Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennik Sylwii - "KORNELIA"


Recommended Posts

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 398
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Czesć, ciekawy jestem jak wyglądają. Ja mam ubikację pod schodami i podobno takie kostrukcyjne (metal + drewno) nie mogą być instalowane z jej powodu - potrzebny jest dach ;-) Ale od początku myslałem o lekkich schodach, aby między nimi była bardziej widoczna przestrzeń. To optycznie jest bardzo korzystne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Sylwio

będziesz miała bardzo ładny dom :-).

Zwróciłam uwagę na Twoje drzwi wejściowe - ponieważ sama tez mam z Adeco w kolorze orzech, ale model Secco.

Dokładnie takie same drzwi jak Twoje w złotym dębie ma już zamontowane Tabaluga1. Wyglądają super. Dobry wybór :-).

pozdrawiam serdecznie

Dabell

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Sylwio!

Zaczęliśmy budowę w podobnym okresie i jesteśmy też na końcówce. Do salonu wybraliśmy płytki z Tubądzina Abisynia 1 i 2 występują w 3 rozmiarach 45x45, 33,3x33,3 oraz takie małe wstawki 7,5x7,5 - i bardzo ładnie wyglądają. na pryw. maila mogę podesłać zdjęcia Pozdrawiam Honorata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Pochwale się :) od 2 tygodni trwaja już prace budowlane ! :)

 

Po wszystkich formalnościach w końcu coś idzie do góry :)

 

Nasza Kornelia nabiera kształtów.

 

Dziś lane były ławy. Jak patrzę na te nasze fundamenty to coś mała mi się wydaje.. ale to zapewne wrażenie.

 

Kilka dni temu byliśmy "zwiedzać" Kornelię w Pawlikowicach (pod Pabianicami).

Będzie z niej biuro więc troche inaczej jest urządzana w środku. Baliśmy się, że salon wyjdzie mały... ale jest OK jak na pierwszy dom :)

 

Gratulujemy postępu prac ! :)

 

Adam i Agata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Pochwale się :) od 2 tygodni trwaja już prace budowlane ! :)

 

Po wszystkich formalnościach w końcu coś idzie do góry :)

 

Nasza Kornelia nabiera kształtów.

 

Dziś lane były ławy. Jak patrzę na te nasze fundamenty to coś mała mi się wydaje.. ale to zapewne wrażenie.

 

Kilka dni temu byliśmy "zwiedzać" Kornelię w Pawlikowicach (pod Pabianicami).

Będzie z niej biuro więc troche inaczej jest urządzana w środku. Baliśmy się, że salon wyjdzie mały... ale jest OK jak na pierwszy dom :)

 

Gratulujemy postępu prac ! :)

 

Adam i Agata

 

To napewno złudzenie :wink: też takie mieliśmy. Życzę powodzenia i dużo cierpliwości i nerwów ze stali :D

 

Pozdrawiam Sylwia i Krystian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dołączam do grona budowniczych "Kornelii".Właśnie zaczynam prace ziemne, nie wiem na ile pozwoli aura, ale kto nie ryzykuje w kozie nie siedzi :D

Mam prośbę do wszystkich , potrzebuję zestawienie materiałów do budowy , czy ktoś może mi przesłać jeżeli takowe posiada?Będzę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Witaj Sylwio. Domek pięknieje z dnia na dzień. Jestem ciekawa jakie schody wybraliście. Generalnie firmy od schodów mówiły, że kiepski jest otwór na schody tzn za mały. Udało się schody mamy wybrane. Będą nam montować we wtorek. Jak będą gotowe wkleję zdjęcia. Masz piękną kostkę. Pozdrawiam i trzymam kciuki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

http://kartki.onet.pl/_i/d/kaplica2_d.jpg

 

Niech te Święta tak wspaniałe będą całe jakby z bajek, niechaj gwiazdka z nieba leci, niech Mikołaj tuli dzieci, biały puch niech z góry spada, niechaj kotek w nocy gada, niech choinka pachnie wszędzie radość niechaj też tam będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzę Wam nadziei, własnego skrawka nieba, zadumy nad płomieniem świecy, filiżanki dobrej, pachnącej kawy, piękna poezji, muzyki, pogodnych świąt zimowych, odpoczynku, zwolnienia oddechu, nabrania dystansu do tego co wokół, chwil roziskrzonych kolędą, śmiechem i wspomnieniami. Wesołych Świąt!

 

http://www.kartki.lagata.pl/kartki/14/334.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...