Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennik Sylwii - "KORNELIA"


Recommended Posts

Wnętrza - jak wszystko - bardzo gustowne. :)

 

A ja mam pytanie, ale z wcześniejszej "beczki". Bardzo nam się podoba Wasz płot. Jeżeli można: jaka firma Wam robiła i ile brali? Jesteście zadowoleni z ich pracy?

My na początku planowaliśmy zwykłą siatkę dookoła, ale te cegiełki są takie urokliwe.... Zastanawiamy się czy wyrobilibyśmy finansowo zrobić sobie przed wejściem właśnie taki murowany płotek.... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 398
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witaj Sylwio, domek piękny. Wykończenia są super chociaż zupełnie w innym stylu niż moje. Serdecznie gratuluję.

Przepraszam wczoraj przez przypadek wpisałam się do Tojego Dziennika.

 

PS. Mamy bardzo podobne schody, tylko my zrezygnowaliśmy z tej ścianki.

Pozdrawiam

 

 

http://images32.fotosik.pl/111/f94caab1f8586a72.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnętrza - jak wszystko - bardzo gustowne. :)

 

A ja mam pytanie, ale z wcześniejszej "beczki". Bardzo nam się podoba Wasz płot. Jeżeli można: jaka firma Wam robiła i ile brali? Jesteście zadowoleni z ich pracy?

My na początku planowaliśmy zwykłą siatkę dookoła, ale te cegiełki są takie urokliwe.... Zastanawiamy się czy wyrobilibyśmy finansowo zrobić sobie przed wejściem właśnie taki murowany płotek.... :roll:

 

Witam

Materiał + robocizna ok.17tyś. Jeszcze fuga została nam do położenia. Ci co nam robili wyjechali za granicę, więc namiarów nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Bardzo ładnie i z gustem urządziliście Wasz domek. Mam nadzieję, że zamieścicie więcej zdjęć! Chętnie pooglądam :o . Czy pamiętasz, jakiej szerokości macie wnękę na schody - bardzo podobne sobie zaprojektowałam i jeżeli można, to jaki jest koszt takich schodów (jakie drewno)?

Pozdrawiam

 

Witam

Wnęka szeroka jest na 2m, a głęboka na 1,4m. Drewno to buk. Cena 11tyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Witam

Jest to ręczna robota (nie szablon), malowała nam to pani Kasia, która maluje różne rzeczy na ścianach. Podpatrzyłam coś podobnego w salonie z kominkami i dostałam namiar na tą panią. Dostaliśmy kilka kartek z różnymi wzorami do wybrania, a ta kompozycja składa się z połączenia kilku wzorów. A kwiatki, które są na ścianie wzięły się z firanek z salonu. :wink:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpatruję Twój dziennik od lipca ubiegłego roku. Domek wyszedł pięknie. Szczególnie podoba mi się salon. Mam pytanie o nazwę płytek na posadzce i tynku w korytarzu. Jestem na etapie wykończeniówki i każda sugestia jest cenna. Jeszcze raz - domek jest śliczny. Pozdrawiam :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Płytki na podłodze w salonie i holu są hiszpańskiej firmy AZTECA- Latino Ocre. Płytki są rewelacyjne, ponieważ nie widać na nich plam i okruszków. Po odkurzeniu "nie wymagają mycia" bo wyglądają jak umyte. A na poważnie trzeba je umyć jak jest już ślisko - oznaka,że są zakurzone. Cena ok 60-70zł teraz może już są tańsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Piękny domek!!!. Bardzo odważnie urządziłaś z kolorami ściany. Jestem zachwycona wzorkiem nad kanapą. Malowany ręcznie czy naklejony? Ciekawy motyw kwiatowy. Acha okno w jadalni i kuchni jakiej jest wielkości?. Widzę że masz w całości. Mam otwory przygotowane 150 x150 i nie wiem czy nie za duże na okno bez podziału.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 4 months później...
  • 3 weeks później...
  • 8 months później...
  • 5 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...