Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Wiewióry


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 458
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

..... i jak se pomyślę, że mam sama ten węgiel i ten popiół... To mi się ten gaz coraz bardziej podoba ;)

Ale oczywiście jest to walka argumentów: oszczędnośc a wygoda :-?

 

Dlatego i mnie się spodobał :lol: . Wiele osób grzeje gazem i nie płacze. Wgęgiel jest super, ale jeśli codziennie jest ktoś, kto w razie potrzeby zaglądnie do pieca. Oczywiście można załatwić to tak, że przed delegacją zasypie komorę podajnika i też będzie git. :lol:

Wydaje mi się jednak, że z gazem tez nie jest tragicznie. Jeśli lubisz wyjeżdżać zimą, to musisz pamiętać, by ktoś zaopiekował się piecem. Z gazem nie masz tego problemu. Masz wiekszą możliwość modyfikacji temperatury w ciągu dnia. Jak idziesz do pracy i w nocy obniżyć, gdy wracacie podwyższyć. Węgiel wydaje sie byc lepszą alternatywą, gdy w domu jest ktoś 24 godziny na dobę.Wychodzi zdecydowanie taniej. Swego czasu wszyscy uciekali od tego paliwa, popytaj dlaczego.

Też mieliśmy etap "węglowy", ale teraz wręcz przeciwnie. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks później...
  • 1 month później...
  • 3 weeks później...

No właśnie miałam Ci pisać, że za każdym razem jak jestescie moglibyscie kupeczke krzorów spalic nie powinno to specjalnie sąsiadom dokuczyć, kupeczka do kupeczki i po bólu.

O! a maturzysta mógłby siostrze pomóc, może jakby tak w godzinach przedpołudniowych kiedy sąsiedzi są w pracy troche dymu by zrobił? :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii maturzysty miałam raczej na myśli to, że teraz non stop ogniska robią i opijają swoją wolność. Po czym przypomniałam sobie swoje pomaturalne ogniska i związany z nimi poziom hałasu... Może nie warto... ;)

na bank miałabyś odwiedziny niebieskich :lol:

i nie wiem czy z powodu dymu, chyba raczej tego halasu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii maturzysty miałam raczej na myśli to, że teraz non stop ogniska robią i opijają swoją wolność. Po czym przypomniałam sobie swoje pomaturalne ogniska i związany z nimi poziom hałasu... Może nie warto... ;)

na bank miałabyś odwiedziny niebieskich :lol:

i nie wiem czy z powodu dymu, chyba raczej tego halasu :wink:

 

I żaden sąsiad by się już do mnie nigdy nie odezwał? Może udawać, że nie znam tych matrurzystów???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii maturzysty miałam raczej na myśli to, że teraz non stop ogniska robią i opijają swoją wolność. Po czym przypomniałam sobie swoje pomaturalne ogniska i związany z nimi poziom hałasu... Może nie warto... ;)

na bank miałabyś odwiedziny niebieskich :lol:

i nie wiem czy z powodu dymu, chyba raczej tego halasu :wink:

 

I żaden sąsiad by się już do mnie nigdy nie odezwał? Może udawać, że nie znam tych matrurzystów???

 

To jest myśl! w razie czego powiesz, ze włamali się na Twoją działkę, nie znasz tego towarzystwa 8)

poznałaś sąsiadów? czasem lepiej jak sie nie odzywają :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

:D :D :D

Suuper

Nareszcie pojawiły się zdjęcia.

Kurcze ale pracy włożyliście w działeczkę - z takich chaszczów zrobic pustkę, jestem naprawdę pod wrażeniem.

Piękną macie brzózkę. Nie wycinajcie jej.Też bym takią chciał już mieć.Ja na wiosnę posadziłem 4 brzózki i na razie są malutkie. Zanim mi takie urosną to chyba bedę już na emeryturze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...