Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Wiewióry


Recommended Posts

Te trzy okna? Jedno w garderobie - wykasowałam. Drugie koło łóżka - bez sensu, nawet by go nie można było otworzyć. Więc zrobiliśmy jedno podwójne.

A z sypialnią się zgadzam - bardziej mi zależało na dużej garderobie, żeby cały bajzel zamknąć.

 

Właśnie jesteśmy po imprezie pt. 85 lat naszego LO. Dóóóóół...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 458
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Eee, no bo wychodzi na to, że spektakularne postępy idą szybko i jest co pokazywać (ściany), a zabawa ze zbrojeniem i szałowaniem nie daje istotnych efektów wizualnych :)

W każdym razie cóś wysoka ta chałupa nam wyszła - a to mój podstawowy schiz od początku - jak mieć pełne piętro i nie wybudować bloku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę cię podrzucić, nie ma problema :)

Ja programowo nie mam zamiaru używać alkoholu przez jakiś czas :oops:

ha ha ha

chyba do 10-go października co? :wink:

Do kalenicy chyba 8 metrów plus to co wystaje z ziemi (30 cm?), z tego, co widzę na projekcie - ale mnie chodzi o wrażenia z reala, a nie jakies tam rysuneczki 8)

marudzisz kobieto :lol:

ale ja też marudziłam :roll:

przestan, bedzie pięknie

w drodze do Rybnika mijam kupę budów

zauważyłam, że domy z piętrem mimo, ze wysokie mają jakąś lekkość w sobie, parterowe wyglądają jak wciśnięte w ziemię :lol:

ale jestem obiektywna co? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry dziewczynki :)

 

Dla mnie 16.00 również może być.

Sobotnie popołudnie bez dzieci...............nie pamiętam kiedy miałam luzik.......zapowiada się nieźle :wink:

 

Dziękuję wiewióra za transport, ale już od jakiegoś czasu nie mieszkam w Rybniku, a w Knurowie przy mamuni, dlatego malmucową mam po drodze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...