzętami nie będą za duże? Czy taka kuchenka prawie na rogu nie jest proszeniem się o kłopoty przy biegających dzieciach?

Jeszcze zostaje wcisnąć gdzieś piekarnik...

Jak powypełniam wnioski kredytowe (sztuk 4) to se to narysuję w końcu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hurrraaaa

jest elewacja :D

Ale duży dom, ile ma metrów powierzchni użytkowej???

Czy poddasze jest też użytkowe???

 

Poddasze nieużytkowe - czyli strych na klamoty.

Dom ma 165 m2 czyli bez przesady - standardowy chyba. Ale chyba wygląda na duży, bo wszyscy mi to mówią. Hmmm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wersja pierwsza jest dla mnie prawie idealna - lodówka powinna stać przodem do pokoju, bo lepiej wygląda, nie? Tam gdzie jest ten mały stolik chciałabym barek.

Problem, jaki tu widzę: czy odległości między sprzętami nie będą za duże? Czy taka kuchenka prawie na rogu nie jest proszeniem się o kłopoty przy biegających dzieciach?

Jeszcze zostaje wcisnąć gdzieś piekarnik...

Jak powypełniam wnioski kredytowe (sztuk 4) to se to narysuję w końcu...

Taaaaak no właśnie troche mnie martwi ta odległość lodówki od płyty....

myślim myślim....

coś wymyślim

ale chyba później bo zara zbiore baty za siedzenie przed kompem, od dzieci i meza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do kuchni :wink:

Jeślichodzi o 1-ą wersje, która mówisz najlepiej Ci odpowiada, można płytę z wyciągiem umiescic na pólwyspie, który przylegałby do sciany z oknem na ogród. Można zrobic go w taki sposób by od kuchni na odpowiednij wysokosci mieć plytę, następnie jakias sprytna przegroda i czesc półwyspu od salonu wyzej w formie barku. Zyskałabyś: większe skupienie tzw 3 wierzchołków w kuchni, no i dzieciaki już nie maja takiego dostepu do płyty.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...