Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Wiewióry


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 458
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

To wszystko jeszcze przede mną, ale nie denerwuj sie, to dopiero początek...A tak na poważnie lepiej sie dwa razy zastanowić niż później żałować. Wybory przed nami trudne, oj trudne. A solidna ekipa to zaoszczędzone nerwy, w końcu to im powierzamy nasze pieniądze i nadzieje. Powodzenia w wyborze ! I nie stresuj się ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm.....

ja nie wiem czy moge sie odzywac :roll:

mnie to sie moje sciany na poczatku nawet niepodobały :oops:

ale po zdjeciu wymiarow jestem w szoku totalnym, skubance nawt o cm niczego nie przesuneli 8)

Wrzuc te fotki na wymianie dosw. tam wiedej ludzi sie temu przyjrzy, no i tak jak mowi selimm: czy te sciany sa równe?

zeby potem tez tynkarze niemieli problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK :) A jak wygląda reszta budynków z tych zdjęć, bo same ściany to nie wszystko. Obawiam się, że jeżeli reszta budynku ( strop, dach, kominy itp. będzie zrobiona z tą samą "starannością" to raczej bym sobie odpuścił. Dom ma być na lata, czasem do końca życia i chciałbym go mieć zrobiony dobrze. Ja osobiście bałbym się ekip ze zdjęć. ( Co do wykonania domu oczywiście :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiewióra! Chyba podświadomie szukasz u nas potwierdzenia wyboru ekipy, którego - czytając Twoje posty, juz dokonałaś.:wink:

Jeśli Malmucowi są dla Ciebie "The Best", to bierz ich.Będziesz spokojniej spać - a to też jest ważne w czasie budowy.

Jeśli nie jesteś przekonana do innych ( jeśli to są ściany jednowarstwowe..... to ups.... :oops: ), to każde ich potknięcie będzie Cie dołować i będziesz się obwiniać.

Nie zawsze tańsza ekipa wychodzi najtaniej :wink: Nie chciałabym płacić rachunków za ogrzewanie w tych domach. :o Jednowarstowa :D A to dowcip. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hihi, Akwarysto!

Jak napisałam w dzienniku, że 144 k to wszyscy w szoku, jak pokazuję zdjęcia ekip, które są w obecnej sytuacji dostępne - jeszcze lepiej ;)

Powiem szczerze - jestem skołowana strrrrasznie. Z jednej strony wiem, że każda stówka i każdy tysiak zaoszczędzony na tym etapie jest bardzo ważny. Z drugiej strony materiały zarezerwowane po grudniowych cenach mogą poczekać z rok aż znajdę jakąś nie-paściarską ekipę. Te dobre albo są zaklepane do końca roku albo wchodzą tylko w układ "materiały w cenie". A ceny całej reszty pójdą sobie radośnie w górę.

Tak jak napisałam - chcę być pewna słuszności podejmowanych decyzji. Mam nadzięję, że od tego wrzodów się nie nabawię...

W ogóle to serdeczne dzięki wszystkim za wypowiedzi.

Pierwsza ekipa to ta od kierownika - skreśliliśmy ich na dzień dobry (po zobaczeniu tego, co w dzienniku).

Druga ekipa p.o.l.e.c.o.n.a przez gościa z ogólnie pojętej branży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...