Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennik Sylwii - "KORNELIA"


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 398
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Cześć dzewczyny, cieszę się, że jest więcej osób które budują Kornelię i będą mogły się wspierać na wzajem. Tylko szkoda, że wszyscy mieszkamy od siebie w znacznych odległościach. Ja do granicy z Ukrainą mam tylko 30 km.

W miarę możliwości równiez bedę przesyłała zdjęcia z poszczególnych etapów budowy i zaczne już może od jutra. Jestem o tyle w dobrej sytuacji, że mój ojciec jest inspektorem a my praktycznie tylko patrzymy jak nasz domek powolutku rośnie i trzymamy się za kieszenie.Ale chyba tak źle nie będzie.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dzewczyny, cieszę się, że jest więcej osób które budują Kornelię i będą mogły się wspierać na wzajem. Tylko szkoda, że wszyscy mieszkamy od siebie w znacznych odległościach. Ja do granicy z Ukrainą mam tylko 30 km.

W miarę możliwości równiez bedę przesyłała zdjęcia z poszczególnych etapów budowy i zaczne już może od jutra. Jestem o tyle w dobrej sytuacji, że mój ojciec jest inspektorem a my praktycznie tylko patrzymy jak nasz domek powolutku rośnie i trzymamy się za kieszenie.Ale chyba tak źle nie będzie.Pozdrawiam

 

Witam, a jaki kominek wybraliście z pw, czy z dgp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam wesoło nie jest, bo domu na humusie nie można postawić. Jak nic nie da ręczne wykopywanie i podsypanie to trzeba będzie ziemię wymienić a to następne koszty :-?

Sylwio znam trochę ten ból. To znaczy nie musimy wymieniać ziemi ale kupilismy działkę która znajdowała się ,,trochę w dołku", a że ma 13,5 a to aby wyrównac teren w stosunku do sąsiada i planowanej ulicy to nawieźlismy już ok. 40 wywrotek ziemi i jescze potrzebujemy drugie tyle. A każda wywrotka ziemi to u nas ok. 220 zł. szok!!!! :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...