Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennik Sylwii - "KORNELIA"


Recommended Posts

  • 4 weeks później...
  • Odpowiedzi 398
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dach - jaką technologią?

Macie deskowanie i papę czy jak w projekcie folię paroprzepuszczalną? Z moim wykonawcą mam mały problem, bo zrobili dechy i papę. Nie zrobili kanału do "oddychania" dachu, a ponoć to podstawa przy budynku z użytkowym poddaszem. Straszą mnie, że za kilka lat zaczną się problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Sylwia :wink:

Przeprowadza jest na koniec lutego. Fajnie już macie, wczoraj byliśmy w Poznaniu za meblami. Musze porobić zdjęcia i wkleję. Choć penie nie będzie dobrze widać, bo wszytko jest zakurzone od szlifowania sufitów. Jedyne co bym zmieniła to kominek. Teraz kupiłabym prosty wkład, nie półokrągły i wyłożony szamotem w środku. No i inna obudowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
Sylwio a ja z zapytaniem i prośba o dokładniejsze fotki kostki granitowej. czy możesz napisać na priv po ile kupowałaś kostkę i za ile wzięli za wykonanie? ewentualnie ile m2 miałaś do położenia i ile cię to wyniosło. czy możesz zapodać dokładniejsze foto wiaty drewnianej? i to co oni kładli koło niej? jestem przed kładzeniem właśnie podjazdów i stąd moje zainteresowanie. A może namiar na ekipę od kostki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto namiar na ekipę od kostki http://www.volgranit.pl/index.html

Co do ceny to nie wiem, ale to i tak ta cena nie aktualna, bo my ugadani na cenę byliśmy już prawie rok temu. A teraz są już inne ceny. Aktualnie nie bardzo moge powiedzić coś na temat kostki, ponieważ nie jest skończona - pogoda wtedy nie pozwoliła na wypełnienie szczelin i ubicie. Na wiosnę panowie mają przyjechać wyrównać, zasypać szczeliny i ubić. Wtedy okaże się czy dobrze położyli. Jedyne co mogę podpowiedzieć to można się targować o cenę. Ekipa fajna, dużo podpowiedzą jak się nie ma koncepcji. Wszędzie jest położona kostka granitowa(koło wiaty również).Mamy położone ok 180-190m. Zdjęcia mogę zrobić, ale to i tak efekt będzie jak ją już wyrównają i ubiją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Śledzę Wasz dziennik od samego początku. Domek rósł, rósł ... i urósł. Bardzo ciekawe rozwiązania zastosowaliście - podoba mi sie zamkniecie spiżarki, takie oryginalne. Domek śliczny i zazdroszczę, że się wprowadzacie, bo u nas dopiero wylane ławy, a wprowadzić się planujemy latem 2009 - kawał czasu.

Mam nadzieje, że jak sie wprowadzicie, to wrzucicie jeszcze jakieś zdjęcia

Pozdrawiam

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Sylwio! Ja też kibicuję już od roku budowie Twojego domku. Ale zalogowałam się na forum dopiero dzisiaj. Chciałam Ci pogratulowac takiej sprawnej budowy zanim sie przeprowadzisz i zapomnisz o Dzienniku. ;-) My jesteśmy dokładnie rok za Tobą. Budujemy się w okolicach Lubina dlatego bardzo byliśmy zainteresowani Twoją budową, bo nas dotyczą podobne ceny, warunki, hurtownie i firmy... Domek pięknie Wam wyrósł! Gratulacje! :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc przeprowadzka dobiegła końca!!!!!!!

Od poniedziałku trwała i dzisiaj się skończyła. Chyba zbudowaliśmy za duży dom, bo nie mogę tego wszyskiego ogarnąć :evil:

Całe dnie układam, sprzątam, dla relaksu jadę coś kupić do domku, bo wiecie co chwile się okazuje, ze czegoś brakuje. :-?

Dziękuję Wszystkim za czytanie, oglądanie mojego dziennika :D

Ale na pewno nie zniknę, bo jak wszysko ogarnę to napewno wkleję zdjęcia. No i została jeszcze do zrobienia elewacja, płytki przed wejściem i na tarasie, no i oczywiście ogród - widzę to czarno...

Pozdrawiam Wszystkich gorąco!!!! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia gratuluje przprowadzki!!

 

Mam prosbe o zdanie relacji z tego jak sie uzytkuje plyte gazowa z takim jasnym szklem i czy moglabys wrzucic pare fotek zblizen tej plyty. Wydaje mi sie ze na takije plycie mniej widac jakies paluchy itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...